Evde İş Kurmak için Formbox Projesini inceleyin

Evde İş Kurmak için Formbox Projesini inceleyin 1
Formbox

Evde iş kurmak için yeni fikirler arayanlara güzel bir haberimiz var. İş fikirlerine yatırım yapan sitelerde Formbox isimli bir ürün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 3d yazıcı ile vakum teknolojisini birleştiren proje Formbox Mayku isimli firma tarafından üretiliyor.

Formbox
Formbox

349 ve 459 dolarlık fiyatı bulunan makine evde bir çok üretimi yapmanıza imkan veriyor. Videosunda izleyeceğiniz gibi kişiye özel isimli çikolataların kalıbını yapmak, lamba tasarımları yapmak ve küçük hediyelik eşyalar üretmek Formbox ile çok kolay.

Formbox Tanıtım Videosu

Kalıp işi bildiğiniz gibi bir çok aşamadan sonra gerçekleşiyor. Bu makine ise kalıp işini çok kolay bir hale getiriyor ve yüzlerce yeni fikir üretilmesini sağlıyor. Özellikle kişiye ve şirketlere özel ürün üretmek için harika bir fikir.

Formbox çikolata
Formbox çikolata

Formbox evde iş kurmayı kolaylaştırıyor ama ürün en erken Mayıs 2017 tarihinde teslim edilmeye başlanıyor. Bildiğiniz gibi Kickstarter sitesinde ürünün sadece prototipi üretiliyor ve ardından yatırım toplama aşamasına geliniyor. Formbox’un ise aldığı yatırım şu ana kadar 525.000 dolar civarında. Son 8 gün daha fon toplayacak olan ürün muhtemelen 2017 yılında bireysel olarak da satışa çıkacak.

Formbox Tanıtım Videosu 2

Ürünün şimdiki fiyatlandırmasında 349 dolara 30 tane kalıp malzemesi ve 500 gram alçı malzemesi makineye ilave olarak veriliyor. Formbox kendi sektöründe bir ilk olarak çok satacağa benziyor. Girişimcilerin ise bu fikirden çıkaracağı dersler var. En önemli ders ise evde iş yapmak isteyen binlerce kişiye bu tarz üretim yapabilecekleri ürünleri ilk üretenler kısa zamanda çok para kazanabilirler. Unutmayın evde iş yapmak isteyen kişilerin sayısı gittikçe artıyor.

5 YORUMLAR

  1. Selamlar ben bir cam cay kaşığı üreten bir firma adına yazıyorum renkli ve sık modellerde cam çay kaşığı uretıyoruz hedıyelık ve kullanılabilir şık kaşıklarımızı türkiyenın her yerine gonderıyoruz bayanlar ve beyler çok güzel bı kar oranı ekleyerek satıyorlar bende güzel para kazanmak istiyorum diyenler varsa buyrun arayın gonderelım kargo bizden wahtsaap tan numunelerın resimlerini gonderebılırım inalatvı bı firma olduğumuz için kar oranlarını yuksek ve sizlerin menfaatine hayfı arayın kazanın 05383867500 ali bey

  2. Evde Yapılacak güzel bir iş kaynak taraması yaparak öğrencilere destekde bulunabilirsiniz ( tezhazirlama.net) web sitesi bu işi güzel yapıyor

  3. Bodrum/Yalıkavak ta iki arkadaşız ek iş herkez gibi bizimde ihtiyacımız var
    Kağıt Katlama, sabun v.b paketleme, kalem priz v.b montajı gibi işler

  4. Tez hazırlama evde yapılabilecek en iyi işlerden biri ve kazancıda oldukça yüksek, bir (kalemtezhazirlama.com) Web sitesi kurup müşteri çağırabilirsiniz.
    Kolay gelsin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here