Kickstarter’ın En Başarılı İş Fikri – Filippo Loreti

Kickstarter üzerinden en fazla ilgi görmüş olan proje lüks İtalyan saati kavramına yeni bir anlam kazandırıyor.

filippo

Filippo Loreti markalı lüks italyan saati, lüks saat kavramına yeni bir anlam kazandırıor şeklinde lanse edilirken 110 Euro‘luk fiyatı ile de dikkatleri çekiyor.

Takı ve mücevher uzmanları tarafından tasarlanan saatlerin üretimi için ise İtalya’nın geleneksel kaliteli saat üreticileri desteği alınmış. Bunlar arasında her bir saati en az 1000 Dolar olan ünlü saat üreticileri dahi bulunuyor. Yüksek kalitede ve yüksek dayanıklıkta üretilmiş olan saatler kullanılan özel malzemesi ile de fazla ağır olmayacak şekilde dizayn edilmiş. Bu doğrultuda Filippo Loreti saatleri tam 10 yıllık garanti kapsamına sahip.

Saatin mekanizması ve dış kalıbı dışında kayışları da özel olarak İtalyan derisi ile üretilmiş. Bunun için de yerel ünlü deri üreticileri ile birlikte çalışılmış.

Filippor Loreti markası, bu denli özel ürünlerin, seri üretim şeklinde yapılmasını uygun görmemiş ve her bir saatin özel olması amacıyla parti şeklinde üretimi benimsemiş. Bu doğrultuda her bir parti de 500 adet kendine özgü tasarımları bulunan saatlere sahip. Bu muhteşem saatler, üreticilerine şu anda yaklaşık 1 milyon dolar kazandırmış durumda. Ürün sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here