SuperSlow Zone Franchise Fikrini Değerlendirin

SuperSlow Zone Franchise Fikrini Değerlendirin
SuperSlow Zone Franchise

SuperSlow Zone, sağlık ve zindelik arayanlara, en prestijli kurumca sertifikasyon ile yetkilendirilmiş olan kişisel eğitmenleri, üstün ekipmanları, zaman ve paradan tasarruf sağlayan egzersiz programı ile mümkün olan en iyi çalışma ortamını sağlamak için oluşturulmuştur. Aynı özeni ve desteği başarıyı yakalamak için franchising almış olanlara da göstermektedir. Bir SuperSlow Zone franchise’ı tek bir çatı altında çok fazla şey sunmaktadır ve şu anda piyasada olan diğer kişisel fitnes eğitimi programlarından o kadar farklıdr ki siz bu kadar iyi olmasına inanmanın zor olduğunu düşünebilirsiniz! Fakat gerçekten de Öyledir!

 • Yeni müşterilerin %70’i mevcut müşterilerin yönlendirmeyle gelir.
 • Müşterilerin %73’ü 1 ila 7 yıl devam eder.
 • %90’ı yıllar boyunca devam edebileceklerini belirtir.
SuperSlow Zone Franchise
SuperSlow Zone Franchise

Başlangıcı 1982 yılında Florida Üniversitesinde yapılan tıbbi araştırmaya dayanan ve çok İyi hazırlanmış bir ürün ve iş modeline sahip SuperSlow Zone, müşterileri ve franchising alanlar için maksimum değeri sağlayacak birikime, yeniliğe ve zaman içerisinde kendini kanıtlamış sonuçlara sahiptir. Kurucusu Madeline Ross, SSZ Sistemini müşterileri çekecek ve onları uzun bir süre elinde tutacak başarılı bir profesyonel egzersiz hizmeti yürütülecek şekilde oluşturmuş ve geliştirmiştir.

Ross, şirketinin zaman ve paradan tasarruf sağlayan programı sayesinde insanlarn hayatların nasıl değiştirdiğinden bahsederken parlak buluşuna duyduğu coşkuyu ortaya koymaktadır: “Biz forma girmek ve formda kalmak için moral verici ve rahat bir yer sunarak, ideal ve klinik yönden kontrol edilen bir egzersiz ortamı sağlıyoruz.” Ortalama Müşteri Profilimiz 11-85 yaş aralığı %60’ı kadın %40’ı erkektir.

Büyüyen Bir Endüstride Yatırım Yapma

Sağlık / Kişisel fitnes endüstrisi, Amerika Birleşik Devletleri’nde büyüme konusunda önde gelen endüstrilerden biridir ve SuperSlow Zone büyük bir marka değeri oluşturan pek çok avantaj ve franchising alanlara yönelik sağladığı rehberlik ve destek sayesinde çoktan alıcıların gözdesi haline gelmiştir.

Bir SuperSlow Zone franchise yatrım yapmanın sağlayacağı belirli avantajların bazıları şunlardır:

 1. Elverişlilik! Egzersiz yapmaya olduğunuz gibi gelin – herhangi bir giysi değiştirme gerekliliği, terleme veya telaş yoktur.
 2. Çok geniş bir kesime ve yaşam tarzına hitap eder.
 3. Nitelikli kişisel eğitmen ile bire bir egzersiz yapma.
 4. En iyi kurumsal wellness örneği.
 5. En son teknoloji “Nautilus One” aletleri.
 6. Zaman, para ve enerjiden tasarruf sağlayan fitnes programı.
 7. Olağanüstü markalaşma avantajı ve franchising veren desteği.
 8. Profesyonel bir şekilde eğitilmiş ve IACET tarafından sertifikalandırılmış personel..

Sağlık ve Fitnes Endüstrisi İstatistikler

İstatistikler bizlere şunları söylemektedir; fitnes endüstrisi 2010 yılında 24.2 milyar dolar kar getirmiş, yarım milyondan fazla kişiye iş vermiş ve bunlar için 7 milyar doların üzerinde maaş ödemiştir. 1970lerde İle “fitnes çılgınlığı” sırasında alevlenen fitnes endüstrisi bugüne kadar yukarı doğru bir ivme gösterdi ve yaşlanan ikinci dünya savaşı İle soğuk savaş arası doğmuş kişiler ve kıdemli vatandaşlar (sayısı 75,000,000’dan fazladır) formda ve sağlıklı kalmaya çalıştıkça bu yükseliş yakın gelecekte de devam edecektir.

Farklı Bir Profesyonel Hizmet
SuperSlow ZOne, mümkün olan en ideal ve en sonuç odaklı fitnes programını sunmaktadr. Yıllarca süren bilimsel araştırmalara ve müşteri merkezli gelişime dayalı olan SuperSlow Zone, çok emek ve sabır isteyen egzersizler sonucu edinilecek çarpıcı ve sürdürülebilir sonuçlar sağlayan, klinik yönden kontrol edilen, zaman ve paradan tasarruf sağlayan 20 dakikalık bir antrenman programı sunmaktadır.

Sağlık ve welness hizmetlerimiz zindelik arayan çok geniş br kitleye hitap etmektedir: profesyonel ve amatör sporcular, formda kalmaya veya kronik tıbbi rahatsızlıklarını hafifletmeye çalışan yaşlı bireyler, bireyselleştirilmiş bir rehabilitasyon sonrası program arayan fiziksel terapi alanlar, ağır, kalabalık, hiçbir değer katmayan, küçük ve büyük spor salonlarından kurtulmak isteyen çok fazla meşgul kişiler veya kesinlikle hiçbir şey yapmayan ve bir yerden başlaması gereken kişiler,

Haftada bir veya iki kez olmak üzere 20-dakikalık antrenman rejimi, zaman ve enerjiden tasarruf etmek isteyenlere hitap etmektedir ve bugünlerde bu kitleye hemen hemen herkes dahildir!

SuperSlow Zone hizmet/fayda listesinde şunlar vardır:

 1. Zaman ve paradan tasarruf sağlayan, sonuçları ölçülen egzersiz yöntemi
 2. Çok kapsamlı şekilde araştırılmış ve geliştirilmiş fitnes parametreleri
 3. Erişime elverişli, bireysel ilgi gösterilen ve her gün düzenli bir ortam
 4. Güvenli, klinik yönden kontrol edilen, kalabalık olmayan welness rehabilite merkezi
 5. Diğer tüm kas güçlendirme ve egzersiz yöntemlerinden daha etkili ve güvenli alternatif
 6. Prestijli IACET tarafından akredite edilmiş, yetkilendirilmiş dünya çapında tanınan iş modeli ve franchising yapısı
 7. En son teknoloji Nautilus One aletlerinden yararlanılması ve daha fazlası.

SuperSlow Zone’dan franchising alan bir şirket, her kesimden müşteriler için en uygun egzersiz verimliliği ve sonuçları sağlayan rahat, bire bir ortamda son derece nitelikli, akredite edilmiş ve sertifikalı kişisel fitnes eğitmenlerinden oluşan bir ekibi yönetmektedir. İnsanların formda kalmasına yardımcı olur ve sizin için uzun dönemli bir gelir akışı sağlar –

Bundan daha iyi ne olabilir ki?
Siz, franchising alan, finansal kazanımlar ve kişisel tatmin, kişisel hedef ve franchising’e tabi İşin satn alınmasıyla beraber giden marka gelişimi kazanımlarnı elde ederken, müşterileriniz kas kütlesi, iyi br sağlık ve hissedilir bir refah algısı oluşturur. Kapınızı açmadan önce bile, franchising verenin destek ağı size yardım olmakta ve aşağıdakiler dahil olmak üzere sizi ve ekibinizi açılış gününe hazırlamamaktadr:

Açılış Öncesi Destek Hizmetleri

 1. Yer seçiminde yardım
 2. Tesis tasarımı
 3. Kiralanacak yer görüşmelerinde destek
 4. Finansman kaynağı bilgileri
 5. Yeni işletme açma planlama kılavuzu
 6. İşletim/Yönetim eğitimi ve daha fazlası.

Kapsamlı Eğitim/işletim Eğitimi

 1. Müşteri memnuniyeti eğitimi
 2. Kalite güvencesi prosedürleri
 3. Muhasebe sistemleri eğitimi
 4. Güvence seçimi
 5. Firmaya özel yazılım eğitimi
 6. En iyi reklam/pazaralama uygulamaları

SuperSlow Zone kendisini sadece mali başarınıza değil, ayrıca markanızn başarısına da adamaktadır. Müşteri memnuniyeti ve müşterinin elde tutulmasını sağlayan br ürün geliştirilmesi demek sürekli karlılığın tesis edilmesi demektir. İş vizyonunuzu gerçekleştirmek İçin yatırımınızın geri dönmesini sağlamak için İhtiyaç duyacağınız tüm araçlar size sağlanacaktr. Eşsiz br franchise imkanı kapsamında mümkün olan tüm eğitim, destek ve rehberlik hizmetlerini alacaksınız. Nispeten küçük bir yatırımla yenilikçi ve değer odaklı bir iş modeli sayesinde milyon dolarlık br endüstride harika br büyüme ve yatrım getirisi sizin olabilir.

Marka Tanınırlılığı Sağlama Yolları
Marka tanınırlığı, bir şirket İçin çok sayıda yarar sunmakta ve ürünün güvenilirliği ve hizmet kalitesini tüketicilerin zihinlerine aşılayarak nerdeyse her zaman işin sürekli olmasını sağlamaktadr. SuperSlow Zone, yerel satış geliştirme planları, websiteniz ve Ofisiniz için müşteri trafiği yaratmanıza yardımcı olan reklam ve pazarlama stratejileri hususunda franchise ortakları ile birlikte çalışmaktadır. Buna yerel radyolar, TVler, Reklam panoları, gazeteler, doğrudan posta, e-posta ve telefon reklamcılığı Şampanyaları dahil olabilir.

Başarınız için Hiçbir Sınır Yok
SuperSlow Zone’dan franchising alan bir şirket olarak başarınızın önünde duran tek şey, sizin sınır algınızdır! Yüksek kar getiren ve üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayan br işi yönetmeyi İsteyip istememek de tamamen size kalmış br şey.

Yatırım tutarı (KDV hariç): 75000,- ile 85000,- USD arası

SuperSlow Zone Adres : Bağdat Cad. No:167 Çatırlı Apt. Kat:1 Daire:3 Selamiçeşme KADIKÖY-İSTANBUL/TÜRKİYE
Tel : 90 216 356 60 30 – 90 216 356 60 31
E-mail : info@superslowzoneturkey.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here