Assist Car Rental Araç Kiralamada Bayilik Veriyor
Assist Car Rental Araç Kiralama Bayilik

Assist Car araç kiralama bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimciler için bayilik başvuru formu linkinden Assist Car bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Şirketle iletişime geçmek için iletişim formu linkine tıklayınız. Assist Car bayilik hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler 0 212 442 2 632 nolu telefondan irtibata geçebilirler.

Assist Car Günlük Araç Kiralama Koşulları

Assist Car Rental Araç Kiralama Bayilik
Assist Car Rental Araç Kiralama Bayilik

Kiralama Süresi
Günlük kiralamalarda en az kiralama süresi 24 saattir.
Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı
Araçları kullanacak kişilerin ekonomik ve orta sınıf araçlar için 21 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık ehliyete sahip olmaları, Prestige sınıf araçlar için 28 yaşını doldurmuş ve 5 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Kiracı, aracı kullanacak kişilerin ehliyetlerini ve olabilecek sürücü değişikliklerini Assist Car Rental’a ibraz etmekle yükümlüdür.
Ödeme
Günlük kiralamalarda ödemeler kira başlangıcında nakden veya kredi kartı ile yapılır.Depozit olarak geçerli bir kredi veya 200 euro nakit alınır.
Sigorta Bilgileri ve Yükümlülükler
Hasar ve hırsızlık durumlarında sigortanın geçerli olabilmesi için uyulması gereken unsurlar aşağıdaki gibidir.

  • Kaza durumunda aracın yerinden hareket ettirilmeden kaza ve alkol raporunun Polis veya Jandarma tarafından tutturulmuş olması
  • Aracın alkol ve uyuşturucu etkisi altında kullanılmamış olması ve ağır ihmal,kasıt ve kusur olmaması
  • Kiralanan aracın çalınması durumunda aracın anahtarının Assist Car Rental’a teslim edilmesi
  • Tüm bu raporların engeç 3 gün içerisinde Assist Car Rental’a teslim edilmesi

Bu maddelere uyulmaması durumunda sigortalar geçersiz sayılacaktır.
Araç içerisindeki kiracıya ait özel eşyalar sigorta kapsamı dışındadır.Kaza halinde 2.ve 3.şahısların uğrayacağı maddi ve manevi zararların Karayolları Trafik Sigortasında belirtilen rakamı aşan kısmından kiracı sorumludur, Unit Turizm Otomotiv A.Ş. (Assist Car Rental) herhangi bir bedel talep edilemez.
Trafik Cezaları
Sözleşme süresince her türlü trafik cezasından ve hukuki faizlerinden kiracı sorumludur.
Tek Yönlü Kiralama
Kira başlangıcında belirtildiği takdirde 15 güne kadar olan kiralamalardan Türkiyenin her bölgesi için 90 Euro+ KDV tahsil edilir.15 günün üzerindeki kiralamalar için drop ücreti alınmaz.
Geç Dönüş
Kiralamalar 24 saat üzerinden hesaplanır. 3 saati aşan durumlarda tam gün ücreti tahsil edilir.
Ek Hizmetler
Araçlarımızın tamamında köprü ve otobanlarda kullanılmak üzere Otomotik Geçiş Sistemi OGS cihazı bulunmaktadır.1-15 gün kiralamalarda kullanım ve servis bedeli olarak 30 TL , 15-30 gün kiralamalarda 50 TL ücret tahsil edilir.Bunun dışında isteğe bağlı olarak kira başlangıcında belirtilmesi durumunda LCF(LastikCamFar Sigortası),Bebek Koltuğu,Navigasyon ve ikinci kullanıcı ücret karşılığı temin edilir ve yine ücret karşılığı istenilen adrese araç teslimatı yapılır.

BESTE PARK-TEL