Eriş Yumurta Bayilik için ön şart aramıyor
Eriş yumurta

Eriş Yumurta, İstanbul Silivri’de, toplam 100 bin adet kapasiteli 8 kümesinde yumurta üretiyor. Şirket, yaklaşık bir yıl önce helal sertifikası almış. Eriş Yumurta Pazarlama Müdürü Celal Salcı, “Doğal kaynaklı yemler kullanarak yumurta üretiyoruz” diyor.
Eriş Yumurta, aynı zamanda yem ve gübre üretiyor. Trakya’da yaygın bir bayi ağına sahip. Anadolu’da henüz bayileri yok. 2013’te Anadolu’daki gelişmiş il ve ilçelerde bayilik verilecek.
Bayilik için herhangi bir ön şart yok. Sadece belirli miktarda teminat gösterilmesi yeterli. Salcı, Eriş Yumurta’nın yurtiçi satışlarının yanı sıra ihracat yapan firmalara da ürün verdiğini belirtiyor. Şirket, önümüzdeki yıl kendisi de ihracat yapmaya hazırlanıyor. Telefon: 0212 734 23 87 E-posta: info@erisyem.com

Eriş yumurta

Eriş Yem Hakkında: 1991 yılında 960 Ton/Gün kapasiteyle faaliyete geçen Ortaköy-Silivri Yem Fabrikası en kısa sürede gerek kapasitesiyle gerek kalitesiyle Trakya bölgesinin en büyük ve en nitelikli yem üreten fabrikası haline gelmiştir. Büyükbaş, Küçükbaş ve Kanatlı hayvan besiciliğinde ihtiyaç duyulan bütüm yem çeşitleri modern metodlarla uluslar arası norm ve standartlara göre üretilmekte ve evsafı bilgi işlem merkezimizde değerlendirilmektedir.

BESTE PARK-TEL