İdil Baby Bayilik Bilgileri
İdil Baby Bayilik Bilgileri

İdil Baby Bayilik

İdil Baby Bayilik Bilgileri
İdil Baby Bayilik Bilgileri

İDİL BABY mağaza bayiliğinin hitap ettiği yaş grubu 0-4 yaş kıyafetleri. İdil baby&Mamino mağazalarında yeni doğan bebekten dört yasına kadar çocukların ihtiyaçlarına yönelik kıyafet ve aksesuarlar satılıyor. Ayrıca organik ürün grubu da var. İdil baby’in 19 mağazası bulunuyor. Bunların altısı franchising sistemiyle açılmış. Şirket bu yıl altı mağaza daha açacak. Bayilik yatırım şartları yatırımcılarla yapılacak görüşmelerde açıklanıyor.

İdil Baby Bayilik İletişim Bilgileri

Telefon: 0216 392 99 77
Web: idilbaby.com
E-posta: sanaldestek@idilbaby.com
İdil Baby Bayilik Hakkında : 1984 yılında tekstil sektörüne atılan kurucularımız, ilk 15 yılımızda yerli ve yabancı markalar için üretim gerçekleştirmişlerdir. Bu süreçte edindiğimiz tecrübe ve sektörel bilgilerimiz doğrultusunda, 1998 yılında kendi markamız olan idilbaby’yi yarattık. Artık sadece kendi markamız için; yıllık milyonlarla ifade edilen parça üretimimiz, modern üretim ve satış tesislerimiz ve dünyaya ihraç ettiğimiz üstün kalitemizle, Türkiye’nin en büyük, modern ve iddialı bebek giyim firmaları arasında olmanın gururunu yaşıyoruz.
0-4 yaş grubu bebek giyiminde, annelerin güvenle giydirecekleri, bebeklerin sağlıkla büyüyecekleri kıyafetler üretiyoruz. Bebeklerin dış görünüşüne önem veren anneler için özenle hazırlanan kıyafetlerimizin tümü ipliğinden çıtçıtına kadar, hassas tenlere zarar vermeyecek kumaşlardan ve hepsi anti-alerjik özelliğe sahip aksesuarlardan üretiyoruz.

BESTE PARK-TEL