Kafkas kestane şekeri bayiliği

Kafkas Shop (Mağaza) Corner (Köşe) yada Kafkas Kiosk olarak nitelendirilen satış noktalarımız Türkiye genelinde halen faaliyet gösteren ve kısa bir süre sonra da dünyanın sayılı merkezlerinde faaliyet gösterecek bir işletmecilik şeklidir.

Kafkas, 1920’li yıllarda Bursa’da geliştirdiği mağazacılık zincirini 1980’li yıllardan itibaren Bursa dışına da taşıyarak, Kafkas Shop, Kafkas Corner ve Kafkas Kiosk işletmeciliğine başlamıştır. Şu anda yurt içinde 80’in üzerinde ayrı noktada faaliyet göstermektedir.

Kafkas’ın bugünlere gelen başarısındaki en önemli faktörler, gerek kendi işletmeciliğinde olan mağazalarında ve gerekse Kafkas Shop & COrner ve Kiosk’larda tüm müşterilerine en iyi hizmeti ve ürün yelpazesini sunmasıdır. Kafkas Shop, Kafkas Corner ve Kafkas Kiosk’lara aday olan yeni işletmecilerin daha önceki iş tecrübeleri, finansal yeterlilikleri ve özgeçmişleri, kendilerini tanıyabilmek amacıyla aranan değerlerdir.

Kafkas; başarılı işletmecileri kendi bünyesine katmaktan, onları gıda konusunda eğiterek bu işletmecilerin başarılarını arttırmalarına yardımcı olmaktan ve ülke ekenomisine katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

YERLEŞİM BİLGİLERİ
Kafkas, Kestane Şekeri üretimindeki kalitesini ve marka imajını dikkate alarak, potansiyel bayilerini seçerken; yerleşim bölgelerine de önem vermektedir. Genelleme yaparsak, Kafkas aşağıda belirtilen özelliklerine dayanarak potansiyel yerleşim alanlarını tercih eder;

KAFKAS SHOP (MAĞAZA)’LAR
– 15 metrekareden büyük olan kapalı alanlardır.
– Şehir merkezlerinin işlek caddelerinde.
– Yaya trafiği yoğun olan yerleşim bölgelerinde.
– İş merkezlerinde
– Potansiyel alışveriş merkezlerinde.
– Caddelerin veya alışveriş merkezlerinin özellikle köşe noktalarında açılabilir.

KAFKAS CORNER (KÖŞE)’LER
– 15 metrekare olan satış noktalarıdır.
– Potansiyel alış-veriş merkezlerinde.
– Turistik tesislerde.
– Otellerde.
– İş merkezlerinde.
– Yukarıda belirtilen yerlerin göz alıcı noktalarında açılabilir.

KAFKAS KİOSK’LAR
– Alışveriş merkezleri içinde.
– İş merkezlerinde açılabilir.

KAFKAS SHOP (MAĞAZA), KAFKAS CORNER (KÖŞE) VE KAFKAS KİOSK İŞLETMECİLİĞİ HAKKINDA ARANAN ÖZELLİKLER
– Kafkas Shop, Kafkas Corner ve Kafkas Kiosk’lar bizzat işletme sahibinin veya belirleyeceği bir yöneticinin kontrolü altında olacaktır.
– Perakendecilik sektörünün özellikle gıda ile ilgili hizmet gurubunda çalışmış olması önceliklidir.
– Girişimci bir kişiliğe sahip olmak.
– Çevresi ile iyi geçinebilme özelliği.
– Pozitif düşünceye sahip olmak.
– Çalışan personeli ve müşterileri ile iyi bir diyalog içinde bulunmak.
– İyi bir kredibiliteye sahip olmak. Gibi hususlar aranan özelliklerdir.

BAYİLİĞİN SÜRESİ
– Beş sene ve beş seneden sonraki ilişkiler neticesinde devamı öngörülür.

KİŞİSEL, FİNANSAL GEREKSİNİMLER
– Kafkas Shop ve Corner’larda …….. $’lık, Kafkas Kiosk’larda …….. $’lık bir banka teminat mektubu, hazine bonosu, banka mevduat sertifikası veya bir gayrimenkul ipoteği. (…. işaretli yerler için firmayı arayınız.)
– Ve her iki bayilik türünde de teminat mektubunu geçen limitler dahilinde Kafkas’ın belirleyeceği ilave teminat mektubu öngörülür.

DESTEK ÜRÜN SATIŞI
– Kafkas Shop ve Corner’larda kestane şekeri ve kestane bazlı ürünlerin dışında bayi, Kafkas’ın belirlediği firmalardan (çikolata, meşrubat, gazlı içecekler, unlu mamüller, dondurma,….vs.) temin edip satışa sunabilir.

EĞİTİM PROGRAMI
– Hızlandırılmış 10 günlük bir eğitim programı Bursa şirket merkezimizde verilecektir. Tüm konaklama ücretleri Kafkas tarafından karşılanacaktır.

DİĞER İSTEKLER
– Kafkas bölgelere göre değişik taleplerde bulunabilir.
Başvuru için : www.kafkas.com

11 YORUMLAR

 1. Kafkas kestane şekeri bayiligi icin ne gerekiyor maddi olarak ne kadar olur satışini yapmayi düşünüyorm stand olarak,ne gerekiyor?

 2. merhaba ben yunanistanda yasıyorum bayılıgınızı almak ıstıyorum bunun ıcın gereklı olanları ogrenebılırmıyım tesekkurler

 3. mrb ben şanlıurfada yaşıyorum sizden bayilik almak istiyorum lütfen beni bilgilendirirmisiniz.
  1.613.737 bu nüfusa sahip olan şanlıurfa’da ürünlerinizi halka hitap etmek istiyorum.Gerekli tüm bilgilerinizi arz ederim.

 4. Merhaba, Konya Ereğli 120.000 nüfuslu ve 34 ilden büyük bir ilçedir. Ben halen işlek bir caddesinde hem helva ,lokum ,akide şekerleri imalatı yapıyor hem de aynı yerde perakende satış yapıyorum. Kestane şekeri çok sorulan bir ürün. Bayilik almak istiyorum görüşmek dileğiyle… ALDEMİR ŞEKERLEME
  Atatürk Bulvarı No: 17/A
  Ereğli Konya
  0 532 443 42 81
  0 332 713 15 82

 5. merhaba ben kuwaitten yasiyorum burada kestane sekeri ve urunleri bayiligini almak istiyorum.bu konuda yardimci olurmusunuz

 6. İYİ GÜNLER KKTC YAŞIYORUM BURASI ÇOK GÜZEL TURİSTİK YERLERLERDEN BİRİ GİRNE FAKAT SİZİN ÜRÜNLERİNİZ MLAESEF YOK BU KONUDA BENİMLE İRTİBATA GEÇERSENİZ BAYİLİĞİNİZİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM SAYĞILARIMLA ,
  DONATMIŞLAR TİC LTD 533 8671867

 7. mrblar.Ben almanyanin hannover sehrinden size yaziyorum.ben burada kestane uzerine bir bayilik almak istiyorum.Bu konuda bana yardimci olmaniz mumkunmu acaba.saygilarimla.

 8. mrb. ben kayseri park A.V.M de işletme sahibi bir insanım ve nevşehir A.V.M de yeni bir iş yeri daha açmayı düşünen biri olarak her iki A.V.M dede sizin { KAFKAS ] ürünlerinizi satmak içiç 2 stand açmayı planlıyordum ama malesef sitenizde bayilik koşullarını okuyunca şu ekoneminin sıkıntılı bir dönemde insanların işletme sermayesi bulamazken sizin teminat istemeniz beni bu düşünceden uzaklaştırdı bu öz eleştirimden dolayı bağışlayın çalışmalarınızda başarılar dilerim. necati gelgi kayseri a.v.m . 05322830187 .03522236325

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here