1.Mürekkep silici : Bu cihaz sayesinde yazıcıdan bile çıkarsanız, kağıtların üzerindeki mürekkebi lazer yardımıyla silebiliyorsunuz. Bu sayede kağıdı birden fazla defa kullanarak ağaçları korumuş oluyorsunuz.
2.3 parçalık harici HDD : Farklı bölümlerde saklanan verinizi isterseniz tek bir sabit disk gibi isterseniz de 3 farklı USB bellek gibi kullanabiliyorsunuz.
3.Kaymayan fotoğraf makinesi :Yüzeyi özel bir madde ile kaplanan fotoğraf makinesi, standart fotoğraf makinelerine göre elinize hem daha iyi oturuyor, hem de kaymıyor.
4.Bulucu : RFID kullanarak kaybettiğiniz anahtar, bulamadığınız uzaktan kumanda gibi aletleri bulmanıza olanak sağlayan bir cihaz.
5.İç içe geçen kablolar : Bilgisayarların ya da sinema sistemlerinin arkasındaki kablo karmaşasına son verebilmek için etkili bir yöntem. Kablolar birbirine geçebilicek çekilde tasarlandığı için tek parça halinde duruyorlar.6.Duvara asılabilen yazıcı : Çalışma masalarında çok yer tutan yazıcıların yerine, bu konsept duavra asılabiliyor.
7.Saat şeklinde USB bellek : USB belleğinizi oldukça şık bir şekilde yanınızda taşıyabiliyorsunuz.
8.Tek kişilik yaşam alanı : Bir motosikletin arkasında oluşturulan “mini karavan” tek bir kişinin tüm ihtiyaçlarını giderecek şekilde tasarlanmış.
9.UCIM kamera : Fotoğraflarınız doğrudan bir mini USB belleğe kaydediliyor, siz de anında paylaşım yapabiliyorsunuz.
10.Deniz yaşamı koruyucusu : Deniz üzerinde yaşanabilecek bir felakette, denize bırakılacak bu elektronik araç deniz canlılarını ve deniz kuşlarını ses dalgalarıyla uzaklaştırıyor.
11.Sunroof şarj aleti : Arabanızın sunroof’una monte edebildiğiniz bu küçük panel ışığınızın bir miktarını ödünç alarak elektrik enerjisine çeviriyor. Siz de cep telefonu, fotoğraf makinesi gibi cihazlarınızı şarj edebiliyorsunuz.
12.Kinetik enerjiden elektrik : Bu akılcı konsept küçük modüllerinde elektrik enerjisi depolayarak bunu daha sonra küçük ihtiyaçlarınız için kullanmanıza olanak sağlıyor.
13.Dijital kum saati : Bir kum saatini dijital olarak görmek oldukça ilginç.
14.Modüler cep telefonu : Sadece kullanacağınız özelliklerini ekleyip çıkarabildiğiniz, buna göre de boyutunu değiştirebildiğiniz bir cep telefonu.

BESTE PARK-TEL