Sentetik Buz Pateni Sahaları 2
Vega Ice Buz Pisti

Vega Ice Buz Pisti

Vega Ice Buz Pisti Çözümleri Siirt’ten Kırklareli’ne Türkiye’nin her bölgesine sentetik Buz Pistleri kuran alanında en bilgili uzmanların kurduğu firmadır.

Vega Ice Buz Pisti
Vega Ice Buz Pisti

Referansının en başında Türkiye Cumhuriyeti Spor Bakanlığı bulunmaktadır.Bakanlığın en prestijli projesi olan ve ilk ayağı olarak sekiz ilde (Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale, İzmir, Muğla, Antalya, Mersin) Sentetik Buz Pistiyle tanışma etkinliğini en başarılı şekilde tamamlamıştır, projenin ikinci ayağı olan kırk ili kapsayacak projeye kısa bir zaman sonra başlayacaktır. Bu kapsamda Spor İl Müdürlükleri ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile beraber çalışmaktadır. Şuan Kırklareli Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Kırklareline bir ay süreli sentetik buz pistini kurmuştur. Kapsam diğer iller bazında genişleyerek devam etmektedir.
Vega Ice Buz Pisti
Vega Ice Buz Pisti

Bu projeler haricinde çeşitli ölçülerdeki yatırımcılarına satışlar gerçekleştirmiştir. Bunlardan bazıları Ankara Armada AVM, Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Siirt Andera Park AVM, Mersin Küçük Şeyler Anaokuludur. Hali hazırda Irak, İran gibi komşu ülkelerde yatırım çapları büyük olan satışlar yapmak üzeredir.
Üniversitelerin Bahar Şenliklerine kısa süreli Buz Pistleri kurup, organizasyon dahil etkinlikleri yönetmektedir. Türkiyenin en prestijli üniversitelerinden olan Bilkent Üniversitesi bu listenin başında gelmektedir. Vega Ice Buz Pisti Çözümleri firması Türkiye’de Buz Hokeyi sporunun gelişiminde en büyük rolü oynayan eğtimciler kadrosunun oluşturduğu bir firmadır. Bilkent Üniversitesinde Spor akademisyeni ve Buz Hokeyi takımlarının başında görev yapan eğitimciler görev almaktadır. Aynı zamanda İngiltere Büyük Elçiliğinin bünyesindeki okulda okuyan çocukların buz pateni eğtimlerini aktif olarak yürütmektedir. Afrika ve İsviçre de Buz Hokeyi takımları çalıştırmış, dünyaca kabul görmüş çalıştırıcıları bulunmaktadır. Buz Hokeyi ve buz sporları gelişimiyle alakalı sosyal sorumluluk projeleri ve eğitim yöntemleri geliştirmiştir.
Vega Ice Buz Pisti Çözümleri firması dünyanın çeşitli bölgelerinde üretim yapan Buz Pisti firmalarının Türkiye çözüm ortağıdır. Dünyanın en gelişmiş paten bileme makinası olan Wissota’nın resmi Türkiye Distribütörüdür. Sentetik buz pisti üretimini Avrupada yaptırıp Türkiyeye ithal etmektedir. Kısa süre içerisinde üretim bandını Türkiyeye taşıyıp yerli üretime başlamayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda Ar-Ge çalışmaları yaptırmakta ve üniversitelerin alakalı bölümleriyle iş birliği yapmaktadır.
Yeni veya ikinci el Sentetik Buz Pisti satın almayı veya kiralamayı düşünüyorsanız doğru adres VEGA ICE Buz Pisti Çözümleridir. VEGA ICE Buz Pisti Çözümleri; kiralık ve satılık buz pistlerini siz değerli müşterilerine en uygun maliyetlerle ve en yüksek kaliteyle sunmaktadır. Yapacağınız yatırımın etkili bir alanda, sağlıklı çevre şartlarında olmasını ve sürekliliğini sağlamak VEGA ICE Buz Pisti Çözümleri firmasının temel prensibidir. Bu çerçevede Buz sporlarının her alanında kendini yetiştirmiş
uzman personel ve yöneticileriyle siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.
VEGA ICE Buz Pisti Çözümleri yapacağınız satın alma veya kiralama yatırımını en kısa sürede amorti edecek ve kara geçirecek şekilde sistemini kurmuş ve kendini her geçen gün geliştirmekte olan dinamik ve tecrübeli bir firmadır. Önceliğimiz Türkiye’de Buz Sporlarının gelişimini ve her bireyin bu sporla doğru noktada tanışmasını sağlamaktır. Buz Pisti kurulumu için gerekli olan her şart sağlandığı takdirde VEGA ICE Buz Pisti Çözümleri yüksek kalitede olan dış ve iç mekan için özel üretilmiş farklı modelleriyle anahtar teslim kurulum sağlayacaktır. Buz Pistleri ülkemizde çok fazla geçmişi olmayan spor alanları olmasına rağmen Türk halkının ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Ancak yanlış yönlendirmeler yapılan ölü yatırımlar yüzünden hem Buz Sporlarının adı lekelenmekte hem de yatırımcılar zarara uğratılmaktadır.
VEGA ICE Buz Pisti Çözümleri en doğru buz pisti modelini en doğru noktaya çözmekle beraber, gerekli teknik elamanları siz yatırımcılarının hizmetine vererek sistemin nasıl işlediğini ve Buz Pateni eğitiminin nasıl verilmesi gerektiğini öğreterek bu alanda sizi de profesyonelleştirir.
VEGA ICE Buz Pisti Çözümleri yedek parça, aksesuar ve teknik hizmetleriyle 7/24 çalışmakta, yatırımınızı korumakta ve her an geliştirmektedir. Buz Pisti kurulumuyla alakalı ücretsiz olarak VEGA ICE Buz Pisti Çözümleri’nden danışmanlık alabilirsiniz.
Sporla gelen sağlıklı günler diliyoruz.
Saygılarımızla VEGA ICE Buz Pisti Çözümleri
Vega ICE Company / Buz Pisti Sistemleri
Adres:Rasimpaşa mah. Rıhtım cad.Derya iş Merkezi.No:28
ABlok Kat 1/33 Kadıköy-34710 İstanbul / Turkiye
Phone/Tel: 0554 589 6210
info@vegaice.com
www.vegaice.com

Sentetik Buz Nedir?

Nano Teknoliji kullanılarak üretilen Sentetik Buz; Polymer malzemesinden elde edilir. Ekolojik ve geri dönüştürülebilir çevre dostu malzemedir. İnsan sağlığına zararı yoktur. %90-%96 oranında gerçek buz etkisi vermektedir. 10 mm, 13mm, 15mm, 18mm. 20mm ve 22mm gibi değişik panel kalınlıkları mevcuttur. İstenilen iç veya dış alana uyum gösterir. Kurulum maliyetinin düşük olması ve sarf giderlerinin nerdeyse olmaması sebebiyle Buz Pisti yatırımcılarına büyük finansal avantaj sağlamaktadır. Yatırım yapıldıktan sonraki 6 ay içerisinde sistem kendini amorti etmekte ve kara geçirmeye başlamaktadır. Yapılacak olan fizibilite çalışmasından sonra kurulum 3 saat içerisinde gerçekleşir ve işletime alınır. Mobil bir sistemdir ve demonte edilerek taşınabilir. Demonte işlemi de 3 saat sürmektedir. Üst segment Premium model olarak kendinden yağlıdır. Daha alt segmentlerde yağlama ihtiyacı duyulmaktadır.

Sentetik Buz
Sentetik Buz

 
r3
Buz pisti panelleri

r2
Panel çeşitleri

r4
Tekirdağ Buz Pisti

Avantajları
– Gerçek Buz Pistleri gibi Elektrik veya Su ihtiyacı yoktur.
– Kurulum ve demonte çok kısa sürede gerçekleşir. – Sarf maliyetleri çok düşüktür.
– Ekolojik malzemeden üretilmiş olup doğa dostudur.
– İç ve Dış alanda kullanılabilir
– Hava şartlarından etkilenmez.
– Kurulum maliyeti düşüktür
Belediyeler ve Kurumlar İçin
– Oyun Parkları
– Bahçeler
– Şehir meydanları
– Spor salonları
– Tenis Sahası
– Basket Sahası
– Halı Sahası
Belediye Buz Pisti
Belediye Buz Pisti

Alışveriş Merkezleri İçin
– Özel etkinlik alanları – Otopark alanları
– Oyun alanları
Buz Pateni Eğitimi
Buz Pateni Eğitimi

Evler için
– Bahçe
– Teras
– Çocuk Odası
– Havuzlar
Okullar için Buz Pisti
Okullar için Buz Pisti

Okullar İçin
– Kreşler
– Özel Okullar
– Üniversiteler
– Şenlikler
– Tenis Sahası
Organizasyonlar
Organizasyonlar

Organizasyonlar İçin
– Konser
– Defile
– Şenlik Üniversite Festivalleri
– Kutlama
– Tiyatro – Tanıtım
– Fuar
– Marina
r9
Buz pisti örnekleri

r10
1-Buz pisti örnekleri

r11
Buz pisti örnekleri

Kurulum şartları Projelendirme ve ekip desteği ile direkt satış ve kiralama
yöntemlerimiz mevcuttur.
r12
Vega Ice Buz Pisti
Vega Ice Buz Pisti

Vega Ice Buz Pisti Projelendirme
Vega Ice Buz Pisti Projelendirme

Vega Ice Buz Pisti
Vega Ice Buz Pisti

BESTE PARK-TEL