Girişimcilik Destek, Teşvik ve Krediler

Destek, Teşvik ve Krediler

Borç içinde olmak ve telefon aramalarınıza korkuyla cevap vermek kolay değildir. Eğer hiçbir mali geleceği olduğunu hisseden milyonlarca insandan biri iseniz, yalnız değilsiniz. Ancak, borç konsolidasyonu sorunlarınıza cevap olabilir. Umudunu kaybetme yatmayın ve sadece başlamak için yararlı ipuçları okumaya devam edin.

Borcunuzu ödemeye çalışıyorsanız, 401(k) veya diğer işveren destekli emeklilik hesabınızdan biraz borç almaya çalışın. Yine de dikkatli ol. Düşük faiz için emeklilik planınızdan borç alabiliyorken, anlaştığınız gibi geri ödeyemeseniz, işinizi kaybederken veya hepsini geri ödeyemeseniz, kredi parçalanma olarak kabul edilecektir. Vergi ve cezalarınız daha sonra fonların neden erken çekildiği olarak değerlendirilecektir.

Hayat sigortası poliçenizi borç para yada ödünç deneyin. Eğer yapamıyorsanız veya istemiyorsanız, borç aldığınızı geri ödemeniz gerekmez, ancak hak sahiplerine ödediğiniz paradan düşülür. Bu yüzden parayı geri ödemeyi planlamalısın.

Çok sayıda reklamı olan veya e-posta kampanyaları yoluyla talepte olan bir şirketle çalışma konusunda dikkatli olun. İyi şirketler genellikle diğer müşterilerden tavsiye almak, hangi spam posta yoluyla iş davul çalışırken başvurmak zorunda değilsiniz anlamına gelir. Açıkçası, tüm şirketler bazı reklamlar olacak, ama bu üst üzerinde görünüyor dikkatli olun.

Borcunuzu ödemek için bir borç konsolidasyon hizmeti kullanmayı deneyin. Birini ararken, yüksek ücretler talep etmediklerinden emin olun. Yerel BBB gibi yerel bir tüketici yi koruma kuruluşuna danışabilirsiniz. Ekstra kredi limitleri kullanarak ve kredi notunuza zarar vererek fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz, ancak bunlar borcunuzun ödenmesine yardımcı olabilir. Genellikle tek bir aylık ödeme gerektirir.

Borcun seni finansal olarak alaşağı etmene izin vermemelisin. Evinize ve ailenize bakmak önemlidir ve bazen borç başarısız olduğunuzu hissetmenize neden olabilir. Bu ihtiyaç zamanlarında size mali kavramak yardımcı olmak için borç konsolidasyonu keşfetmek gerekir!