Video Çek, Para Kazan, Hemen harca!

Günümüzde akıllı telefonlar sayesinde birçok video ve resim çekiyor, keyifli anlarımızı arkadaşlarımızla dostlarımızla paylaşıyoruz.

Yeni geliştirilen bir sistem, bu videolardan bir de para kazanma olanağı sunuyor. Zaten çekim yapıyoruz, o halde neden para kazanmayalım öyle değil mi?

Reklam sokakta
Reklam sokakta

Çektiğiniz videoları internet üzerinden paylaşarak, para kazanabileceğiniz harika bir platform, www.reklamsokakta.com Bu platformda sponsorlar çeşitli görevler belirliyor ve bir yarışma oluşturuyor. Yarışmada 1. 2. 3. Ve 4. olanlar, tek bir videoyla bile 20TL-100TL arası kazanabilirken, görevini yapan ve videosu onaylanan diğer katılımcılar ise 1TL-10TL arası kazanabiliyor. Yani bu sistemde herkes para kazanıyor.

Para Kazanmak Çok Basit

1- Siteye Üye Ol
2- Sana Verilen Görevi Yap
3- Paranı Kazan

Tek yapman gereken siteye üye olup, açılan görevleri takip etmek. Kazandığın para miktarı her 100TL’ye ulaştığında sana gönderilen hediye çekiyle harcama yapabiliyorsun. Eğer videolarla aran iyiyse ve bu işi keyif alarak yaparsan, aylık 800TL-1000TL arası bir kazanç elde etmek senin için çok kolay olacak.

Başvuru için TIKLAYINIZ www.reklamsokakta.com

Sponsor

15 YORUMLAR

  1. nakit yerine hediye çeki veriyorlar, yemek, giyim vs kullanıyorsun. iyi fena değil, yemekler bedavaya gelir.

  2. Isparta da ankara yolu üzerinde yola sıfır bir arsam var.11.000 dönüm petrol ofisi, dinlenme tesisi, soğuk hava deposu yapılabilir. Kişilere veya firmalara pazarlayacak kişi aranmaktadır. Aracı ya verilecek para dolgundur…. Sadık kocabaş 05322958741

  3. kalabalık yaparım :))) çok güldüm ama yapılır, verilen parayı ay bazında düşününce kazandırıyor.

  4. üye oldum. Görev bekliyorum :) verilen rakamlar hiç fena değil, aya vurduğunda para kazanılır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here