Pink Dream Parfüm Bayilik veriyor

86

Bayilik Kategorisi : Kozmetik – Parfümeri
Firma İsmi : Pink dream parfüm
Kuruluş Yılı : 2009 Şube Sayısı : 8

Firma Tanıtımı : PİNK DREAM PARFÜM Pink dream parfüm olarak İstanbul Zeytinburnu 58. Bulvarda 2, Eskule Avm, ArmoniPark Avm, Kuyumcukent Avm, Asyapark Avm, Ömür Plaza Avm ve Şirinevler yürüyüş yolunda olmak üzere toplam 8 şubemiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz birinci kalite esanstan üretilmektedir. Pink dream parfüm ile mağaza ve stand açmak isteyen girişimciler eğer parfüm işi ile ilgileniyorsanız mutlaka bizi arayın.

Bayilik Şartları : Dükkanın Hareketli Bir Caddede Olması, Dükkan Konseptinin Ve Tabelanın Eksiksik Yapılması.Şu an İçin İsim Hakkı Bedeli Alınmamaktadır.

Bayilik Destekleri : Şuan İçin İsim Hakkı Bedeli Alınmamaktadır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yatırım Bedeli 10 Bin Tl İle 20 Bin Tl Arasıdır.Bu Konu Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Bayilik için ek şartlar : -Konum Olarak İşlek Bir Cadde Olması Tercihimizdir. -Kırşan Kozmetik Ürünleri Haricinde Başka Bir Ürünün Satılmamasıdır.

Adres: Kuyumcukent Basın Ekspres Yolu, 29 Ekim Caddesi No:1 Çobançeşme 34197 Bahçelievler/ İstanbul Şehir: İstanbul- Bahçelievler İlgili Kişi : Sezgin KIRŞAN Telefon Numarası : (535) 4138345 E-posta : sezginkirsan@hotmail.com Web Sitesi : www.pinkdream.com.tr

Pink Dream Parfüme

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here