Ayakkabı dünyası bayilik

Ayakkabı dünyası bayilik

1923’ten gelen deneyimini 4 kuşaktır, güvene dayalı bir ticaret anlayışıyla Türk halkıyla buluşturan Ayakkabı Dünyası, Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını uygun koşullarla tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor.

Türkiye’ye büyükmetrekare, çok markalı ayakkabı mağazacılığı anlayışını getiren Ayakkabı Dünyası, bugün 27.000 metrekare satış alanında kadın, erkek, çocuk tüm tüketicilere yılda 2 milyon çift ayakkabı satıyor. 11 ilde 26 mağazasıyla hizmet veriyor. Daha Fazla Moda’nın bir lüks değil herkes için bir hak olduğuna inandığı içinse, çizgisini ve kalitesini hiç bozmadan, müşterisine ulaşılabilir fiyatlarla daha fazla hizmet sunmak için her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Müşteri odaklı mağazacılığı, gelişime açık yapısı, kaliteli, keyifli ve sağlam marka algısı ile Ayakkabı Dünyası, Daha Fazla Moda’yı mümkün olan her noktada müşterisiyle buluşturmayı misyon edinirken, bu yolda ortak amaçlar için çalışabilecek, değer katabileceği ve değer katabilecek bayilerini arıyor. Siz de Ayakkabı Dünyası konseptini temsil edebileceğinizi, bu keyifli gelişimin parçası olabileceğinizi düşünüyorsanız, sizleri bayimiz olmaya davet ediyoruz.

Ayakkabı Dünyası bayilik talebinde öncelikli aranan özellikler:
Mağazanın, Alışveriş Merkezi içerisinde ya da müşteri trafiğinin yoğun olduğu ana cadde üzerinde yer alması ve maksimum 2 kattan oluşması.
Minimum 250 metrekare olması gerekmektedir.

Ayakkabı Dünyası Bayi Mağazalarına Sağlanacak Kolaylıklar:
Sıfır Stok Riski-100% Konsinye Ürün Temini
Lokasyon Seçimi, fizibilite çalışmaları, proje, mimarlık, işe alım, personel eğitimi ve ulusal pazarlama aksiyonları danışmanlığı hizmeti.

Sponsor

8 YORUMLAR

  1. Merhabalar muğla marmarise ayakkabı dünyası baliği açmayı düşünüyorum şartlarınızı öğrene bilirmyim bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşeküe edreim

  2. mrh ayakkabı dunyası bayılıgını acmak ısıtıyorum sartlar nelerdır bılgılendırırmısınız hatay
    /antakya cvbnızı beklıyorum saygılar

  3. telefonla ırtıbat kurmak ıstedım, detaylıbılgı almak ıcın ama malesef olmadı.saygılarımla.

  4. davete icabet gerekli diyerek, sizden mailyet konusunda daha ayrıntılı bi bilgi rica ediyorum:)

  5. ürünlerin fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim(resimli. hangi ürün kaç paraya bana gelişi olucak ben kaça satabilirim gibi) mail olarak atarsanıs seviririm.iyi günler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here