İş Fikri Gizmo 3D Yazıcı 2
Gizmo 3d

Gizmo 3D Yazıcı

3D yazıcılar geleceğin teknolojisi olarak adlandırılıyor. Daha bir kaç yıldır piyasa da gözükmelerine rağmen bu ürünler gün geçtikçe gelişiyor ve hızlanıyor. 3D yazıcılar hemen hemen her alan faaliyet göstermeye başlaması ise girişimcilerin aklına sürekli yeni fikirler ve icatlar getiriyor.

Gizmo 3d
Gizmo 3d

Artık aklınıza gelebilecek bir çok şeyi 3D yazıcı ile inşa etmek mümkün. Böylesine büyük bir teknoloji insanoğlunun hayatını bir çok yönde olumlu etkileyeceği ise bir gerçek. Gizmo 3D yazıcısının firmanın iddiasına göre eşi benzeri yok. Performans açısından diğer rakiplerini fazlasıyla geride bırakıyor. Diğer rakiplerinden daha hızlı olmasına rağmen daha az masrafla daha çok iş yapma imkanı sunuyor.
Bu devasa proje indiegogo vasıtasıyla destek bulmayı umuyor. Projenin rahat bir şekilde üretimine geçilmesi için 95.000 dolarlık bir bütçe gerekiyor. Firma bu bütçeyi indiegogo yatırımcılarına sundu ancak şu ana kadar 61.000 dolara ulaştı ve önünde sadece 15 günü kaldı.
Gizmo 3d yazıcıyı diğerlerinden ayıran özelliklerinin başında hızlı baskı yapabilmesi, çözünürlüğünün çok iyi olması, son derece güvenilir parçalardan yapılması ve isteğe göre yazıcının genişletilebilir olması geliyor.

İndiegogo 3D yazıcı