Starbucks Ember’in 80 Dolarlık Seramik Akıllı Kupalarını satacak

Ember Termos ve Seramik Kupa

Ember Termos ve Seramik Kupa

Ember akıllı bulaşık makinesi şirketi ikinci ürünü olan Seramik Akıllı Kupaları Starbucks’larda satmaya hazırlanıyor. Los Angeles merkezli Ember şirketi 2009’da enerji tasarruflu ampulünü General Electric’e satan bir mühendisin firması. Firmanın en yeni ürünü, kahve veya çayın istediğiniz sıcaklıkta kalmasını sağlayan 80 dolarlık bir seramik kupa.

Ember Seramik Kupa

Akıllı kupanın özelliği bluetooth ile telefonunuzla eşleştiriyorsunuz, tercih ettiğiniz derece sayısını seçiyorsunuz ve sıcak kafeinli içeceğinizin tadını çıkarıyorsunuz. Kupa bu haftadan başlayarak 4.600’den fazla Starbucks lokasyonunda satılacak. Şirket Kurucusu Clay Alexander tarafından Daha önceleri 150 dolardan satışa sunulan seramik akıllı termoslarda Starbucks dükkanlarında başarıyla satılmıştı. Alexander termosun geçen yıl piyasaya çıktığından beri onbinlerce sattığını söyledi.

Ember Termos ve Seramik Kupa

Ember, işleri ikinci kez basitleştirmeye karar verdi. Yeni kupası, “Merhaba” diyen bir LED ile karşınıza çıkan orijinalinkinden çok daha az fütüristik görünümlü ve dokunduğunuzda içeceğinizin sıcaklığını yan tarafta görüntülüyor.

Ember şirketinin yeni kupa için yüksek umutları var: Şirket amacının bir buçuk yıl içinde 1 milyon Akıllı Kupa satmak olduğunu söylüyor. Ember’ın risk sermayesi fonu yok, bunun yerine ünlülere ve yüksek profilli yatırımcılar ile çalışıyor. Toplu olarak 25 milyon doları bulan listede NFL quarterback Blake Bortles’ı, Demi Lovato, RocNation ve StubHub’ın CEO’ları gibi isimler bulunuyor.

Ember Seramik Kupa şu anda kendi web sitesinde de satışa sunulmuş durumda. 30 gün para iadesi veren şirket kupanın içeceği 48 ile 60 derece aracında sıcak tuabildiğini ve bunu uygulaması ile kontrol edebileceğinizi belirtiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here