Flo Bayilik ve Franchise Vermeyi Durdurdu

Flo bayilik

Flo Bayilik ve Franchise için 2018 Güncel bilgiler;

Flo yurt içi ve yurt dışı bayilik vermeyi durdurmuştur. Türkiye’de ve diğer ülkelerde tüm mağazalarını kendi açan Flo ” Avrupa pazarına yönelik yatırımlarında hız kesmeyen FLO Mağazacılık; 2016 yılında da Avrupa’nın ikinci büyük ayakkabı perakende markası Reno’yu bünyesinde barındıran Alman HR Grup’u, yine Almanya’nın en önemli yatırım fon şirketi Capiton AG ile birlikte satın alarak son yılların en büyük satın almasını gerçekleştirmiştir. Reno markası Avrupa genelinde yaklaşık 500 mağazası ile hizmet vermektedir. FLO Mağazacılık Türkiye, yakın coğrafya ve Avrupa’da 1000’e yakın mağaza ile hizmet veren dev bir ayakkabı perakende platformuna sahiptir.”

Flo son yıllarda Bayilik vermeyi bırakmıştır. Tüm mağazaları kendisi açmaktadır. (2018)

Türkiye’de ayakkabı markalarına yönelik büyük ve katlı mağazacılığın öncülüğünü gerçekleştiren Flo Mağazaları, 2008’de 10 tane franchising verecek. Flo Mağazaları’nda bugün 6-60 yaş grubuna hitap eden 1.300’ün üzerinde ayakkabı modeli, çanta, kemer ve spor malzemelerı aksesuarları bulunuyor, Grup kendi markaları olan Polaris, Kinetix, Flogart ve Torex’in yanı sıra aralarında Dockers, Nike, Puma, Converse, Camel Active, Mexx, Pia Mia, Polarls, Hummer gibi birçok markayı tüketiciye ulaştıran “Flo Ayakkabı Alışveriş Merkezlerinin franchise’ı olmak isteyenlerden isim bedeli talep edilmiyor.

Flo Bayilik Şartları

Dekorasyon bedeli ise franchising alana ait. Dekorasyon bedeli yapılacak fizibilite çalışmalarından sonra belirleniyor ve metrekare birim fiyatları yaklaşık 350 Dolar + KDV şeklinde gerçekleşiyor. Mağaza açılışı sonrası mevcut lokasyonda kullanılabilecek olan tüm reklâm mecraları için çalışmalar da genel merkez tarafından yürütülüyor.

14 YORUMLAR

 1. meraba ben muş’tan bilal balcı. şu an cosmo world ‘a kiraladıgım yol üzerinde ve muş’un en işlek yerinde giriş 90 m2 , zemin 90 m2 ve asma kat 40 m2 olan 3 katlı dükkanım için flo bayiligini almak istiyorum bayilik hakkında bilgi alabilirmiyim ?

 2. merhaba ben bursa da oturuyorum ve sizin bayiliginizi almak istiyorum sartlari ögrenebilirmiyim. iyi günler…

 3. MERHABA KIRISIN GAZİMAGOSA ŞEHRİNDE YAYA VE ARAÇ TRAFİĞİNİN ŞEHRİN EN YOĞUN OLDUĞU BÖLGESİNDEKİ ANA CADE ÜZERİNDE TAKRİBEN 300M2 OLAN MAĞAZAMIZDA ÜRÜNLERİNİZİN ASKARİ MÜŞTEREKTE BULUŞABİLDİĞİMİZ TAKTİRDE BAYİLİĞİNİ YAPIYORUZ SELAM VE SAYGILARIMIZLA NAZIM İLERİCİ 05338669903

 4. Merhabalar.ayakabı seltökründe arayıştayım.adana ceyhan ilcesinde yaşamaktayım.burada mevcut bayiliğiniz bulunmamaktadır.yardımcı olursanız sevinirim.saygılar.

 5. flo kale centerdan bir ayakkabı aldım böyle berbat bir firma görmedim 1 aylık ürün daha doğrusu 5 kez bile giyilmemiş bir ayakkabı bozuluyo hem kalitesiz ürün satıyolar bide utanmadan sıkıştılarmı tüketici hatası diyolar bu firmadan sakın almayın paranızı sokağa atmış olursunuz

 6. mrb öncelikle başarılar dilerim öncü kalite olduğunuz için bayii olmak istiyorum esnafım yardımlarınzı bekliyorum ilginize

 7. merhabalar mobilya sektöründe çalışıyorum, ankarada bu işi yapmak istiyorum .Semt olarak keçiörende olabilir veya sizin öneriniz olabilirmi bilgi verirseniz sevinirim.

 8. iyi günler ben bu işi yapmayı düşünüyorum acaba beni bu konuda bilgilendirebilir misiniz?

 9. merhabalar´ gıda ve turizm sektöründe bulunmaktayım. İstanbul Tarabyada bu işi yapmak istiyorum. Daha çok outlet tarzı düşünüyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

  Merhaba bilgileri gönderdim.

 10. Merhabalar, Tekstil sektöründe çalışıyorum, istanbuldayım. Çanakkale ye francising konusu ile ilgili olarak bilgi almak isyorum. Geri donerseniz sevinirim.

 11. merhaba ben Antalya'dan Vural ben 20 yılı aşkın antalya merkezde ayaykkabıcılık yapıyorum 180 metra kare dükkanım var buraya bayilik vermek için şartlarınız nelerdir

 12. Merhaba ben marmaris’ten Mustafa fidan.20 yılı aşkın turizm ile uğraşmaktayım.. reklamınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için kiminle ne zaman görüşebiliriz..?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here