KaraHalil Çiftliği Toptan ve Perakende Süt Dağıtımında Bayilik Veriyor

KaraHalil Çiftliği Bayilik Veriyor

1992 yılında hayvancılık sektöründe çalışma hayatına atılan Mehmed Karahalil babası Yusuf Karahalil ile evlere perakende süt satışına başlamıştır. Küçük çaplı başlayan süt satışları günümüzde tüm İstanbul’da hizmet verebilecek bir servis ağına ulaşmıştır. Firmamız müşterilerine kaliteli servis anlayışı ile kısa zamanda sektörün vazgeçilmezlerinden biri olma fırsatını vermiştir. İstanbul’un çeşitli noktalarında binlerce insanımıza doğal günlük süt ve süt ürünlerini ulaştırmaktayız.

KaraHalil Çiftliği
KaraHalil Çiftliği

Üretimde teknolojinin yeniliklerini takip ederek ürünlerimizin doğallığını bozmadan hijyenik ortamlarda üretmekteyiz. Türkiye’de “ÇİĞ SÜT SATIŞ RUHSATI”na sahip olan ilk firma olan Karahalil Çiftliği kurulduğu günden bu yana firmamız bu sektörde yüksek kalite standartları, hijyenik çalışma alanı ve güler yüzlü hizmet anlayışına sahip bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

Aracınız var ama herhangi bir yerde çalışmıyor musunuz? Bir yerde çalışıyorsunuz ama ek olarak farklı işler yapmak mı istiyorsunuz? Ya da, kendi işinizin sahibi mi olmak istiyorsunuz? Karahalil Çiftliği olarak kazanç garantisi ile süresiz iş imkanı. Ne Yapacağım? Karahalil Çiftliği 1992 yılında Çatalca’da kurulan İstanbul’un her yerine toptan ve perakende süt gönderimi yapan bir gıda firmasıdır. Bünyesinde barındırdığı çeşitlilikler ile çiğ inek sütü, keçi sütü, manda sütü ve süt ürünleri satışı yapmaktadır. İstanbul’un her yerine sunduğumuz kapıya kadar günlük süt dağıtımı servisi ile perakende müşterilerimize günlük çiğ süt ulaştırma imkanı sunmaktayız. Günden güne gelişen dağıtım ve müşteri ağımız ile günlük yüksek miktarlı süt dağıtım rakamlarına ulaşmaktayız. Bu yükseliş ile birlikte süt dağıtımı yapacak yeni dağıtım ekiplerine ihtiyaç duymaktayız. Aracı ile ya da bireysel olarak süt dağıtımı yapacak, seçtiği bölge ve günlerde çalışacak dağıtım elemanları aramaktayız. Seçtiği bölgeyi temsil kabiliyeti yüksek, günlük olarak gelen siparişlerin teslimatını sorunsuz yapabilecek kişiler aranmaktadır. Nasıl Başlayabilirim? Siz de Karahalil Çiftliği dağıtım ağına katılmak istiyorsanız 444 25 35 telefon numaralarımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi operatörlerimiz tarafından alınacak bilgileriniz ile tarafınıza en kısa sürede kesin geri dönüş sağlanacaktır.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 120
Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Franchise Bayi Yetkilisi: KARAHALİL ÇİFTLİĞİ
Telefon numarası: 444 25 35
Telefon numarası 2: 0530 301 62 35
Email : yusufantil@karahalil.com.tr
Web : www.karahalil.com.tr
Adres Bilgileri: Merkez/Tesisler: İnceğiz Mah. Hanice Cad. No:107 ÇATALCA/İSTANBUL
Alo Süt Çağrı Merkezi/Ofis: Bağlar Mah. Osman Paşa Cad. Mutlu Sok. No:25/1 BAĞCILAR/İSTANBUL

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here