Hacı Mehmet Baklava Bayiliği Alarak İş Kurabilirsiniz

Hacı Mehmet Baklava Ankara merkezli hızlı büyüyen bir firma. Çok kısa sürede 7 şubeye ulaşan firmanın 4 kendi şubesi ve 3 bayisi bulunuyor. 2016 yılında açılan firmanın tatlı sektöründe “Baklava hiç bu kadar tatlı olur mu” sloganıyla yakaladığı hızlı büyüme süreci bayilikler vererek devam ediyor.

Baklava bayiliği

Okan Özdemir ve Ömür Özdemir tarafından kurulan Hacı Mehmet Baklava girişimcilere Anahtar teslim baklava dükkanı açma fırsatı sunuyor. Girişimcinin kiraladığı lokasyonda 15-25 gün içerisinde tüm işlemleri tamamlayarak işe başlama imkanı sunan firma yetkilileri Baklava konseptini işletmek için gereken dekorasyonu ve eğitimleri bizzat kendisi veriyor.

Hacı Mehmet Baklava Anahtar Teslim Kurulum Maliyeti

Hacı Mehmet Baklava markası Bayilik/Franchise kurulumunu anahtar teslim sistemi ile gerçekleştiriyor. 2017 yılının son 6 ayı için Franchise bedeli olarak 49.000 TL + KDV olarak belirleyen firmanın bayilik taleplerinde ilk önceliği Ankara ve ilçeleri alıyor. İstanbul ve diğer şehirler için talep toplamaya devam eden firma kısa süre sonra diğer illerde de bayilik vermeye başlayacak.

Firma ile iletişime geçmek ve baklava bayiliği hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden Okan bey’e ulaşabilirsiniz. Baklava dükkanı ne kadar kazanır ve baklava işindeki kar oranları nedir gibi sorularınızın yanı sıra işletme kuruluşunda gereken malzemelerin hangilerini firmanın temin etmesi hangilerinin sizin temin etmesi gerektiğini de öğrenmeniz için bayilik iletişim bilgileri aşağıdadır.

Bilgi ve iletişim için:
Okan ÖZDEMİR +90 533 466 55 23
info@hacimehmetbaklava.com.tr
www.hacimehmetbaklava.com.tr

Hacı Mehmet Baklava Bayilikleri
Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here