Anket Doldurarak Para Kazanmak

520

Anket Doldurarak Para Kazanmak. Kolay yoldan para kazanmak diye bir şey yoktur, hele emek vermeden hiçbir şey elde edemezsiniz. İnternette dolaşan çoğu aldatmacaya karşı kaleme aldığım bu makale umuyorum ki, sizi aydınlatmaya yardımcı olur.

anketpara

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki kazanacağınız paralar öyle ahım şahım bir meblağ olmayacak. Üzülmeyin. Kendinizi geliştirdikçe daha çok kazanmanın yollarını keşfeeceksiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanma

Bu yöntem aslında çokça kullanılan bir yöntemdir. İnternette satılan birçok kitapta (80 TL’den başlar fiyatları.) ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır. Anlatılmıştır anlatılmasına da, bir anket doldurmayı öğrenmek için okuma yazma bilmek ve bir anlama kapasitesine sahip olmak yeterli. Yani, böyle kitaplara boşuna paralar vermeyin. Hem paranıza hem zamanınıza yazık olur.

Bu yöntemde, sık kullanılan iki site vardır. Birincisi Apinio, ikincisi Ben Derim Ki.

Apinio, Euro üzerinden işlem yapan bir online anket doldurma sitesi olup, anketler açıldığında profilinize uygun olanlar size davetiye şeeklinde mail atılacaktır. Gelen bu davetiyeye tıkladığınızda bir sayfa açılır. Sayfada sadece bir soru vardır. Ve soruya cevap verdikçe ilerlemeniz istenir. Anketi bitirince, o anket için belirtilen tutar hesabınıza aktarılır. 10€ ‘yu geçince de PayPal hesabınıza aktarabilirsiniz. Üye olmak için apinio.com/tr adresine girebilirsiniz.

Ben derim ki sitesinde ise sistem aynı olmakla birlikte farklılıklar da yok değildir. Örneğin, sistem “Akçe üzerinden işler. 100 Akçe 1 TL’ye tekabül eder. Size davetiyelerin yanında kampanya bilgilendirme mailleri de gelir. Bu kampanyalar ile ekstra akçe kazanırsınız. Akçe miktarınız 20.000’e ulaştığında banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Üye olmak için benderimki.com/ adresine girebilirsiniz.

Anketlerde genelde ilk 10 soru hedef kitle içinde olup olmadığınızı belirlemek için konmuştur. Yaşınız, mesleğiniz gibi özelliklerinizin uymadığı anketler ya size hiç gönderilmez (Apinio) ya da o soruları cevapladıktan sonra anketten atılırsınız. (Ben Derim Ki)

Kazanacağınız para, anket sıklığı ve değeri ile ilgilidir. Ayda şu kadar para kazanacaksınız demek yalan olur. Bol kazançlar…

4 YORUMLAR

  1. Ben derim ki.. sitesine ben de üye oldum. Olumsuz duyumlarımın aksine çokta memnun kaldım. Ben Paypal hesabıma yükleterek kullandım. Kazancınızı kullanma konusunda da seçenekler bol.

  2. E Ticaret alanında faaliyet gösteren firmamızda bayilikler verilecektir, Uygun adaylar kısa bir özgeçmiş ile geleceketicarette@gmail.com a başvurmaları rica olunur. Uygun bulunan adaylar ile bilgilendirme için iletişime geçilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here