Skycamp 2 milyon dolar kazandıran iş fikri

  Skycamp kamp çadırı 2 milyon dolar seviyesine yaklaştı

  Skycamp Yolcular İçin Mükemmel araç üstü çadır olarak lanse edilen bir kamp çadırı. iKamper şirketi tarafından tasarlanan kamp çadırı 2 yetişkin ve 2 çocuğu rahatça barındıran geniş kapsamlı bir çadır. İş fikri fon toplamak sürecinde çok kısa sürede 1.845.910 doları yakaladı ve henüz yeni siparişler almak için 35 günü daha var.

  iKamper

  Muhtemelen bu fikir ilk bakışta 2 milyon dolara yakın bir destek alacak gibi gözükse de 1 ay daha destek alacağı için 5 milyon dolar seviyesini geçebilecek gibi görünüyor.

  Skycamp 2050 dolardan başlayan fiyatlar ile Kickstarter üzerinden satılıyor. Destekçilerine 2017 yılının Temmuz ayında kampları teslime edeceğini söyleyen şirket kamp yapmayı sevenleri hedef kitlesine almış durumda.

  iKamper şirketinin kurucusu ve Ceo’su olan Soon Park 2009 yılında çıktığı bir yolculuktan sonra daha rahat nasıl bir kamp modeli oluşturabilirim düşüncesine kapılıyor ve 2012’den beri bu iş üzerine çalışmalar yapıyor. 1 dakika gibi kısa bir sürede kurulabilen bu çadır iki kişi ile daha rahat kurulabiliyor. Yüzde 100 su geçirmez malzemeden üretilen ürün ekstra olarak depo rafı, ayakkabı rafı, hırsızlığa karşı kilit ve rüzgar saptırıcı özelliklere de sahip.

  1 YORUM

  1. Oldukça Kullanışlı Ve Aktif Bir Araba Kampçılar Ve Gezi Yapmak İsteyenler İçin 4*4’lük Bir Kamper Fikir Bakımından Gerçekten Müthiş Dahada Fiyatın Yükseleceğini İnanıyorum.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here