Dünyanın En Küçük Uyku Apnesi Cihazı

Çağımızın tehlikeli hastalıklarından biri olarak görülen uyku apnesi tedavisinde kullanılan dünyanın en küçük cihazı Airing ile tanışın.

bx2bn6mqpja7w6pvvypk
Çağımızın önemli hastalıklarından biri olan uyku apnesi, ilerlediği taktirde ölümcül sonuçlar ortaya çıkartabilmektedir. Düzensiz solunum ve ani solunum kesintileri şeklinde görülen hastalığın belirtileri, çoğu zaman hastalar tarafından farkedilemez. Üstelik hasta yakınları tarafından bu belirtilerin görülmesi de pek kolay değildir.
Hastalığın tedavisi ise ayrı bir mücadele gerektirmektedir. Uyku apnesinin ne kadar ilerlediğinin ve durumunun tespit edilebilmesi için çeşitli uyku takip cihazları kullanılır. Bu aşamadan sonra ise tedavi amacıyla bir çeşit maske ve hortum barındıran özel bir solunum cihazı kullanılır. İnsanların uyumasını oldukça zorlaştıran bu cihaza alternatif olarak geliştirilen Airing adlı dünyanın en küçük solunum cihazı, bu alanda bir devrim niteliğinde görülüyor.
Indiegogo üzerinden şu ana kadar yaklaşık 300 bin dolar fon elde etmeyi başarabilmiş ürün doktorlar tarafından da tam not verilerek beğenilmiş durumda. Çeşitli kampanyalar ile satışa çıkarılan ürünün Platinium paketi 90 günlük airing stoğu ile beraber geliyor ve 135 dolardan satılıyor. Bu paketi aldığınızda 90 günlük airing stoğunuz olacak demektir. Ürün Sayfası

BESTE PARK-TEL