Kahve Tiryakisi Bayilik Veriyor

960

Firmamız 30 yıldır Türk ve Dünya kahveleri üretmekte olan kurumsal yapısını doğru ve sağlam temeller üstüne oluşturmuş olan sektöründe ender firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

Türkiye çapında yapmış olduğumuz fizibilite çalışmalarımızda gördüğümüz kahve cafe restoran sisteminin özellikle bütün Türkiye çapında yatırımı yapılması gereken en önemli sektörlerden olduğu görülmüştür.

Kahve Tiryakisi
Kahve Tiryakisi

Kuruluş ve Amaç;

Kahve Tiryakisi olarak 2013 Yılından itibaren franchise sistemi ile kahve satış sunum cafe restoran sistemi oluşturmaya başlamış bulunuyoruz.

Kahve satış sunum cafe restoran Franchise sisteminin kurulmasının amacı sektörümüzde yapılmayanı yapmak gerçek kurumsal yönetim,doğru konsept,doğru menü,

doğru franchisesistemi,şeffaf ticaret,sektörümüze yatırım yapmak isteyen yatırımcıya sektörümüzle alakalı memfaat beklemeksizin doğru danışmanlığı yapmak, yatırımcıya sektörümüzle alakalı bütün doğruları firma memfaatini ön palanda tutmadan tamamen gerçekleri anlatarak bilinçlendirmek, yatırımcıyı yatırımını ve parasını doğru yönlendirerek sadece ve sadece kuracağı cafe restoran için harcamasını sağlamak, parasının hesabını sorgulaya bilmesini sağlayarak ,haksız kazancın önüne geçmek olarak belirlenmiştir.

Kahve Tiryakisi, İtalyan ve Fransız iç mimari konsepti’nin yanı sıra, kahve konsepti ve dünya mutfağı konseptini birleştirerek geniş bir tüketici yelpazesi yakalamayı hedef seçerek yatırımcısının önüne büyük bir pazar koydu.

Hakkımızda;

Kahve Sektörü Türkiye ve Dünya da yatırım yapılması gereken en doğru sektörlerden biri olarak görülmüştür. Yapılan araştırmalarda bunu net olarak göstermektedir.

Türkiye çapında kahve sektörüyle alakalı alınması gereken bir hayli karlı ve uzun bir yol olduğu araştırmalar sonucu kesinleşmiştir.

Türkiye çapında İller ve büyük ilçeler de yaptığımız Fizibilite çalışmalarımızda karşımıza çıkan sonuç, Kahve sektörü bütün Türkiye çapında yatırımı yapılması gereken en önemli sektör.

Türkiye de çalışan nüfusun yarıdan fazlasının kendi işini kurmak istediği görülmektedir.

Bu istekle birlikte finansman yetersizliği, işletme ve yönetim bilgisi eksikliği, rekabetin acımasız olduğu Global Dünyamızda işe sıfırdan başlama dezavantajı bu yatırım isteğini zorlaştırmaktadır.

Kahve Tiryakisi olarak, 30 yıldır sektöründen edinmiş olduğu kurumsal iş bilgisi, Cafe Restoran Türk ve Dünya kahveleri konusunda Ustalık bilgisi ile siz yatırımcılarımızın doğru kurumsal yatırımlarınızı oluşturmanızda en büyük destekçiniz olacağız.

Kahve Tiryakisi’nin Franchise bayisi olarak, başarınız için ’Kahve Tiryakisi’nin deneyimini ve birikimli çalışanlarının takım desteğini devamlı yanınızda bulacaksınız.

Başarılarınız bizim başarımız olarak görülecektir.

Ticari kararlarınızı verirken “Kahve Tiryakisi” deneyimlerinden yararlanmış olacaksınız, üretim, lojistik Ar-Ge sorunları ile uğraşmayacaksınız.

Yeni bir ürünün rağbet görüp görmeyeceğini sizin yerinize biz test etmiş olacağız,

Kahve Tiryakisi’nin diğer Franchise bayilerinin deneyimlerinden yararlanmış olacaksınız.

Kahve Tiryakisi’nin büyüyen markasıyla beraber işiniz de değerlenecek ve daha da çok kazanacaksınız.

Bunu için her hangi bir çalışma veya çaba harcamanıza gerek kalmadan işinizi doğru yapmanız yetecek,

Kahve Tiryakisi olarak şeffaf ve kurumsal ticareti benimsemiş doğru yer ve doğru yatırımcı araştırmalarımız devam etmektedir.

“Kahve Tiryakisi Yönetimi”

Bayilik Katagorisi: Kahve Satış Sunum Cafe Restoran
Kurulış Yılı: 2013
Bayi-Franchise Sayısı: 14

Merkez Mağaza Sayısı: 1

Toplam Mağaza Sayısı: 15

Kahve Tiryakisi mağaza konseptleri

1-kahve satış sunum cafe restoran :120m2 ile 400m2 arası büyüklükte avm veya ana cadde mağazası,
2-kahve satış sunum cafe: 80 ile 200 m² büyüklükte, avm veya ana cadde mağazası

Franchise giriş bedelleri;
franchise giriş bedeli:10.000 usd
teminat senedi (bankadan):10.000 usd

Ciro pirimi; Aylık cironun % 2 si
Reklam Katılım Bedeli; Yıllık cironun % 0.005

Mağaza Dekorasyon Bedeli;

Tahmini Ortalama Dekorasyon 500 usd/m²
Tahmini Ortalama Anahtar Teslimi 750 usd/m²

Bayilik Destekleri:

Personel Desteği

Eğitim Desteği

Pazarlama Desteği

Bölge Koruması

Ye Seçimi

Reklam Desteği

Kahve Tiryakisi

Mevlüt DAKIN

Telefon : 0212 591 5 591
Faks      : 0212 591 5 592

Gsm      : 0535 961 04 04

Web      : www.kahvetiryakisi.com.tr

E-mail  : mevlut@kahvetiryakisi.com.tr, info@kahvetiryakisi.com.tr

Dem Kahve Gıda İç Ve Dış Tic.San.Ltd.Şti.

Ticaret Sicil No: 65453-5

Deniz köşkler Mah. E5 Yan yol (Londra Asfaltı Cad) No:43/A

Dükkan(1)(34310)Avcılar/İstanbul/Türkiye

1 YORUM

  1. Kahve iş için başarılı ve türk halkı için olmazsa olmazlarından.Fakat rakiplerine yetişmek çok kolay değil.Bir kere cadde üstü olmalı ve cadde üstüne sandalye masa koyulabilinecek yerde olmalı heleki yaz mevsimi için..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here