Evde sabun yapımı ve satışı para kazandırıyor

Evde sabun yapımı ve satışı para kazandırıyor
Evde sabun yapımı

Evde sabun yapımı ile para kazanmak mümkün.

Evde sabun yapımı son yılların en sık ek gelir kazandıran işlerinden birisi. Evde zaman geçirenler ve çalışmayan ev hanımları için evde para kazanma konusunda farklı iş fikirlerinin ön plana çıkmaya başladığı günlerde sizde kendinizi biraz geliştirerek bu işten para kazanabilirsiniz. Bu fikirlerden bir tanesi de evde sabun üretmek ve internetten online satış yaparak para kazanmak. Hem düşük maliyeti ve hemde eğlenceli olması sebebiyle keyifle yapabileceğiniz bir iş evde sabun üretimi.

Evde sabun üretimi ile ilgili bilgiler

Evde sabun yapımı
Evde sabun yapımı

Evde sabun üreterek gelir etmenin yollarını düşünenler için öncelikle imalat sonrasında da pazarlama konularında kendilerini geliştirmeleri gerekir.Özellikle kokulu ve farklı renk ve şekillerdeki sabunlar her zaman alıcı bulabiliyor.Bu bakımdan hayal gücünüzü kullanın ve bu yönde kendinizi geliştirmeye çalışın.

Son dönemde özellikle yeni doğan bebekler için yapılan hoş geldin bebek sabunları sıkça rağbet edilen ürünlerden. Rengarenk yapabileceğiniz bu sabunlara hoş kokular ekleyerek cazip hale getirebilirsiniz. Özellikle lavanta kokusu evde giysilerin arasına veya çamaşırların arasına konularak giysilerin güzel kokmasını sağlar.Sabun yapabilmek için çok cüzi fiyatlarla internetten de bulabileceğiniz malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Bu malzemeler sırasıyla farklı şekil ve modeller yapabilmeniz için silikon sabun kalıbı, sabun bazı, sabun esansı, sabun boyası, cam ölçü kabı,ve sprey alkolden oluşmaktadır.

Sabundan yapabileceğiniz çiçek demetleri,nikah şekerleri ve bebek şekerleri gibi hediyelik ürünleri hem yakınlarınıza hediye edebilir hemde rahatlıkla satarak gelir elde edebilirsiniz.Sabun üretiminizin sonunda bunları pazarlamak içinde çeşitli pazarlama yöntemlerini denemeniz gerekir.

Evde sabun satışı

Sabunlarınızı satmak için bulunduğunuz bölgedeki semt pazarlarını ve belediyelerin ev hanımları için tahsis ettiği tezgahları kullanabilirsiniz. Bu size global bir satış imkanı vermeyebilir ama öncelikle küçük küçük satışlarla tecrübe kazanmanız lehinize olur.Bu pazarlardan kazanacağınız tecrübe ve büyüme ile birlikte otantik ve doğal ürünler satan hediyelik eşya dükkanları ve banyo ürünleri ev tekstil ürünleri satan firmalarla görüşerek ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.

Ayrıca artık alışveriş merkezlerinde sıkça görmeye başladığımız sabun satış kiosklarından birisini de siz kiralayabilirsiniz.Bunun yanında kendi web sitenizi tasarlayabilir ve internetten satış ve pazarlama da yapabilirsiniz internetten daha geniş kitlelere ulaşabileceğinizi düşünürsek kendi web sitenizin yanında hediyelik eşya satan internet sitelerine ilanda verebilirsiniz.

Evde sabun üretimi hem maliyeti hemde satılabilirliği açısından ucuz ve güzel bir uğraşı evden para kazanmak için yapılabilecek ideal bir iş olanağı el becerinize, hayal gücünüze ve pazarlama yeteneklerinize güveniyorsunuz sizde evde sabun üreterek kolay paralar kazanabilirsiniz.

Evde yapılan işler ile ilgili bir kaç konu listesi

Evde Yorulmadan Yapılan işler için 7 İş Fikri

Evde Bal Üretimi ile Balcılık Nasıl Yapılır

Evde İş Kurmak için Formbox Projesini inceleyin

Evde Nikah Şekeri Yapımı ve Evden yapılacak işler

Evdeki İmkanlarınızla Duş Zemini Hazırlayın

Evde Özel Ders Vermek ve Evden yapılacak işler

8 YORUMLAR

  1. Bütün yorum yazdigimiz sitelerde yorum onay bekliyor yaziyo r nedense hic onay veren yok

  2. Merhaba tekirdağ çorlu dan gamze ben, 5 kişilik bir ekibiz acil eve iş istiyoruz. yardımcı olursanız memnun oluruz.

  3. biz yenikapıdayız.. 5 kişilik gurupuz.. lütfen bize dönüş yapın.. çalışmaya ihtiyacımız var..

  4. Merhaba,katalog yöntemi ile kozmetik ürünleri satmak isterseniz arayın,görüşelim.
    Demet Kosal 536 3218340 Facebook : demet Kosal ile Oriflame
    Üyelik ücretsiz,yeni üyelere hediyeler mevcut.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here