Anahtar Kelime Raporları Satarak Para Kazanma
Anahtar Kelime Raporları Satarak Para Kazanma

Anahtar Kelime Raporları Satarak Para Kazanma

Anahtar Kelime Raporları Satarak Para Kazanma Makalesi Giriş : Eğer arama motoru optimizasyonu ve online pazarlama işleriyle ilgileniyorsanız bilgisayarınızda bazı anahtar kelime araçları kurulu demektir. Eğer hızlı bir şekilde para kazanmaya ihtiyacınız varsa diğer insanlar için anahtar kelime raporları oluşturabilirsiniz. Ücretli anahtar kelime bulma araçları kullanmanıza da gerek yoktur. Kullanabileceğiniz bir sürü ücretsiz araç vardır. Anahtar Kelime Raporları Satarak İnternetten Para Kazanmak İsteyenler Aşağıdaki Arama Motorları Örneklerini Kullanabilirler.

Anahtar Kelime Raporları Satarak Para Kazanma
Anahtar Kelime Raporları Satarak Para Kazanma

Market Samurai (ücretsiz versiyonu), Traffic Travis ve tabi ki Google’ın Keyword (anahtar kelime) aracı bunlara örnek olabilir. Aynı zamanda Microsoft’un Buying Intent aracı, Yahoo’nun Clues aracı ve WordTracker Answers veri tabanı gibi özel anahtar kelime araçları da vardır. Bir anahtar kelime paketini farklı araçlar kullanarak bir araya getirin ve bunu bir hizmet olarak sunun. Raporlarınızı iletmek için Excel veya OpenOffice kullanın. Hizmetlerinizi Sahibinden.com, Gittigidiyor.com, Fiverr.com, Craigslist.com ve diğer benzer sitelerde yayınlayın.

Anahtar kelime raporları satarak para kazanmak için izlenecek adımlar

1.Bir anahtar kelime paketi teklifi sunun (örneğin aranma
sayılarıyla birlikte 500 anahtar kelime, grafikler ve rekabet rakamlarıyla
birlikte 5 $ dolara sunabilirsiniz)
2.Fiverr.com ve Craigslist.com
sitelerine reklamınızı verin. Türkçe siteler ise beskurusa.com ve 5egel.com.
3.Müşterinizden aldığınız bilgiler doğrultusunda raporlarınızı oluşturun.
4.Verileri Excel’e yükleyin ve müşterilerinize gönderin.

Ne kadar para kazanabilirim?

Fiyatlar 5 TL, 10 Tl ve 20 Tl arasında yabancı sitelerde ise 5 dolardan başlıyor. Bu yüzden teklifinizi küçük tutun ve daha çok insana ulaşmaya çalışın. Örneğin Fiverr’da birisi eğer 1000 anahtar kelime istiyorsa bunun için 2 sipariş vermesi gerekmektedir. Craigslist sitesinde daha yüksek bir ücret uygulayabilirsiniz.

BESTE PARK-TEL