Polat Yıldız Çamaşırları Bayilikler Veriyor
Polat Yıldız Çamaşırları

Polat Yıldız Çamaşırları

1989 yılında Nizamettin CANPOLAT tarafın’ dan kurulan Polat Yıldız Tekstil Bay, Bayan, Çocuk iç giyim ve Pijama modelleri ile üretiminde faaliyet göstermektedir. Sektörümüzün sürekli bir yenileme ve değişim içinde olduğunun bilincinde olan Polat Yıldız Tekstil çağın gereklerine uygun yatırımlara devam etmektedir.

Polat Yıldız Çamaşırları
Polat Yıldız Çamaşırları

Üretimini İstanbul Bağcılar 2000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında gerçekleştiren Polat Yıldız Tekstil yurt içinde yaygın bir bayi ağına sahip olmasının yanısıra başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Ortadoğu ve Balkan ülkelerine de ihracat gerçekleştirmektedir.
Geleceğe hazırlıksız yakalanmamak için tekstil sektöründeki bilimsel veriler ışığında faaliyetlerini sürdüren Polat Yıldız Tekstil, sektöründe önder firma ve marka olarak gündemi yakından takip ederek dünya modasında söz sahibi olmayı kendi moda ve markasını bir yaşam stili haline getirmeyi hedeflemektedir.
Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:
5-10-15 bin TL’lik paketler ile bayilik verilmektedir. Verilen tutar kadar bayimize sen çok satan ürünlerden karma yapılarak gönderilmektedir. Dükkan içi masraflar bayilerimize aittir. Ek iş için katalog ile satış yapan müşterilerimizi bayilerimize yönlendirerek daha fazla kazanmalarını sağlıyoruz.
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 5
Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Franchise Bayi Yetkilisi: Adem Canpolat
Telefon numarası: 05366343707
Email Address: admin@polatyildiz.com.tr
Web siteniz: shop.polatyildiz.com.tr
Adres Bilgileri: Sultan Mektep Sokak No:20 Yeşildirek/İSTANBUL

BESTE PARK-TEL