İnternet Üzerinden El Yapımı Ürün Satışı Made By Guru

İnternet Üzerinden El Yapımı Ürün Satışı Made By Guru

İnternet Üzerinden El Yapımı Ürün Satışı üzerine bir fikir olan Made by Guru Alman bir firmanın el yapımı ürün satış sistemi ni içeriyor.

elyapimi

Ülkemizde özellikle bir çok hanım el yapımı ürünler satarak ek gelir kazanıyor ya da kazanmak istiyor. Bu konuda yeni geliştirilen bir uygulamayı sizlere tanıtmak istiyoruz.

Made By Guru adlı yeni geliştirilen bir uygulama, insanlara istedikleri el yapımı ürünleri üreterek satmayı amaçlayan bir sistem.

Müşteriler firmanın web sitesine girerek istedikleri ürünün açıklamalarını yazıyor ve varsa benzer ürünlerin fotoğraflarını koyuyor. Bilgileri temin eden firma da istenilen ürünü üreterek müşteriye postalıyor.

Sipariş verilirken, ürünün üretilebilmesi için gerekli yetenekler, malzemeler, ürün özellikleri de belirtilebiliyor. Çeşitli el yapımı ürün üreten insanlarla irtibatta olan firma, sipariş edilen ürünü ilgili üreticiye yönlendirerek başarılı bir şekidle siparişin tamamlanmasını sağlıyor.

Özellikle ülkemizdeki büyük bir piyasası bulunan el yapımı ürün satışının da benzer uygulama ya da web siteleri ile gelişebileceğini düşünüyoruz.

3 YORUMLAR

  1. Aynen öyle.Eşim ve benim aksesuar atölyemiz var çok güzel el emeği ürünlerimiz var.Ama müşterimiz yok.

  2. El yapımı ürünler tamamen kültür meselesi. Malesef ülkemizde bu kültür yeterince oturmuş değil. Üretken insanlarımız var fakat bu tür yaratıcı çalışmalara değer vererek satın alan müşteriler yok denecek kadar az.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here