Ayakkabı Dünyası Bayilik Bilgileri

Ayakkabı dünyası bayilik

Ayakkabı dünyası bayilik

Ayakkabı Dünyasının Türkiye genelinde 70 mağazası bulunuyor. Kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız ayakkabı dünyası binlerce model ayakkabı çeşidiyle sizlere yardımcı oluyor. 21 yıl önce bayilik vermeye başlayan Ayakkabı Dünyası yeniden hızlandırdığı bayilik verme sürecine şimdi tüm hızıyla devam ediyor. Tüketicilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda büyüme çalışmalarını sürdüren firma AVM, ana cadde ve şehir merkezine yakın noktalarda yeni bayileri için minimum 150 m2-400 m2 mağaza alanlarını şart koşuyor.

Ayakkabı Dünyası Bayi Mağazalarına Sağlanacak Kolaylıklar:

Sıfır Stok Riski-100% Konsinye Ürün Temini, Lokasyon Seçimi, fizibilite çalışmaları, proje, mimarlık, işe alım, personel eğitimi ve ulusal pazarlama aksiyonları danışmanlığı hizmeti.

Ürün gamımız 2 temel yapıdan oluşuyor. Bunlardan birincisi kendi markamızı taşıyan ürünlerimiz. İşimizin önemli bir bölümünü oluşturan bu grupta; kadın, erkek ve çocuklara uygun çok çeşitli tarzda ve amaca yönelik ürünler bulunuyor. İkinci önemli bölümü ise yerel ve uluslararası markalardan oluşuyor. Bu grupta Nike, Adidas, Clark’s, Lacoste, Tommy Hillfiger, Dexter, Lumberjack gibi Dünya markaları bulunuyor. Türkiye’nin bir çok noktasından ayakkabı tutkunlarına ulaşan Ayakkabı Dünyası olarak 3500’den fazla ürünü ve 100’den fazla Dünya markasını tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

9 YORUMLAR

  1. Merhabalar muğla marmarise ayakkabı dünyası baliği açmayı düşünüyorum şartlarınızı öğrene bilirmyim bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşeküe edreim

  2. mrh ayakkabı dunyası bayılıgını acmak ısıtıyorum sartlar nelerdır bılgılendırırmısınız hatay
    /antakya cvbnızı beklıyorum saygılar

  3. telefonla ırtıbat kurmak ıstedım, detaylıbılgı almak ıcın ama malesef olmadı.saygılarımla.

  4. davete icabet gerekli diyerek, sizden mailyet konusunda daha ayrıntılı bi bilgi rica ediyorum:)

  5. ürünlerin fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim(resimli. hangi ürün kaç paraya bana gelişi olucak ben kaça satabilirim gibi) mail olarak atarsanıs seviririm.iyi günler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here