Lazzoni mobilya

Lazzoni 2010 yılında 10 ilde mağaza açacak
Mart ayında açtığı New York mağazasıyla toplam mağaza sayısını 19’a çıkaran 60 yıllık mobilya markası Lazzoni, gözünü Ortadoğu’ya dikti.

Kurdukları bayilik sistemiyle Ortadoğu, Arap ülkeleri ve Türk cumhuriyetlerinde yatırım planladıklarını belirten Lazzoni Genel Müdürü Aykut Coşkan, Lazzoni’yi dünya markası yapmayı hedeflediklerini söyledi. 2010 yılı sonunda 10 ilde daha mağaza açmaya hazırlandıklarını ifade eden Coşkan şöyle konuştu:
“Lazzoni New York’ta açtığı mağaza ile ABD’de uluslararası markalarla birlikte boy göstermeye başladı. New York Manhattan’ın dünyaca ünlü caddesinde, geçtiğimiz mart ayının başında açılan mağaza, yaklaşık 600 metrekarelik bir alana sahip. Bunun yanı sıra Ankara Kentpark AVM’deki dev mağaza da Ankaralıların içinde dolaşırken bile keyif alacakları bir konsept mağaza.”

1 YORUM

  1. HARİKA,BEN KENDİ ADIMA “LAZZONİ” MOBİLYALARINI TERCİH EDİYORUM. DİZAYNINI ÇOK BEĞENİYORUM.OLDUKÇA ŞIK,MODERN VE SAĞLAM.. BENCEDE YURT DIŞI AÇILIMINIZ OLDUKÇA İYİ FİKİR..TEBRİKLER..BAŞARILAR..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here