7 Yeni Nesil Motorsiklet Tasarımı

Eşsiz tasarımlara sahip ilginç motorsiklet modelleri

motor

Kimi zaman 2 tekerlekli araçlar 4 tekerlekli araçlardan daha iyidir. Bu konu özellikle motorsiklet tutkunları için gayet açıktır. Peki motorsiklet tutkunlarının bile haberinin olmadığı yeni nesil motorsiklet tasarımlarından haberiniz var mı ?

1. Limitli Sayıda Ducati Diavel Titanium

ducati-diavel-titanium

Limitli sayıda üretilen araç motor tutkunlarının ağzını sulandıracak cinsten. Hoş ve sofistike bir görünüşe sahip araç, motorsiklet piyasasının en popülerlerinden olan Ducati adını taşımayı gerçekten hakediyor. Araç Testastretta 11 DS motor, elektronik yakın enjeksiyonu g,b, özelliklere sahip. Araçtan dünyada sadece 500 adet üretileceği belirtiliyor.

Honda Bulldog

Rugged Motorcycle Concepts

Motorsiklet üstünde seyahat etmeyi sevenler için tasarlanmış Bulldog model konsept araç bilinen seyahat motorlarından daha farklı bir tasarıma sahip. Osaka’daki motorbisiklet şovunda tanıtılan Bulldog, sıvı soğutma, 2 silindir 400cc motora, 15 inç tekerlere, 6 dereceli vitese sahip.

The KRGT-1

Hollywood Hearthrob Motorbikes

Ünlü oyuncu Keanu Reeves’ın Arch Motorcycle Compğany adlı şirketi tarafından tasarlanan araç çoper tarzında bir model. 2 litre v-twin motor ve aluminyum gövdeye sahip The KRGT-1’in satış fiyatı olarak yaklaşık 78,000 dolar belirlenmiş.

The Tesla Model M

Multi-Mode Motorcycles

Ünlü elektirikli araç üreticisi Tesla tarafından tasarlanan Model M, hem spor hem de ekonomik mod olarak kullanılabiliyor. Doğa dostu araç, bilgisayar ile ayarlanabilen bir sisteme sahip. Bu sayede isterseniz sportif bir performans aracına, isterseniz de ekonomik bir seyahat aracına dönüştürebiliyorsunuz.

Bez Dimitri Arı Tasarımı

Buzzing Bumblebee Motorbikes

Belki de listemizdeki en ilginç tasarımlardan birine sahip Bez Dimitri imzalı arı tasarımı, görünüşü ile kendine hayran bırakıyor. Oldukça yumuşak hatlara sahip motor göz tatmini sağlıyor. Sahip olduğu özel tasarım gövde ile tüm çalışan parçaların gizlenmesini sağlamış eşsiz bir model.

The Ronin 47

Futuristic Samurai Motobikes

Japonların kültürel bir filmi olan ’47 Ronin’den esinlenerek tasarlanan motorsiklet bir samuray konseptine sahip.

Hellcat Speedster

Swift Speedracer Motorcycles

Eğer hız için üretilmiş bir araç arıyorsanız doğru modeli buldunuz demektir. Yüksek hız ve manevra kabiliyetine sahip araç Yürksek torka, drag yarışlarından esinlenilerek tasarlanmış bir vites sistemine, carbon fiber lastiklere ve dev 3 gallon yakıt tankına sahip. Tamamıyla hız için üretilmiş bir model

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here