BARAQAH Kahve Sektöründe Bayilik Veriyor

BARAQAH logo

BARAQAH Franchise Bilgileri

BARAQAH Yüzde 100 Yerli sermaye ile Antalya’da kurulan ve Rize’de son açtığı kahve dükkanı ile 6 şubeye ulaşan bir kahve markası. Baraqah özgün tasarımı ve kahve sektöründeki deneyimi ile franchise vermeye devam ediyor. Kervanımıza Sizde Katılın sloganı ile franchise adaylarını davet eden marka gelişen kahve sektöründe iş kurmak isteyen girişimcileri bekliyor.

Baraqah bayilik almak için gereken yatırım tutarı m2 olarak hesaplanıyor. Minimum 100 m2 iç mekan + 50 m2 dış mekan üzerine kurulan konseptin isim hakkı bedeli olarak ise 30.000 dolar alıyor.

Baraqah Konseptleri
Min 100 m2 iç mekan – 50 m2 Dış mekan
Min 150 m2 iç mekan – 150 m2 Dış mekan
Min 300 m2 iç mekan – 300 m2 Dış mekan

Doğru bilgi, güçlü yatırım ile başlayıp, kalitenin ön planda tutulduğu işletmeler zincirinin ilk halkasıyla tanıştığımız BARAQAH, üstün kalite anlayışından ödün vermeyerek, misafir memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sektördeki başarısını bu anlayışla harmanlayarak yeni bir soluk olan BARAQAH, Antalya’dan başlayarak, “bu anlayışla hizmet vermeyi taahhüt edecek” tüm yatırımcılara kapısını açıyor.

BARAQAH Bayilerinden Görseller

BARAQAH Mimari Uygulamalar

BARAQAH BAYİ AÇMA SÜRECİ

Başvuruyu yapan bayi adayımız, değerlendirilerek, beklenen özelliklerin, var olup olmadığı tespit edilir. Bu değerlendirme sonunda olumlu görüş neticesinde görüşmeye çağırılır.

Bayi Görüşmeye gelen bayi adayının uygunluğu denetlenir. Bayi şartları hakkında bilgiler verilir. Sistemin işleyişi ile ilgili organizasyonumuz hakkında bilgi verilir.

Bayi adayının da beklentileri alındıktan sonra karlılık ve yatırım süreci hakkında bilgi alışverişi yapılır.

İşletmenin yeri ve yatırım tutarları hakkında görüşmeler yapılır.

İşletmenin maliyetinin tam tutarını belirleyebilmek için ön sözleşme yapılır.

Royalty bedeli % 3 tür.

Finansal kaynakların yeterliliği ile birlikte bayi sözleşmesi imzalanır.
Bayi sözleşmesine göre, tüm ön ödemeleri alınan bayi adayının bulduğu işletmedeki proje çalışmaları süreci başlar.
İşletmenin teslim edilmesinde önce kararlaştırılan tarihlerde personel eğitimi verilir.

BARAQAH Bayilik Başvurusu

Bayi adayı yazımızın sonundaki bayi başvuru formunu doldurarak veya yetkili “Murat Acer  Telefon Numarası:  0553 333 33 83 ” arkadaşımızla irtibata geçerek başvurusunu gerçekleştirir. Başvuru formunu doldurduğunuzda Franchise danışmanımızdan BARAQAH franchise kataloğu ve menüleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
BARAQAH Bayilik Başvuru Formu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here