Deulcom Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Bayilik Veriyor
Deulcom Abroad

Deulcom Abroad

Kurucusu Türkiye’yi Franchising Sistemi ile tanıştıran Baybars Altuntaş olan Deulcom Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Türkiye çapında Franchise Basvurularına başlamıştır.
Deulcom Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlık uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile kurulmuş olan ve hedefi Türkiye’de en iyi yurtdışı eğitim firması olmayı amaçlamaktadır. Baybars Altuntaş‘ın pazarlama gücünü de arkasına alan Deulcom Abroad , kurduğu bayiilik sistem ile franchise almak isteyenlere yeni iş imkanları sunmaktadır.

Deulcom Abroad
Deulcom Abroad

Amerika – İngiltere – Kanada – İrlanda – Malta başta olmak birçok ülke ve okullar ile birebir anlaşması bulunmaktadır. Yurtdışında dil eğitimi – Üniversite – Yüksek Lisans – Sertifika Programları – Yaz Kampları ve Vize Danışmanlık hizmetleri ile oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.
Şu anda 6 kıtadan 50’nin üzerinde ve dünyanın en iyi dil okulu ve üniversiteleriyle özel anlaşmalar imzalamış olan Deulcom Abroad franchise konsepti hakkında daha geniş bilgiyi aşağıdaki web sitesini ziyaret ederek edinebilirsiniz: www.deulcomabroad.com Siz de bölgenizde Deulcom Abroad Exclusive Ofisi açmak isterseniz veya bu konuda aklınızda iş birliği yapabileceğimiz fikirleriniz varsa, lütfen bizimle temasa geçmekten çekinmeyiniz.
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 2
Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Franchise Bayi Yetkilisi: Gürol Karataş
Telefon numaraları: +903224575850
Mail: info@deulcomabroad.com
Web: www.deulcomabroad.com
Adres Bilgileri: Şinasi Efendi Caddesi No 9 Akpak Apt A Blok Kat 1 No 5 Seyhan /ADANA

BESTE PARK-TEL