Tesbihane Bayilik ile Yeni Bir Girişimcilik Fırsatı

Tesbihane Bayilik

Tesbihane, orijinal tesbihler, gümüş bay ve bayan aksesuarları, bini aşkın çeşitliliği ile müşterilerine kaliteli hizmet sunan bir firma. Tesbihane Önümüzdeki 5 sene içerisinde, belirlenmiş olan 33 ilde Alışveriş merkezleri içerisinde standlar açmayı hedeflemektir.

Tesbihane
Tesbihane

Tesbihane ’nin, Türkiye çapında 81 ilde, internet üzerinden satış yaptığı müşterisi bulunuyor. İnternet üzerinden yaptığı reklamlar ile haftalık 10.000.000 kişiye kadar ulaşan Tesbihane’ nin ürünleri bütün Türkiye’de ilgi görmekte ve gümüş mağazalarında perakende olarak satılmaktadır. Tesbihane bayiliğini vereceği girişimcilere internet üzerinden yaptığı reklamlarla müşteri kitlesini yönlendirecek.

Tesbihane Bayilik Bilgileri

TESBİHANE BAYİSİ OLMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?
1 – ÜRÜNLERİMİZE İSTANBUL BEYAZIT TOPTAN SATIŞ FİYATLARIYLA SAHİP OLUN.
2 – KAPI KAPI GEZMEK YERİNE OTURDUĞUNUZ YERDEN ÜRÜNLERİNİZİ SEÇİN ADRESİNİZE KADAR KARGO İLE GÖNDERELİM.
3 – BU MODEL SATAR MI? DİYE DÜŞÜNMENİZE GEREK KALMASIN, EN GÜNCEL VE EN ÇOK SATAN MODELLERİ TESBİHANE SİZİN İÇİN SEÇSİN VE VİTRİNDE KALAN SATAMADIĞINIZ MODELLERİ SADECE %10 KESİNTİ İLE 3 AY İÇİNDE GERİ ALALIM.
4 – İNTERNET SATIŞLARINA GÜVENMEYEN VE GÖRMEDEN ALMAM DİYEN MÜŞTERİLERİMİZ ÜRÜNLERİMİZİ SİZDEN ALSIN BERABER KAZANALIM.

NOT: TOPTAN SATIŞLAR İÇİN EN AZ 10 ADET ÜRÜN ALMA ZORUNLULUĞU VARDIR VE FİYAT BİLGİSİ SADECE BAYİLERİMİZE VERİLMEKTEDİR LÜTFEN BUNUN HARİCİNDE FİYAT SORMAK İÇİN ARAMAYINIZ…

TESBİHANE TOPTAN SATIŞ BAYİSİ NASIL OLURUM?

BAYİ OLABİLMENİZ İÇİN ÖNCELİKLE GÜMÜŞ VEYA TESBİH SATIŞI YAPAN (YAPABİLECEK) BİR İŞLETMENİZ OLMASI GEREKMEKTEDİR. TELEFONLA BAŞVURUNUZU YAPTIKTAN SONRA SİZDEN İŞLETME BİLGİLERİNİZİ İÇEREN BİR FORM DOLDURMANIZ İSTENECEK VE İŞLETMENİZ OLDUĞUNU İSPATLAYAN BAZI EVRAKLAR İSTENECEKTİR. (BU MADDE SATICI OLMADIĞI HALDE FİYAT ÖĞRENMEK İSTEYEN VEYA TOPTAN FİYATINA SAHİP OLMAK İSTEYEN SAHIŞLARI ENGELLEMEK İÇİNDİR)

Tesbihane BAYİ BAŞVURUSU ve iletişim bilgileri :
www.tesbihane.com
VEYSEL ÇİMENCİ – 0530 315 31 62

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here