Norm Farma Sağlık Bayilik Veriyor

Norm Farma Sağlık Bayilik Veriyor
Normfarma

Norm Farma Sağlık

Norm Farma Sağlık Hakkında : Nisan 2015 itibariyle temelleri atılan firmamız, yurtdışında mühendislik yapmış ve emekli olmuş, genel müdürümüz, Mehmet İnan ve 15 yıl ilaç, kozmetik , eczane kanallarında mümessillik ve yöneticilik görevinde bulunmuş ticaret müdürümüz, Fatih Özen tarafından kurulmuştur.

Normfarma
Normfarma

Temel ilkemiz normlara uygun,ilkeli,dürüst,üreten,yenilikçi, profosyonel bir satış organizasyonu ,vizyonu olan kaliteli bir hizmet ağı oluşturmaktır. Satış kanallarımız eczane, parfümeri, güzellik merkezleri ve hastanelerdir. Önemli markaların ve üreticilerin güvenirliği kanıtlanmış, kişisel bakım ,dezenfektanlar,otc ilaç ve kuaför malzemeleri, bayilikleri titiz çalışmalar ve görüşmeler sonucunda bünyemize katılmıştır.

Bu alanda eğitimli tecrübeli bir yönetim sevkiyat ve satış ekibi kurulmuştur. İstikrarlı planlı çalışmalarla hedefimiz, tam ve eksiksiz bir satış pazarlama hizmeti sunmak, bu konuda çözüm ortağı olmaktır.

ŞİRKETİMİZ NORMFARMASAĞLIK 2015 YILINDA İZMİR MERKEZDE, DEPO VE ŞİRKET MERKEZİ OLARAK,ECZANE KANALLARINA EGE BÖLGESİNDE SATIŞ VE HİZMET SUNMAYA BAŞLAMIŞTIR,EPİNORM TÜY DÖKÜCÜ VE AYAK SPREYİ KENDİ ÜRÜNLERİMİZDİR,DİĞER ÜRÜNLERİMİZİN EGE BÖLGE BAYİLİĞİ BİZDEDİR,kendi ürünlerimizde il bayilikleri verilmektedir.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:
Telefonla ön görüşmede iletilecekdir
Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması, Pazarlama Desteği

Franchise Bayi Yetkilisi: FATİH ÖZEN
Telefon numarası: 0 232 344 08 44
Telefon numarası : 0 506 062 57 02
Email: [email protected]
Web :www.normfarmasaglik.com
Adres Bilgileri: Haydar aliyev cad.no .55 k.6.d.25 Bayraklı İzmir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here