Dollar Rent A Car Bayilik Veriyor

Dollar Rent A Car Bayilik

Bayilik Kategorisi : Oto Kiralama
Firma İsmi : DOLLAR RENT A CAR
Kuruluş Yılı : 2004
Şube Sayısı : 12

DOLLAR RENT A CAR; sektöründe Dünyada dördüncü, ABD’ de ise üçüncü büyük firma olma özelliği ile dünya genelinde 150 ülkede şehir ve havalimanları dahil 8650’nin üzerinde istasyon ve yaklaşık 321,000 adetlik araç filosu ile Oto Kiralama sektörünün önde gelen bir markasıdır.

Dollar Rent A Car Bayilik
Dollar Rent A Car Bayilik

ANIMTUR Turizm Otelcilik Oto Kiralama Sanayi ve Ticaret Limited şirketi olarak 2004 yılından beri AVRO RENT A CAR adıyla faaliyet göstermekte olup, 2010 yılından itibaren merkezi Amerika’da bulunan DOLLAR RENT A CAR markasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü yapmaktayız.

İstanbul ilindeki operasyonumuzu Nish İstanbul’da bulunan Merkez Ofisimizin yanı sıra İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminallerinde ve Taksim’de bulunan firmamıza ait ofislerimizle gerçekleştirmekteyiz.
Ayrıca Erzurum, Diyarbakır, Giresun, Mersin, Şanlıurfa, Kayseri, Sivas ve Trabzon illerinde bayiliklerimiz mevcuttur. Halihazırda yurt çapında diğer tüm iller ve havalimanlarında da bayilikler vermeye devam etmekteyiz

DOLLAR RENT A CAR Bayiliği talebinde bulunan firmalardan başlıca ön taleplerimiz şunlardır:

  • Bulundukları illerde merkezi konumda, ulaşımı kolay olan bir lokasyonda ofise sahip olunması, tercihen havalimanında ofisinin bulunması.
  • Filosunda en az (10) adet kendi öz malı olan (2) yaşını aşmamış araç bulundurması.
  • Oto kiralama konusunda belirli bir tecrübeye sahip ve ticari sicilinin temiz, bölgesinde saygın bir firma olması.

DOLLAR RENT A CAR olarak Bayilerimize sağladığımız avantajların bazıları ise aşağıda sıralanmıştır:

  • DOLLAR RENT A CAR olarak anlaşmalı olduğumuz çözüm ortakları ve sigorta şirketleri ile bayilerimizi de tanıştırarak, uluslararası bir firmanın bayisi olmanın avantajını kullanarak özel filo indirimleri ve uygun fiyatlar ile araç satın alma, araç kiralama ve kiralık araç kaskosu yaptırabilme imkanlarından yararlanmalarını sağlamak.
  • Merkezimizden yürütülmekte olan reklam sistemi ile gerek Google AdWords aracılığı ile, gerekse de diğer birçok websitesinde 24 saat, 7 gün boyunca aralıksız reklamınız yapılarak müşteri potansiyelinizin yükselmesini sağlamak
  • DOLLAR RENT A CAR INTERNATIONAL (DTAG) Rezervasyon sistemine dahil edilerek Amerika, Kanada, Almanya, Avusturya ve İngiltere’den uluslararası rezervasyonlar alabilmenizi sağlamak.
  • Tourico Holidays firmasının Rezervasyon sistemine dahil edilerek, başta Amerika olmak üzere tüm dünyadaki toplam 4400 acentadan rezervasyonlar alabilme imkanını sağlamak.
  • CarTrawler firmasının dünya çapındaki Rezervasyon sistemine dahil edilerek, tüm dünya ülkelerindeki acentalardan rezervasyonlar alabilmenizi sağlamak.
  • MicronNexus firmasının Rezervasyon sistemine dahil edilerek, tüm Avrupa ülkelerindeki acentalardan rezervasyonlar alabilmek.
  • Ayrıca Amerika ve Avrupa ülkelerinde anlaşmalı olduğumuz yaklaşık 30 bağımsız broker ve seyahat acentasının Rezervasyon sistemine dahil edilerek iş hacminizi artırmak.

– Yukarıdakilere ilave olarak, DOLLAR RENT A CAR TÜRKİYE Rezervasyon sistemine dahil edilerek, gerek websitemize girilerek, gerekse merkezi çağrı merkezimize telefonla yapılan rezervasyonlardan yararlanmanızı sağlamak.
Yukarıda kısaca özetlediğimiz bilgiler doğrultusunda DOLLAR RENT A CAR markasının Türkiye Bayileri arasına katılmak sizin de ilginizi çekerse, bizimle gerek telefon gerekse e-mail ile irtibat kurabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımla.
Bayilik Şartları : TALEP HALİNDE E-MAİL İLE GÖNDERİLECEKTİR.

Adres: Nish İstanbul, C_Blok, D: 132 Bahçelievler
Şehir: İstanbul
Ülke: Turkey
İlgili Kişi : Ali Murat ÖZtürk
Telefon Numarası (552) 9049939
E-posta : ali@dollar.com.tr
Web Sitesi : www.dollar.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here