E-Hediyeci Bayilikler

E-HEDİYECİ Hakkında;

E-Hediyeci; hediyelik eşya sektörüne farkındalık getirmiş ve gelen yoğun talep üzerine XML bayilikler verip Dropshipping şeklinde çalışan Bursa merkezli bir kadın girişimci firması ve hediyelik eşya mağazasıdır.

E-Hediyeci Bayilikler

2018 Ağustos ayı itibari ile deposunda bulunan 1700+ üzeri sürekli güncellenen ürünler kartelası ile kişiye özel ve ilginç hediyeler ile özel tasarım hediye konseptlerinde hizmetine Franchise / Bayilikler vermeye başlamıştır.
Sürekli en trend ürünlerin satışı sağlanması adına 5 farklı tip bayilik sistemi bulunmaktadır.
1- Franchise (Toplu Ürün / Stand) Bayiliği
2- XML ile Bayilik
3- Sosyal Medya Satış Ortaklığı
4- Affilate Sistem ile Satış
5- Katalog ile Satış şeklinde
Markamızın ürünleri Türkiye pazarında hali hazırda; Amazon, çiçeksepeti, hepsiburada, 1v1y, evidea, evmanya, zet, tozlu, hepsiburada, n11, gittigidiyor, trendyol, epttavm ve sosyal medyada da satış yapan 145 bayi ile devam etmektedir.
Fiziki mağazanızda ücretsiz isim hakkımızdan yararlanabilir Bayilik / Franchise şeklinde çalıştığınızda dilerseniz sizlere internet satışı içinde ürünlerin logosuz görselleri ve XML uzantısı ücretsiz olarak verilmektedir. Bu sayede mağazanızdaki ürünleri dilerseniz aynı anda internette de satışa açabilirsiniz .
Mağazanızda yapacağınız canlı satışta fiyat avantajınız oluşmaktadır. Franchise bayilikler şeklinde çalıştığımız fiyatlar internet üzerindeki fiyatlardan daha uygundur. Yani ürünlerimizi internetten beğenen bir müşterimizin sizden peşin alabilecektir. Marka bilinirliğimiz ile birlikte sizlerin fiziki dükkanlarından alışveriş yapmalarına imkan sağlanmaktadır.
*Her ilde birbirinden uzak max. 5 bayilik verilecektir.
**E-Hediyeci tabela kullanım hakkını ücretsiz vermektedir.
Ancak marka kullanımımız zorunlu değildir hali hazırda kurulu bir firmanız, firma / magaza adınız varsa veya yeni kuracağınız mağaza kendinize özel butik bir dükkan/stand olabilir bu durumda biz sizlere bulunduğunuz yöre ye ve müşteri kitlenize en uygun ürünleri gönderiyoruz ve sadece ürünleride tedarik ediyoruz.
Bulunduğunuz mevkii konseptine en uygun ürünleri size özel şekilde hazırlayıp gönderiyoruz. 
Tercih eden firmalar;
Hediyelik Eşya Dükkanları
Avm Standları
Kırtasiye
Kampüs İçi Mağaza
Çarşı Mağazaları
Market Standları
Takı Dükkanları
Bir milyoncu dükkanları
E-Hediyeci markamızın Franchise şeklinde yararlanmak isteyen girişimciler
Tatil yöreleri yöresel hediyelik dükkanları
Reklam Firmaları
Bulunduğu şehir veya bölgeye hakim toptancı ve girişimciler ile ürün bazlı çalışmalar yapılmaktadır.
Yaya yolu üzerinde , lise-üniversite yakını, metro vb toplu taşıma noktaları yakını, AVM mağaza veya standları, festival alanları, kalabalık noktalarda girişken ve işiniz seven arkadaşlar olması tercih sebebidir.
Telefonla Bilgi >08503050508 (Dahili2)
Ön Görüşme >
Yer Seçimi >
Bayilik/ Franchise Onayı>
Satış yapılacak mevkii için uygun ürünlerin kararlaştırılması>
İlk Sipariş Tutarı Olan ortalama 20.000 TL’nin ödenmesi>
Ürünlerin Termin Süresi ve Teslimi
(*****Franchise bayilik bedeli yalnızca ürün bedelidir, minimum tutar ürünlerin sergileneceği satışı yapılacak alana ve dükkanın durumuna göre seçilecek ürünlere göre ort.20.000 TL ‘dir ancak bayilerimizin alanına göre 5.000 TL-10.000 TL gibi tutarlarda da ürün seçimi yapılabilmektedir.Yatırım tutarına göre iskonto oranlarında değişikliğe gidilmektedir.
Bayilerimizin ödemelerinde oluşturulacak konsept’in stand vb. özellikleri bayilik alan firmalara bırakılmış ve maliyete katılmamıştır.)
Konu hakkında aklınıza takılanları lütfen bize aşağıdaki form veya diğer yollar ile ulaşmaktan lütfen çekinmeyiniz;
-Mail (info@e-hediyeci.com)
-Whatsapp (05558106495)
-Destek 08503050508 (Dahili:2)
Ücretsiz Bayilik için tıklayınız.
Herhangi Bir Alan Bulunamadı.