Yurtdışından farklı iş fikirleri örnekleri

Yurtdışından farklı iş fikirleri örnekleri
iş fikirleri

Farklı işler 2013 yılının sonlarına doğru yapılmaya devam ediyor. Aşağıdaki 5 farklı iş fikride yatırım almayı başaran girişimcilerin piyasaya sürdüğü yeni fikirler. Bu tarz iş fikirlerinin en sıkıntılı noktası ise ürünü tanıtmak ve pazarlamak. Artık iş fikrinin sadece gün yüzüne çıkması yetmiyor pazarlama, üretim teknikleri ve ulaştırma konuları daha ağırlıklı çalışılması lazım.

1-PowerUp 3.0 : Kontrollü Kağıt uçak
Hepimiz evde kağıttan uçaklar yapmışızdır. İşte bu kağıt uçak ise Akıllı telefon ile kontrol edilebiliyor.

2-Kano: Herkes bir bilgisayar yapabilir.
Kendiniz bir bilgisayar yapmak istermiydiniz. Cevabınız evet ise Kano tam size göre. 107 saniyede kurulan portatif bir bilgisayr olan Kano’nun videosunu izlemelisiniz.

3-Orbitkey : Anahtar taşımada devrim yapan bir icat.
Anahtarlarınızı daha rahat taşımanız için tasarlanan bu ürün ayrıca başka aletleride yanınızda taşımanızı sağlıyor. Şişe açacağı ve usb gibi.

4-Decibullz : Kolay ve Ekonomik Özel Kalıplı Kulaklıklar
Bu kulaklık kulaklarınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor ve daha net bir ses duymanızı sağlıyor.

5-Slate :  Laptop Standı
Slate’i diğer laptop standlarından ayıran özelliği bambudan yapılmış olması ve sıcağı emmesi. Slate Aynı zamanda telefonunuzu da yerleştirebileceğiniz bir ürün.

8 YORUMLAR

 1. inşaat işi yapmak isteyenler ortaklar arıyorum sermaye koyacam 0546 203 44 90 (mesaj yazın)

 2. solucan gübresi üretimi yapmaktayız, çok karlı ve bereketli bir sektör, bu işin yayılmsını istiyoruz
  detaylı bilgi için :05435055420

 3. Ek iş isteyenlere işte fırsat. Trafikte bulunan araçların farlarını dikkatle incelerseniz neredeyse bu araçların %50 sinin farlarının güneş Işık’ları ve dış etkenler sebebiyle buğulu, sararmış solmuş bir halde olduğunu göreceksiniz. Bizim üretimimiz olan yepyeni bir ürün sayesinde bu araç farlarını yeniden 15-20 dakika içerisinde eski görünümüne kavuşturup sizde kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. 1 ürünle ortalama 60-80 TL arasında kazanç mümkün. Uygulamanın kolay ve çok kısa sürede yapıldığı nı göz önünde bulundurursanız çok kazançlı bir iş olduğunu bir kaç deneyim yaparak sizde görebilirsiniz. YouTube taki tanıtımı depolarımızı hemen izleyebilirsiniz. YouTube ta SÜPER FAR TEMİZLEME 1 veya SÜPER FAR PARLATMA 1 şeklinde arama yapıp 1 Den 10 a kadar seri şekilde çekilmiş videolarımızı izleyiniz. Toptan ürün almak için benimle irtibata geçmeniz mümkündür.

 4. dikişten anlıyorum evde halı örtüsü dikebilirim iş istiyorum.nevsehirde yasıyorum 05354646862

 5. Zonguldak unıversıte cad de baska işler sebebıyle cıgkofte dukkanı devredılecektır.hala işler faal durumda 33000 tl devır ucretı alınacak.533 3575468

 6. Selam,ben jakarlıkumaş tasarımcısıyım.Evden iş yapmak istiyorum.Mail adresimden irtibata geçerseniz sevinirim.

 7. Merhabalar
  Ankara ANTARES AVM`de şeçkin bir markanın kiosku 25.000TL+KDV ye Marka sahibi şirket tarafından, franchisee’si Markasını yönetemediği ve farklı sekörlerdeki faliyetlerinden başında duramadığı için anahtar teslimi devir ediyor. İlgilenenler ve daha fazla bilgi almak isteyenler 05336298300 nolu telefondan bana ulaşabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here