O Pilavcı Bayilik Veriyor

O Pilavcı dünyanın tükettiği pilavı kendine has lezzetsel yorumlarıyla, hem insanları doyuracak hem de sağlık dağıtacak. Dünya ekonomik, hızlı tüketilebilen bir lezzete kavuşmuş olacak. O pilavcı bayilik zinciri, ülke ekonomisine katkıda bulanacak girişimcilere, yeni iş imkanı sağlayacak istihdam üretecek.

O Pilavcı
O Pilavcı

O Pilavcı Bayilik Öncelik Verilecek İller

Bu yeni lezzet zinciri yatırımcısını ilklerden olup daha uygun fiyatlardan iş sahibi olmaya çağırıyor. İlk etapta İstanbul ,Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, lokasyonlarında büyüyecek olup bu lokasyonlardan gelen talepleri değerlendirecektir. Diğer bölgelerden gelen talep yoğunluğuna göre diğer illerde
sisteme katılacaktır.

O Pilavcı Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılacak

O Pilavcı bayilik başvurusuna istinaden genel merkezimize çağrılıp ön görüşme gerçekleştirilip, olumlu yapılan görüşme neticesinde adaya bütçe ve bölge tespiti yapılacak. Ardından protokol yapılıp 30.000 tl franchise isim hakkı
yatırıldıktan sonra uygun işletme yeri tespitiyle hazırlanan yer maliyet analizi yapılıp belirlenen bütçenin tahsilatı yapılıp inşaat ve imalatına geçilecek. İnşaat devam ederken iş sahibi 1 haftalık bir eğitimle kurum kültürü verilmesi sağlanacak. Kurulumu biten işletme yine bir hafta Opilavcı nezaretinde satışlarına başlayacak. Toplam yatırım bedeli 15-75.000 Tl arasıdır

O Pilavcı Bayiliği Hakkında Merak Edilenler 

O Pilavcı Bayilik: 

Pilav satarak para kazanabilirmiyiz?

Pilav dünyada 7′ den 70′ e herkesin sevdiği bir yiyecektir.O Pilavcı pilavı bir fast food ürünü haline getirerek daha çok tüketilmesini sağlayacaktır. Kendi başına açılan bireysel pilavcılarda bu işin kazançlı bir yatırım olabileceğini göstermektedir.

O Pilavcı Bayilik: Hangi şehirlerde açılabilir? 
İnternet sitemizde açıklayacağımız nüfusu kalabalık şehirlerden başlayarak tüm Türkiye’de ve dünyada olmak hedefimiz.

O Pilavcı Bayilik: Ürünleri kim üretiyor?
O pilavcı, lokasyona yönelik üretimle hijyen, sağlık kuralları standartlarını sağlayıp size hazır ürünler sunacaktır. Franchise’larımızda herhangi bir üretim olmayacaktır.Sadece, sıcak kalmasını sağlayacak benmari kaplarında tutulup servis edilecektir. Kesinlikle, merkez dışında üretimi sağlanmış ürün satışa sunulmayacaktır.

O Pilavcı Bayilik: Ben pilavı evde yapsam siz nasıl anlayacaksınız?

O Pilavcı ürünü geliştirirken kullandığı, pirinç, yağ ve metodlar özeldir. Harici üretim lezzet farklılığı yaratacağından müşteri şikayetlerinden ve denetimlerde çok rahat tespit edilebilecektir!

O Pilavcı Bayilik: Evlere siparişiniz varmı?
444 20 76 lı numaramızı arayarak şubelerimizin 5 km çapındaki her yerden sipariş verebilirsiniz.

O Pilavcı Bayilik: Toplu sipariş alıyormusunuz?

Sünnetim var ya da 100 kişilik bir siparişim olacak hemen gönderebilir misiniz? Talebiniz için bir gün öncesinden sipariş verdiğinizde bulunduğumuz şehirde nerede olursanız olun zamanında hizmet alabileceksiniz.

O Pilavcı bayisi oldum kaç kişi ile işletmeliyim?
Sistem hazırlanırken self servis üzerine kurgulanmıştır. Bir kişi hem ürünü hazırlayabilir hem de satışı yapabilir.Yoğunluğa göre iki kişiden başlayarak personel sayısı arttırılabilir. Ancak paket servis için de yeterince personel bulundurulmalıdır.

Web : Opilavci.com

4 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar O’Pilavcı-O’Waffle ve Goosmart ın sahipleri olan bu Tarık Yılmaz denen adama bulaşmayın. Usta dolandırıcıdır..Bayilik vericez deyip bedelin %50 sini alıyorlar ve ondan sonra bekle babam bekle. Paranızı kendi işlerinde kullanıyorlar.. Sitelerine bakın bakalım hangi bayilerinin adresleri var. Parayı aldıktan aylar sonra zahmet edip açtıkları bayi bile iş yapamıyor ve hemen kapatmak zorunda kalıyor..Yazık paranıza.Çoluk çocuğunuzun rıskını böyle adamlara yedirmeyin..SAKIN..Usta diliyle sizi 2 dakikada yalanlarına inandırabilir…..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here