SSL Sertifikaları Satarak para kazanmak
SSL Sertifikaları Satarak para kazanmak

SSL Sertifikaları Satarak para kazan

Online güvenlik ve gizlilik günümüzde çok büyük bir öneme sahiptir. Her gün haberlere konu olmaktadır ve insanlar korktukları için kendilerini korumak isterler. Güvenlikle alakalı servisleri anlatmak için kendi başına bir kitap yazılabilir. Eğer bu alanda hizmetler sunmak istiyorsanız insanların bu korkusu sizin lehinize iyi bir motivasyon sağlar ve çok iyi işler yapabilirsiniz.

SSL Sertifikaları Satarak para kazanmak
SSL Sertifikaları Satarak para kazanmak

SSL sertifikası web sitelerinin genellikle kullandığı ve sitelerinin güvenli olduğunu gösteren bir sertifikadır. Bu sertifika insanların zaten güvendiği bir sertifika makamı tarafından bir sitenin güvenli olduğu belirlendikten sonra dijital olarak imzalanan bir sertifikadır. Birçok web sitesi ziyaretçisi, sitede ödeme yapmadan önce veya kişisel bilgilerini vermeden önce sitenin güvenli olduğundan emin olmak ister. Bu yüzden site sahiplerinin SSL sertifikalarına ihtiyaçları vardır.
SSL sertifikası sunan herhangi bir şirketle ortak olabilir ve onların adına bu sertifikaları satabilirsiniz. Bu şirketler size SSL sertifikalarını ya indirimle satacaklardır ya da yaptığınız satış sayısına göre teşvik primi ödeyeceklerdir. Bu teşvik primlerinin örneklerini buradan veya buradan bulabilirsiniz.

Ortaklık kurarak SSL sertifikaları satmak için izlenecek adımlar

1. İnternette gezinin ve SSL sertifikası satan şirketlerin bir listesini oluşturun.
2. Şirketlerle ortaklık kurun.
3. Potansiyel müşterileri belirleyin ve satış yapın.
4. Bir ay içinde yaptığınız satışların sayısını gösteren bir listeyi şirkete sunun.
5. Alacağınız satış teşvik priminin tadını çıkarın.

SSL Sertifikası satarak ne kadar para kazanabilirim?

1. Eğer ortaklık kurduğunuz şirket satış teşvik primleri veriyorsa kazanacağınız para sattığınız sertifikaların sayısına ve o
şirketin sertifika başına ne kadar verdiğine göre değişir.
2. Eğer ortaklık kurduğunuz şirket indirimli fiyatlarla size sertifika sunuyorsa, o zaman kazanacağınız para sizin kendiniz için eklediğiniz kar miktarı kadar olacaktır.
Kaynak: www.morfikirler.com

BESTE PARK-TEL