Mobilya Sektöründe Yeni Bir İş Fikri - Greycork 4

Greycork adlı mobilya üretim – tasarım firması, mobilyacılığın yüzünü değiştirecek bir atılım gerçekleştiriyor.

t1nwmak8feupjuosnxvj
Greycork özellikle oturma odası mobilyaları üzerinde yoğunlaşmış bir firmadır. Firmanın amacı ise insanlara, en kolay şekilde mobilyalarını kurabilme ve kolayca dizayn değiştirebilme imkanı sunmaktır. İlk etapta geliştirdikleri koltuk takımı, oldukça ufak bir kutunun içinde geliyor.
wqwcixvxcfvpg1dgvlo1
Bu küçük kutunun içine, bir koltuk seti, kahve masası, abajur sehpası ve bir kitaplığı sığdırabilmiş olan firma, ürünlerin kurulumunun da basitçe yapılabilmesini sağlamış. Ürünleri kutudan çıkardıktan sonra tam anlamıyla hiç bir alet ya da edevata ihtiaç duymuyorsunuz.
greycork
greycorkgif
Firma bu müthiş mobilya sistemi ile, insanların yeni mobilyalarını kurarken zorluk çekmelerini engellemek, yeni bir eve taşınmayı kolaylaştırmak ve basit ürünlerle maksimum konforu sağlamak istiyor.

Mobilyaların kurulumu sırasında, çivi, vida, tornavida, çekiç gibi aletlere ihtiyaç duymuyorsunuz. Bunların yerine firmanın özel olarak geliştirdiği, tamamen güvenli ve sağlam bir geçme sistemi kullanılıyor. Ürünleri bu geçme sistemini kullanarak kurmak ve tekrar dağıtmak oldukça kolay.
Firma yeni geliştirdiği bu sistemi, Indiegogo üzerinden tanıtmaya başlamış durumda ve kısa bir sürede yaklaşık 10 bin dolarlık fon elde etmiş durumda. Ürünün satış fiyatı da 450 dolar olarak belirlenmiş. Ürün Sayfası
 

BESTE PARK-TEL