Halı boyama

Evlerinizin vazgeçilmez aksesuarı olan, çok para veripte aldığınız halılar, yıllar geçtikçe zevkimize hitap etmemeye başlayabiliyor, veya yeni satın almak istediğimiz koltuk takımları halının rengine uymayabiliyor. Bu durumda genelde ilk yapılan halıyı değiştirmek oluyor. Halbuki yurtdışından patentli alınan bir sistemle halı çok kısa bir süre içinde istenilen her renge boyanabiliyor.

Color your carpet, patentini aldığı ve dünyada sadece kendisinin uyguladığı bir sistemle ev ve ofis halılarını boyuyor. Hem de çok kısa bir süre içinde istenilen renkte. Uzun yıllar faaliyet gösteren şirket, müşterilerine sayısız renk seçeneği ve yüzde yüz garanti sunuyor. Halı boyadıktan sonra, renkte solma söz konusu olmadığından klasik yöntemlerle halı temizlenebiliyor. Türkiye gibi halıya büyük önem veren bir ülkede kuşkusuz bu iş fikri büyük ilgi görecektir. Sistem İrlanda, İngiltere ve İsviçre’de kullanılıyor.

Daha ayrıntılı bilgi için www.carpetdyeing.com’u ziyaret edebilirsiniz.

4 YORUMLAR

 1. Merhaba.Sn.Muhammed bey.Bu halı boyama konusunda bize biraz bilgi ulaştırabilirseniz sevinirim.Örneğin;Franchising koşulları nelerdir?Bu işin yatırım maliyeti nedir?Eğer 6 m2 lik bir halının boyanması maliyeti Türkiye de halı fiyatına yakın olacak ise (Ki Amerikanın fiyatları bizde çok afaki görülebilir) tekniğin Türkiye şartlarına göre adapte edebilirliği nedir? Malzeme ve ekipman neler olmalıdır? VS.gibi sorularımıza yeterli cevaplar alabilirsek memnun olurum.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.Sami AKSU

  Merhaba sizlere Avustralya’lı bir firmadan örnek verelim. (Amerika’daki sitelerinden fiyatlara ulaşamadım)

  -Ortalama 3 yatak odası büyüklüğünde bir halıyı 900 dolara boyuyorlar.Daha çok ofis ve otel halıları boyuyorlar.Yenisini koymaktansa boyatmak daha mantıklı görünüyor.

  -Yatırımı toplam ekipman değeri 22.000 dolar.
  -Franchise ücreti ise 11.000 dolar.
  Bu siteyi sizde incelemek isterseniz.

  http://www.australiancarpetdyeing.com.au/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here