Red Scooby’s bayilik veriyor

Red Scooby’s yeni kampanyasında 6.990 tl.’den başlayan fiyatlar ile bayilik imkanı sunuyor.


Müşterilerine daima kaliteli ürün ve hakettiği üstün hizmeti sunmayı hedefleyen Red Scooby’s doyurucu, lezzetli, sağlıklı, temiz bir fast food yeme geleneğini, modern bir işletme anlayışı ile tüketicilere sunmak üzere kurulmuştur.


Red Scooby’s’in hedefi, kaliteyi fark edebilen, önemseyen, kaliteli ürüne hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen tüketicilere, hızlı yeme keyfini katma değer yaratan bir marka olarak sunabilmektir.


Red Scooby’s, franchise adaylarına sunduğu düşük yatırım maliyeti avantajı ve bilgi birikimi ile kendi işlerini kurmalarına ve çok kısa bir sürede şube kurulumunu gerçekleştirip Red Scooby’s markası altında müşterilerine hizmet sunmalarına imkan vermektedir.


Franchise Bedeli: 10.000 TL (5 Yıl Süreli, Kiosk Bedeli ve KDV Dahil)


Gelirden pay alınmaz.


Ürün dağıtımı ve standart kontrolleri, anlaşmalı olduğumuz firmalarca yapılır.


Red Scooby’s ürünleri tavsiye edilen satış fiyatları:


Hot Dog Grubu Satış Fiyatı: 2,5 TL


Hamburger Satış Fiyatı: 2,5 TL


Maxi Burger Satış Fiyatı: 5 TL


Cheese Burger Satış Fiyatı: 2,5 TL


Sucuk Burger Satış Fiyatı: 2,5 TL


Maxi Sucuk Burger Satış Fiyatı: 5 TL’dir.


Soğuk İçecek grubunda Coca Cola ile anlaşmamız bulunmaktadır.


Yaz aylarında soft dondurma grubu opsiyonel olarak ürün gamına eklenebilecektir.


Kiosk ölçülerimiz 2.05cm * 80cm. dir, dolayısıyla maksimum 4 metrekare alana ve bir personele ihtiyaç duyulmaktadır. Kiosk Avrupa Standartlarına uygun üretilmiş olup, deep freeze, mikrodalga fırın ve elektrikli ızgaraya sahiptir. Kiosk dizayn ve patent hakları Red Scooby’s şirketine aittir.


Anahtar Teslim Maliyet Bedeli: 10.000 TL Franchising Bedeli (5 Yıl Süreli, Kiosk Bedeli ve KDV Dahil)


Kredi Kartına vade farklı taksit imkanımız vardır.


Red Scooby’s Kioskları; İstanbul Özel Aydın Üniversitesi Florya Kampüsü’nde, Afyon Özel Birey Dersanesi’nde faaliyettedir, Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali için iki kioskun ve Kazakistan Astana Astoria Alışveriş merkezi için bir kioskun, anlaşmaları yapılmıştır.


Yurtiçinde Marmara Bölgesi; Yurtdışında, Astana, Moskova ve Almatı’da bayilerimiz bulunmakla birlikte, diğer bölgelere merkezimizden hizmet veriyoruz.


Cemil KASNAK
Red Scooby’s İletişim Departmanı
www.redscoobys.com
info@redscoobys.com
Fax: (0272) 212 46 00
Tel: (0539) 59 59 100

6 YORUMLAR

  1. merhaba bu iş ile ilgileniyorum bana anahtar teslim fiyatı ne kadara mal olur. Şimdiden ilginize teşekkür ederim iyi günler

  2. Istanbul anadolu yakasında acmak ıstıyorum.ılıgılı kısıler bana eger her sey toplam kac para gerektıgını naklıye olsun soslar olsun her turlu bılgıyı bana maıl atarlarsa dusunecegım.buradan ılıgılı kısılere duyurulur…

  3. KİLER AVM ÇARŞILARDA BU SİSTEMİ KURMAK İSTEYENLERE YER KİRAYA VERİLECEKTİR.

    AFYON AVM , ADANA ÇARŞI AVM,İSKENDERUN AVM,NEVŞEHİR AVM,TOKAT AVM,AMASYA AVM ,TURHAL KİLER ÇARŞI,KAHRAMANMARAŞ KİLER AVM LERDE ve istanbul da bulunan TÜM KİLER MARKETLERİN GİRİŞLERİNDE UYGUN ALANLAR İÇİN BU STANDLARI KURMAK İSTEYENLER ARAYABİLİR.. 4 M2 GİRİŞTE STAND KİRASI 1.000 TL..

    İRTİBAT ; 0533 206 63 47

    ugurkilavuz@kiler.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here