Pink Dream Parfüm Bayilik veriyor

Pink Dream Parfüm Bayilik veriyor
Pink Dream Parfüme

Bayilik Kategorisi : Kozmetik – Parfümeri
Firma İsmi : Pink dream parfüm
Kuruluş Yılı : 2009 Şube Sayısı : 8

Firma Tanıtımı

PİNK DREAM PARFÜM Pink dream parfüm olarak İstanbul Zeytinburnu 58. Bulvarda 2, Eskule Avm, ArmoniPark Avm, Kuyumcukent Avm, Asyapark Avm, Ömür Plaza Avm ve Şirinevler yürüyüş yolunda olmak üzere toplam 8 şubemiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz birinci kalite esanstan üretilmektedir. Pink dream parfüm ile mağaza ve stand açmak isteyen girişimciler eğer parfüm işi ile ilgileniyorsanız mutlaka bizi arayın.

Bayilik Şartları : Dükkanın Hareketli Bir Caddede Olması, Dükkan Konseptinin Ve Tabelanın Eksiksik Yapılması.Şu an İçin İsim Hakkı Bedeli Alınmamaktadır.

Bayilik Destekleri : Şuan İçin İsim Hakkı Bedeli Alınmamaktadır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yatırım Bedeli 10 Bin Tl İle 20 Bin Tl Arasıdır.Bu Konu Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Bayilik için ek şartlar : -Konum Olarak İşlek Bir Cadde Olması Tercihimizdir. -Kırşan Kozmetik Ürünleri Haricinde Başka Bir Ürünün Satılmamasıdır.

Adres: Kuyumcukent Basın Ekspres Yolu, 29 Ekim Caddesi No:1 Çobançeşme 34197 Bahçelievler/ İstanbul Şehir: İstanbul- Bahçelievler İlgili Kişi : Sezgin KIRŞAN Telefon Numarası : (535) 4138345 E-posta : sezginkirsan@hotmail.com Web Sitesi : www.pinkdream.com.tr

Pink Dream Parfüme

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here