Bijuteri mağazası açmak istermisiniz

Bijuteri mağazası açmak isteyenler bu işte kar marjının yüksek olduğunu mutlaka biliyordur. Son zamanlarda bijuteri alanında birçok marka oluşmaya başladı ve bu markalar bayilik – franchising veriyorlar. İşletme yatırım tutarları ise işin kazancına oranla normal gözüküyor. Franchise veren Bijuteri markalarının bazıları isim parası almıyor ve yatırımcıya tüm destekleri açıyor. Bijuteri mağazası açabileceğiniz, Bijuteri alanında bayilik veren firmalardan bazıları ve yatırım tutarları yazımızda verilmiştir.

TAKICIM Yatırım tutarı 20 bin TL

Takıştır Bijuteri’nin ikinci markası olan Takıcım Bijuteri, 2008 yılmda faaliyete başladı. Son olarak Şanlıurfa’da mağaza açan şirketin şube sayısı 15’e ulaştı. Diğer mağazalarsa Malatya, Marmaris, Ankara, Antalya, Kırklareli ve Sakarya’da bulunuyor. Anadolu’daki şube sayısını artırmayı hedefleyen Takıcım Bijuteri, bu doğrultuda franchising sistemiyle şubeler açacak.

Takıcım Bijuteri mağazalarının büyüklüğü 20 ile 30 metrekare arasmda değişiyor. 20 metrekarelik bir mağazanm toplam yatırım tutan 20 bin TL. Şirket, şimdilik franchise giriş bedeli talep etmiyor.

Telefon: 0380 524 47 47
Web: takicim.com.tr

NEXT ACCESSORY Franchise giriş bedeli yok
Next Accessory’nin sahibi Mehmet Abasıyanık, 2011’de franchising sistemiyle yeni mağazalar açacaklarını söylüyor. Franchise giriş bedeli talep edilmiyor. Reklam katkı payı da yok. Ortalama işletme sermayesi 50 bin TL civarında. Abasıyanık, 30 metrekarelik bir mağazanın dekorasyon ve ilk etapta alınacak ürün bedelleri dahil toplam yatırım tutarının 100 bin TL olduğunu söylüyor.

Telefon: 0212 234 4859
E-posta: [email protected]
Web: nextacc.com

ACCESSORIZE
Accessorize mağazalarının büyüklüğü 50-100 metrekare arasında değişiyor. Marka, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de
lüks semtlerde konumlanıyor. Yatırım tutarı, franchisee adaylarıyla yapılacak görüşmelerde belirleniyor.

Accessorize’daki ürün grupları şöyle sıralanıyor: Takı, çanta, cüzdan, ayakkabı, ev terliği, bikini, kaftan, çocuk aksesuarları, kırtasiye, özel günler için aksesuarlar, evcil hayvanlar için aksesuarlar.

Telefon: 0212 319 90 00
E-posta: [email protected]
Web: unitim.com.tr

2 YORUMLAR

 1. Merhaba,
  Bayan takıları satışı yaptığım bir internet sitem var. Ancak birkaç ay sonra çalışmak amacıyla yurt dışına gidecek olmamdan dolayı siteyi kapatacağım. Sitede, İstanbul Tahtakale’de üretim yapan en seçkin firmalardan tedarik ettiğim kolye, küpe, yüzük, bilezik, set ve kol düğmelerinden oluşan güzel ve orijinal ürünlerin yer aldığı bir koleksiyon bulunuyor. Ürünleri, alış fiyatımızın altında çok uygun fiyatlarda elden çıkarmak istiyorum. Tüm ürünler, sitede görüldüğü gibi satışa hazır ve mükemmel durumdadır.

  İlgilenen arkadaşlara, bana ulaşmaları halinde bir fiyat listesi göndereceğim. Sitedeki mevcut fiyatlar perakende satış fiyatlarıdır. Bilgilerim aşağıdadır:

  web: sehritaki.com
  mail: [email protected]
  tel: 0 532 6411806 – Fırat

  iyi çalışmalar

 2. TAKIŞTIR çok harika bir girişim yapmış ve sonuçlarını 2012 yılı içersinde alacağını umuyorum, Takıcım güzel düşünülmüş ve markalarşma sürecine geçmiş bir girişim olarak gözlemlenmekte özellikle sanal pazar ve eş zamanlı mağzalarla desteklenmesi oldukça başarılı kıldığı şüphesizdir. İlgili haberi buradan bizlerle paylaşan editöre teşekkür ve saygılarımı sunarım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here