10 günde 500 lira kazanmanın yolları

10 günde 500 lira

10 günde 500 lira kazanmak için neler yapmalı

Daha çok para kazanmak bir çoğumuzun hayalidir.Borçlarımızdan kurtulabilmek, daha iyi yaşam standartlarında yaşayabilmek, daha güzel bir evde oturabilmek için hep biraz daha fazla paramız olmasını hayal ederiz. Konforlu bir hayat sürebilmek, arzu ettiğimiz şeyleri alabilmek aslında o kadar da imkansız değildir. Size hayallerinize kavuşmanız ve haftalık kazancınızı 500 lira arttırmanızı sağlayacak bir liste hazırladık.

1İKİNCİ EL EŞYALARINIZI SATIŞA ÇIKARTIN

Hepimizin dolabının bir köşesinde ,deposunda bulunan birkaç kutuda artık kullanmadığı kıyafetleri, ayakkabıları,takıları artık evinizin dekorunda ihtiyaç duymadığınız abajurlar,dolaplar,elektronik eşyalar ve hatta kitaplarınız ,dergileriniz mutlaka vardır. İşte tüm bunların hepsinden para kazanabilirsiniz. Unutmayın ki her malın mutlak bir alıcısı vardır.

İlk iş evinizi gözden geçirin ve satabileceğiniz, ihtiyacınızın olmadığı eşyaların bir listesini çıkartın. Daha sonra ikinci el eşya yapan siteleri inceleyin , burada ürünlerin nasıl daha kolay satıldığını, ürünleri satarken altlarına nasıl açıklamalar yapıldığını,benzer ürünlerin satış fiyatı aralıklarını gözden geçirin. Tüm bunları yaptıktan sonra ürününüzü nasıl daha çekici hale getirebileceğinizi düşünün. Artık hazırsınız, böylece hem evinizdeki fazlalıklardan kurtulacak hem de para kazanmış olacaksınız.

2ÖZEL ŞOFÖRLÜK YAPIN

Şoförlüğünüze güveniyor ve araba kullanmayı seviyorsanız 10 günde 500 liradan fazla miktarda para kazanmanız mümkün. Bu işi ister tam zamanlı isterseniz saatlik yapabilirsiniz. Taleplere göre kendi arabanızı da kullanabilirsiniz. Bu sektörde kolaylıkla iş bulabileceğinizi garanti edebiliriz. Şoförlük ile ilgili diğer bir seçenek ise ehliyet alacak kişilere araba kullanmayı öğretmektir. Ehliyet kurslarında verilen eğitimin yetersizliği hepimiz tarafından bilinmektedir. Ehliyet almak isteyen ya da ehliyetini almış ama hala acemi olan şoförlere özel dersler vererek saat başı maksimum 200 liraya kadar kazanabilirsiniz.

3YAZARLIK YAPIN

Yazma yeteneğinize güveniyorsanız bu sizin için iyi bir fikir olabilir. Yazarlık sizin için geniş yelpazeye sahip bir iş alanı oluşturabilir. Günümüzde blog yazarlığı oldukça revaçtadır. Tabii ki bunun için yetenekli olmanız gerekmektedir. Hatta yeteneğinizi geliştirebilir blog yazarlığı konusunda ilerleyebilirsiniz. Editörlük ise yazarlık ile ilgili diğer bir iş koludur. Web sitelerine makaleler yazabilir, kitap editörlüğü yapabilirsiniz. Bunun için biraz zaman ve adınızı duyurmanız gerektiğini söylemeliyiz. Günümüzde ortalama bir makale 5 ile 10 lira arasında fiyatlara yazılmaktadır. Buna göre 10 günde 10 liralık  50 makale yazarsanız istediğiniz kazanca ulaşabilirsiniz.

4TESETTÜRLÜ KADINLAR İÇİN TÜRBAN YAPIN

Bir çok tesettürlü kadın kuaföre gitmekten çekinmektedir. Böyle bir yeteneğiniz varsa bu yeteneği hemen kazanca çevirebilirsiniz. Doğum günleri, düğünler, davetler ve ya özel günler için evlerinin konforunda tesettürlü hanımlara hizmet verebilir ve para kazanabilirsiniz. Tesettür gelin saçı fiyatları 250 ile 500 lira arasında değişmektedir. Yani bu işten kısa sürede yani 10 günde bir veya iki iş almanız yeterlidir.

5FOTOĞRAFÇILIK YAPIN

Son zamanların en zevkli ve popüler mesleği fotoğrafçılıktır. Başlangıçta hobi olarak yapıyor olabilirsiniz peki hobinizden para kazanmaya ne dersiniz? Artık fotoğraf çekimleri karanlık , ruhsuz stüdyolardan çıkıp daha geniş bir pazara dönüşmüş durumda. Düğün fotoğrafçılığı, doğum fotoğrafçılığı, parti , organizasyon fotoğrafçılığı artık yeni kazanç kapıları açmakta. Kendinize uygun alanı belirledikten sonra birkaç saatlik çalışma sonrasında kazancınız artacaktır. Mesela bebek doğum fotoğrafçıları iş başına 350 lira ile 700 lira arasında para kazanmaktadır. 5 günde işi öğrenin 2 günde kendi işinizi pazarlamaya ayırın ve son 3 günde iş almaya çalışın. Unutmayın bu işler niş işler arasına giriyor. Bu yüzden işte kendinizi kanıtladığınız zaman sürekli ek gelir elde edebilirsiniz.

6ÖZEL DERS VERİN

Alanında uzman olduğunuz bir konu ile ilgili ssatlik özel dersler verebilir ve bu dersler karşılığında kazanç elde edebilirsiniz. Spor antrenörlüğü, yemek yapımı, yabancı dil eğitimi, temel dersler ile ilgili eğitimler konusunda ders vermeniz sahip olduğunuz bilgi birikimleri paylaşmanız para kazanmak konusunda oldukça iyi bir yoldur.

7ÜTÜ YAPIN

Ütü çoğumuz için bir eziyet yapılmasından nefret edilen ev işlerinden biridir. Ayrıca çalıştığı için ütü yapmaya vakit ayıramayan bir çok insanın bulunması bu konudaki talebi oldukça arttırmıştır. Bir temizlik firmasıyla anlaşabilir ya da çevrenize bu işi yaptığınızı duyurabilirsiniz. İnanın size iş vermek isteyecek oldukça fazla insan çıkacaktır. Ütü işini aynı zamanda evde de yapabilirsiniz.

3 YORUMLAR

 1. Bu tür fikirlerle girişimcilik ufuklarının açılmasına vesile olan morfikirlere gerçekten teşekkür ediyoruz. Girişimcilik teşvik edilmesi ve üstünde durulması gereken bir olgu. Yıllardır iç ve dış ticaret alanında faaliyet gösteriyoruz. Amerika dahil bir çok ülkede ofisimiz var. İstediğiniz aradığınız herhangi bir makina yedek parçasını sizler için çok uygun ekonomik fiyata tedarik edip adresinize teslim edebiliriz. Size bir telefon kadar yakınız.

  MERKEZ OFİSİMİZ
  Özhat İç Ve Dış Ticaret

  Y. YALOVA YOLU. BUTTIM A2-344

  OSMANGAZI / TURKEY

  TEL:+90 224 211 2241

  FAX:+90 224 211 3476

  [email protected]

  ————————————

  DÜNYA ÇAPINDA SATIŞ OFİSLERİMİZ

  ONRION LLC

  93 S Railroad Avenue Unit C

  Bergenfield NJ 07621 USA

  TEL:+1 973 536 2331

  FAX:+1 973 302 5583

  [email protected]

  http://www.ontrium.com
  —-
  IMPEXRON GMBH

  Gönningerstr. 99 72793

  PFULLINGEN / GERMANY

  TEL:+49 7121 305 9012

  FAX:+49 3222 246 8634

  [email protected]
  —————–
  Yusaki LLC

  〒 584-0032 Osakafu Tondabayashi-shi Tokawacho 13-16 K 7-1F

  Osaka / Japan

  TEL:+81 721-26-8450

  FAX:+81 721-26-8450

  [email protected]

  ————

  Odesa Technik LLC

  Ivana Franko Street , 55, floor 3, 65049

  Odessa / Ukraine

  TEL:+380 48 7348522

  [email protected]

  —————

  IMPEXRON LTD

  September 6th Blvd. №254, floor 5, office 1, 4006

  PLOVDIV / BULGARIA

  TEL:+359 32 394897

  FAX:+359 32 321418

  [email protected]

  ——-

  IMPEXRON DOOEL

  MAJKA TEREZA br.7

  SKOPJE / MAKEDONIA

  TEL:+389 2 311 4495

  FAX:+389 2 311 4296

  [email protected]

 2. Bir iş fikri olup, asgari düzeyde sermayeye sahip olup yatırım yapma konusunda tereddütleri olan girişimci adayları adına söz konusu yatırım ile ilgili detaylı araştırma yapıp, yatırımın verimli olup olmayacağını raporlayip, girişimci adayının doğru karar vermesini sağlıyoruz. Ayrıca işletme kurulduktan sonra yönetim süreçlerine de müşavirlik yaparak, işletmenin büyümesine katkı sağliyoruz. İşletmenin kuruluşundan yönetim süreçlerine kadar karşilaşilabilenecek tüm ihtimaller, detaylar ve riskler konusunda girişimci adaylarına danışmanlık hizmeti veriyoruz.

  Sinerji Yatırım Danışmanlığı
  0505 4482520

 3. Hem sağlıklı olalım. hem para kazanalım. fda onaylı Amerika’dan ithal ürünlerle. Network marketingde devrim, Ulaşılabilir paralarla iş ortağımız olun. hem satıştan hem sistemden para kazanın. Facebook @migensedef beğeni sayfasından ya da 05332247383 den İbrahim BURMAOĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here