Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayiliği ile dükkan açabilirsiniz!

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Veriyor

Türkiye’de kumpir, bilinen, sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasına rağmen bölgesel olarak İstanbul’u veya tüm Türkiye’yi ele aldığımızda, çok yaygın değildir. Bütün semtlerde, dönerciler, hamburgerciler, pizzacılar ve benzer restorantlar mevcuttur fakat kumpir her yerde yoktur.
Tarihi Ortaköy Kumpircisi

Sektörde hala kumpir ve waffle alanında büyük bir açık vardır, bu da bizim işletmecilerimiz için büyük bir fırsattır. Tarihi Ortaköy Kumpircisi, bayilerinden royalty bedeli ve kârdan pay almamaktadır. Restorantlarımız da kullanılan temel malzemelerin marka ve standartlanın değiştirilmemesi sözünü alarak baskılı poşet, reklam ve ambalaj ürünleri dışında diğer ürünleri bayilerimiz anlaşmalı olduğumuz gıda distribütörlerinden kendileri temin etmektedir, bu da bayilerimizin en kaliteli malzemeleri en iyi fiyattan aracısız almasını sağlamaktadır. Kar marjı çok yüksektir, bayilerimizde satılan 15 standart malzeme seçilen bir full kumpirin reçetesiyle ve tüm mezelerin kaşık gramajları ile hesaplanmış maliyeti 3.60kr – 3.80kr arasında değişmektedir 15 Tl’den satılmaktadır.

Duble seçenekleri ile ve pastırma, füme et, somon füme, ton balığı, dana roastbeef, parmesan peyniri gibi ekstra ücretli seçeneklerle de genelde kumpirlerimiz 20-25 tl civarında talep görmektedir. Tarihi Ortaköy Kumpircisi, hiçbir şubesinde margarin, pasta yağı, kalitesiz kaşar, kalitesiz sosis ve kalitesiz mezelerin kullanılmasına müsaade etmez. İşletmenin başında mesai yapabilecek olan, gıda sektöründe tecrübeli adayları beklemekteyiz.
  • Kumpir meze dolabı
  • Waffle dolabı
  • Pimak marka kumpir fırını
  • Waffle makinası
  • Masa sandalye takımları
  • Restoran pos sistemi
  • Tabela ve reklam çalışmaları
  • Logolu ambalajlar
  • Küçük ekipmanlar, bıçak takımları, kesme tahtası, süzgeçler vs. Portakal sıkacağı, katı meyve sıkacağı.
Bayilerimiz bulunduğu bölgeler:
Bursa
Eskişehir
Zonguldak
Bahariye
Kurtköy
İdealist park
Vadi İstanbul avm – yeni açılıyor
Kastamonu – yeni açılıyor
Van avm – yeni açılıyor

Tarihi Ortaköy Kumpircisi iletişim bilgileri

Tel: 0 216 599 0767
Adres: Merkez mah. Çavusbaşi Cad. No: 48-T
Çekmeköy/İSTANBUL
Mail: info@tarihiortakoykumpircisi.com
Web: tarihiortakoykumpircisi.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here