Para Kazandıran 5 Başarılı İş Fikirleri 4

Para Kazandıran 5 Başarılı İş Fikri yazımızda sizlere son dönemin popüler işlerini sunuyoruz. İş fikirleri arasında aylık cirosu çok yüksek olan bu işleri açmaya karar vermeden önce sizlere iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz.

1- Büyük Oyun Parkları Açmak

Oyun Parkları
Oyun Parkları

Son zamanlarda Avm’lerde özellikle oyun parkları çok iyi paralar kazandırabiliyor. Oyun kartına yüklenen kredi ile oyun makinelerinde çocukları eğlendirmek ve oynatmak ebeveynlerinde hoşuna gidiyor. Çocukların vazgeçmediği bu eğlence yerleri aynı zamanda tam bir para kazanma sektörü. İki çocuklu bir aile en az 20 Tl en çok 50 Tl arasında oyun kredisi alıyor. Gün boyu oyun parklarına ise en az 200 aile giriş yapıyor ve bu da 200*20 Tl: 4000 Tl günlük bırakıyor. Hafta sonları ise bu rakamlar 20.000 Tl civarında olabiliyor.
Genellikle işi kurmak için Avm’ler seçiliyor. Dikkat edilecek bir diğer kısım ise makinelerin ve işin başındaki personelin performansı her zaman iyi olmalı. Bu işi kurmak için yatırım miktarı değişkenlik gösteriyor. Bunun sebebi ise oyun parkının kurulacak alanının metrekaresi. Bu işi Playland, Bowlingo ve Funlab gibi firmalar ile iletişime kurarak yapabilirsiniz.

BESTE PARK-TEL