Otomatla Yapılacak İş Fikirleri

  Otomat makineleri özellikle işini yeni kuran girişimcilere bir çok avantaj sağlıyor. Kira, Elektrik, Personel, Tabela gibi başlangıç maliyetlerinden kurtaran otomat makineleri işletmeciliği cazibesini devam ettiriyor. Kahve otomatları, Dondurma otomatları, Büfe otomatları derken hemen hemen her sektörde rastlar hale geldiğimiz otomatlardan birkaçını sizler için biraraya getirdik.

  Otomat İş Fikirleri 1-Pesmatik Oyun Otomatı : İnternet Cafe, Cafe ve Diğer İşletmeler için olsun, birçok alana girebilecek bir oyun makinası ile işletmelerin yükünü hafifletecek ve güzel paralar kazanabileceğiniz bir oyun makinasından bahsetmek istiyorum. Bu Otomatı sadece işletmenizde değil farklı alanlarda da değerlendirmek mümkün. Otomatla ilgili tüm bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

  Pesmatik Oyun Otomatı Video

  Otomat İş Fikirleri 2-Hazır Yemek Otomatı :
  Önereceğim basit makineler şimdilik her büfeye, restorana yakışacak cinsten. Bu makineler patates unundan püre yapıyor ve sosla muamele ediyor. Çok lezzetli karışımların oluşturulabileceği bu sistemin parayla çalışan otomatları da var. Oldukça basit bu makineleri ise Japonlar değil Çinliler imal etmiş. Hatta bu makineler ülkemizde çok rahatlıkla üretilebilecek özelliklere sahip. İşe bilinçli olarak en basitinden girmek isteyenler için ideal bir proje. Üstelik bu basit makineler, okullara, kantinlere, otobüs ve havayolu terminallerine kolayca yerleştirilebiliyor. En ucuz makinelerin internette tespit edebildiğim unvan ve adresleri ise şöyle: ‘Shantou Fulanzhengdong Vending Machine Equipment Co.’ Biraz daha gelişmiş bağımsızotomatlarithal etmeyi düşünürseniz İngiltere orijinli ‘revivevending.co.uk’ sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

  Otomat İş Fikirleri 3-Dondurma Otomatı :
  Dondurma Otomatı, 32 Farklı dondurmayı aynı anda değişik fiyatlarla satabilme imkanı veriyor.

  Soft Dondurma Otomatı, Çeşitli Dondurma Otomatı bulabileceğiniz Türkiye pazarında size Dondurmax dondurma otomatından bahsetmek istiyorum. Ürünün fiyatından, dondurmanın gramajına, toplam satış adedinden video/müzik ayarlarına tüm işlemler, sesli yanıt desteği ile sadece birkaç dakikada değiştirilebilir. Dondurmax pastörizasyon sistemi sayesinde belirlediğiniz saatler arasında içerisindeki dondurmayı çözer, pastörize eder ve yeniden dondurma haline getirir. Böylece dondurmadaki olası bakterilerin tamamını yok eder ve müşterileriniz daima en kaliteli ürüne ulaşır. Bu sistemin sağladığı bir diğer avantaj da piyasadaki diğer cihazlar maksimum 3 günde bir temizlenmesi gerekirken, Dondurmax için ayda 1 kere temizlik yeterlidir. Dondurmax bayilik talep formu ve daha fazla bilgi için dondurmax.com u ziyaret edebilirsiniz.

  Dondurmax İletişim
  Telefon: 0212 541 22 74
  E-Mail: basvuru@dondurmax.com

  Otomatla Yapılacak İş Fikirleri
  Otomatla Yapılacak İş Fikirleri

  Otomat İş Fikirleri 4-Kişisel Bakım Otomatı :
  Kişisel bakım ürünleri veren otomatları insan yoğunluğu olan yerlere örneğin (alışveriş merkezi, sinema, tiyatro, üniversite, lise, dershane, otogar, spor salonu ) gibi yerlerin yönetim birimleri ile görüşerek, bu gibi yerlerin tuvaletlerine otomatları monte edip belli aralıklar ile ürün doldurularak işleyen bir sistemdir. Bu alanda otomat bayiliği alabileceğiniz firma olarak Doru Otomatı tavsiye ediyoruz.

  Otomatlar; Bebek Bezi Otomatı, Duşmatik, Pedmatik ve Karizmatik.

  Otomat İş Fikirleri 5-Saç Düzleştirme Otomatı :
  Saç düzleştirme otomatı fikri nasıl geldi : 2005 yılında saç düzleştirme makinesinin piyasaya sürülmesinden bu yana kadınlar da saç düzleştirme bir yaşam tarzı haline geldi. Düzleştirme makinesi sayesinde kadınların saçlarına ayırmış olduğu zaman adeta saniyelere inmiş oldu. Saç düzleştirme otomatının kullanım alanları bir hayli geniş. Gece kulüpleri, alışveriş merkezleri, düğün salonları, restaurantlar, disco ve barlar, gar ve istasyonlar, havalimanları vs… gibi birçok yere otomatınızı yerleştirebilirsiniz.

  Otomat İş Fikirleri 6-Sıcak ve Soğuk İçecek Otomatı :
  EkoVend, otomatik satış makineleri sektöründe sıcak/soğuk içecek ve hazır yiyecek otomat makinelerinin ithalatı, satışı, satış sonrası servisi ve operatörlük hizmetini vererek faaliyet göstermektedir. Firmanın Sıcak ve Soğuk İçecek Otomatları, Sıcak İçecek Otomatları, Soğuk İçecek Otomatları, Snack Otomatları, Çorba Otomatları. Firmaya bu linkten ulaşabilirsiniz.

  Otomat İş Fikirleri 7-Oyuncak ve Hediye Otomatı :
  Otomat iş fikrindeki oyuncak ve hediye otomatı, büyüklerin pek ilgisini çekmeyen ama çocukların ilgisini üzerine toplayan bir makina. Oyuncak ve hediye otomatını, çocukların zaman geçirdiği bölgelere yerleştirmeniz güzel kazançlar elde etmenizi sağlar. Vereceğim firma adresinden Oyuncak ve Hediye Otomatlarını bulabilirsiniz. Linke tıklayınız.

  Otomat İş Fikirleri 8-Gıda Otomatı :
  Gıda Otomatı fikrinde de öteki otomat iş fikirlerinde olduğu gibi doru noktaya atış yapmanız kazanç açısından faydalı olacaktır. Gıda otomatı iş fikrindeki kanaatim; halkın sevdiği tatları otomata koymanızın satışlarınızı arttıracağı hakkında. Gıda Otomatını vereceğim linkten inceleyebilirsiniz.

  Otomat İş Fikirleri 9-Gazete Otomatı :
  Kitap ve dergi gibi ürünlerin satışınıda yapabileceğiniz gazete otomatı fikri hakkındaki düşüncelerim biraz tutmayabilire yakın olsada kombinasyonlu bir şekilde işletmelerde veya diğer alanlarda kullanılabilir. Kombinasyonu şu şekilde yapabilirsiniz. Sigara otomatı, gazete ( kitap ve dergi ) otomatı ve sıcak içecek ( çay, kahve, nescafe vs… ) otomatı. Niye tutmayabilir; İnternet çağı olduğu için, halkımızın okuma merakı ve oturduğu mekanlarda bırakılan bedava gazete ve dergilere olana ilgi :) Gazete otomatını bulabileceğiniz adresi verelim linke tıklayınız.

  Otomat İş Fikirleri 10-Sigara Otomatı :
  Otomatta diğer bir iş fikri ise Sigara Otomatı. Pek tasvip etmesemde ( bende kullanıyorum, ne yapalım bir ihtiyaç :) ) amaç para kazanmak diyerekten, konuya girelim. Sigara Otomatı kahvelere, meyhanelere, discolara, barlara veya ihtiyaç hissedilen yerlere koyulması halinde bu otomatta çok para kazandırabilir. Sigara Otomatını bulabileceğiniz adres tıklayınız.

  Otomat İş Fikirleri 11-Müzik Otomatı :
  Müzik Otomatı eski cazibesini yitirsede koyulacak bölgeye ve işletme müşteri potansiyeline göre size ek kazanç getirebilir. Bizim dönemimizin parlayan yıldızlarından biri olan müzik otomatının zamanımızdaki kazanç performansını rastladığınız, bildiğiniz veya gördüğünüz bir işletmede ölçebilir, ona göre yatırım yapıp yapmama konusunda bir fikir edinebilirsiniz. Müzik Otomatını bulacağınız adres tıklayınız.

  Otomat İş Fikirleri 12-Oto Yıkama ve Köpük Otomatı :
  Genelde 1 TL ile çalışan otomat fikirlerimizden bir başkası ise oto yıkama ve köpük otomatları. Otomatlar genel olarak petrol istasyonlarında kullanılıyor. Araçların yoğun olduğu uğrak noktalar ve araç trafiğinin yoğun olduğu geçiş noktalarına koyulacak oto otomatı iş fikri yatırımcısına kazandırır. Oto yıkama-köpük ve daha birçok otomatı bulabileceğiniz adres linke tıklayınız.

  Akla Takılacak Olan Sorular İçin;
  Çağımızın getirdiği teknoloji ile otomatlara birçok özellik eklendi. Otomatlar; 1.Sahte parayı tanıyor. 2.Madeni cinsten olan metalleri ayırt ediyor. 3.Zaman rölelerinde kullanıcısı hariç sıfırlama yapılamıyor. 4.GPS bağlantısı sağlanıp otomat kontrol edilebiliyor. 5.Yaptığı iş miktarınca size raporlar gönderiyor. 6.Adetli satışlarda miktar veriyor.

  NOT : Sizinde farklı otomatlarla ilgili bir iş fikriniz varsa. Otomat yatırımcısına yapacağınız öneri ve görüşleri belirtmek istiyorsanız değerli yorumlarınızı bekliyoruz. Okuyucularımızın kafasında küçükte olsa bir fikir canlandırdıysak bize o yeter. Herkese Helalinden iyi kazançlar. www.morfikirler.com

  14 YORUMLAR

  1. sınırsız oyuncak otamatım var bay bayan yatırmcı arkadaslarla çalışmak istiyorum 0531 357 09 10 çevresi olan arkadaslarda dönüş yapa bilir acilll

  2. Merhaba

   Otomati kendimiz üretmek istesek bir telif ödememiz gerekirmi bu konu hakkında bir bilginiz varmı?

  3. 10.000 gibi bir param benim 2 adet de sigra makinam var dağa güzel ve düzenli bir otomat sistemi yapmak istiyorum Ne Tavsiye edersin yada nasıl bir yerde ne makinası Kullanmam Lazım bu konuda yardımcı olursanız Sevinirim sizde Kurumsal bir firmasınız ve destek imkanızda var sanırım

  4. ciddi ciddi otomat işine girmeyi düşünüyorum az bir sermaye ile kurulacak en iyi otomat işi hangisidir.zengin olmak gibi niyetim yok.bir otomat bana aylık 800 1000 tl altında getirmesin yeter..

  5. Kirikkalede 6 adet sıcak icecek otomatı bayiligi verilecektir.yerleri hazır çalışır vaziyette.resmi kurumlardadir. Aylık enaz 4 bin tl kazandırmaktır.gerekli bilgi telefonda verilecektir. Bayilik bedeli 38 bin tl .. 0543 342 90 41

  6. İZMİR VE EGE BÖLGESİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ İKİNCİ EL OTOMATLARINIZ ALINIR ,SATILIR ,TAMİR BAKIM SERVİSİ YAPILIR.05322893575

  7. merhaba güzel ve parlak bir fikir bu makinenin maliyeti nedir? riskleri varmı arıza anında ne yapmamız gerekir

  8. Öncelikle Kahve Otomatı alımı konusunda doğru yoldasınız. Elektral A.Ş. yaklaşık 10 Milyon TL’lik bir yatırım ile mazisindeki 40 yıllık birikimi harmanlayarak, size TAM OTOMATİK mini, midi ve maxi boylarda KAHVEOTOMATLARI üretmektedir.
   Otomat üreten tek olabiliriz ancak getiren de birçok İTHALATÇI vardır. Bu makinalarda parçaların ömürleri vardır. Yani en basitinden bir contanın 5000 ile 15.000 çalışma sonrası değişmesi gerekecektir. Bu sadece 2-3 TLlik bir conta bile olsa, makinenizin DURMASINA sebep olacaktır. Dolayısıyla bu parçaları en kolay nerde bulabilirsiniz — BUNU DÜŞÜNÜN. Sadece bir conta getirtmek için dahi 100-150 € posta masrafı, zaman kaybı – bu zamanda cihazın durmasından GELİR KAYBI yaşayabilirsiniz.
   Otomatı alacağınız yeri iyi seçmeniz gerektiği gibi, koymanız gereken yerleri de iyi seçmeniz gereklidir. Bu seçimlerde kahve otomatınızı koyacağınız yere kira ödeyebilir, kar ortağı yapabilir ya da hizmet için onları ikna edebilirsiniz.
   Sloganımız olan “O ÇALIŞSIN, SİZ KAZANIN®” (koruma kapsamındadır) bu sloganın işleyebilmesi için doğru bir uygulama planı ve bu planların uygulanması gereklidir.
   Otomatı kalabalık bir yere yerleştirmek sadece yeterli olmayabilir. Bu mekanın etrafında kahve olanakları vs de göz önünde bulundurulmalıdır. Bir 60 kişilik fabrika bile çok iyi lokasyon olabilir. Eğer personel bu makineye alışırsa, günde 100 bardak satış anlamına gelir. 100 bardak satış günde 80 TL KAR demektir. Yani masraflardan sonra kalan 80 TL, ayda 2000 TL üzerinde bir makineden GELİR elde etmek mümkün olur.
   Başarı için otomatlarda zaman zaman yenilikler yapmanız da işinizi destekler. Yani kışın SAHLEP satmak, yazın TÜRK KAHVESİ vermek… zaman zaman ürünlerde indirim.. vb gibi…Ya da kartlı sistemlerle parayı da ortadan kaldırabilir, tüketimi daha da arttırabilirsiniz.
   Her ne kadar bizim cihazlarımız TruVEND – ELEKTRAL Satış otomatları KAĞIT PARA KABUL EDİP, üstünü BOZUK PARA ile verebilse de , KREDİ KARTI, CASHLESS KARTLAR (ön ödemeli kartlar) ile de çalışabilmektedir. Ön Ödemeli kartlara aylık otomatik yüklemeler yaptırma, sınırlamalar koyma, bonus ikramlar mümkündür. Bu kartlara para yüklemek için de İNSANA gerek yoktur. Kağıt parayı otomata vererek, kartınıza para aktarmak mümkün…
   Alışveriş merkezlerine bu makinaları yerleştirmeyi düşünebilirsiniz. Ama çok akıllıca değildir. Her zaman insansız, büfe olmayan, gece ihtiyaç olan… vb yerleri hedefleyin. Böylece dikkat çekmeden, çok daha fazla kazanabilirsiniz. Buralarda rekabet de olmaz. Örneğin Hastaneye ihale ile otomat koyulurken, sokak arasındaki dershaneye, yurda veya benzin istasyonuna bedava koyabilirsiniz. Birinde aylık gideriniz yüksek olurken diğerinde hiç olmayabilir.
   Otomatınızı doldurmanız, paraları toplamanız için zaman zaman yanına gitmeniz gerekir. Bu rotaya akıllıca otomatlar koyarak bir taşla 3-5 kuş vurabilirsiniz. Birisini alarak sadece ürün dizdirebilir, kasayı kilitli size getirmesini sağlayabilirsiniz. Yine elektral el terminali ile otomatik satış makinalarınızın tüm verilerini laptopa aktarıp; kasayı-toplanan paraları kontrol edebilir, hızlı satılan ürünleri görebilir, hataları inceleyebilirsiniz. Ya da bu ürünle yarın bir üst programı otomata yükleyebilirsiniz.
   Kalite her zaman önemlidir. ELEKTRAL otomatı almakla kaliteli başlangıcı yaptınız, ancak cihazın içinde de kaliteli ürünler kullanınız. Böylece müşteri bağlansın ve sürekli alışveriş yapsın. Kullanılan bardakların ölçüsü, ağırlığı önemlidir. Artık Türkiye’de hem karton bardak konusunda hem de ürünler (çay, kahve…vs) bir çok üretici bulunmaktadır. Fabrikamızdan bu konuda destek alabilirsiniz.
   Fabrikamızdan otomatları 9 taksitle alma imkanınız da var. Bu başlangıç sermayesine gerek yok anlamına gelir. Yani siz 9 taksitle aldığınızda, cebinizde para dahi olmasa, cihaz kazandığıyla bunları ödeyebilecek. Az zamanda da kendini amorti edecektir. Dünyada çok az iş kolunda be derece hızlı geri dönüş mümkündür.
   Unutmamanız gereken diğer hususlar da:
   Rakipleriniz,
   Bu sizin için hem avantaj hem de AVANTAJ…
   Rakipler dünyanın büyük firmaları ve müşterilerden yüksek taahhütler alarak cihaz bırakıyorlar. Aylık 500-700 TL gibi faturalar kesiyorlar. Dolayısıyla eğer sizin müşterinizin dili bir kere bu firmalardan yandıysa, ama işin lezzetini de aldıysa… İŞİNİZ KOLAY.

   Elektral A.Ş’nin kullandığı komponentler NSF sertifikalı olup, hazırladığı içecekler de ZİNCİR KAHVE MAĞAZALARINDA içtiğiniz lezzet ve kalitededir.
   Sizleri daha ayrıntı için tanıtım filmimizi izlemeye ordan da fabrikamıza tadıma bekliyoruz. Sizler de makinalarınızı alıp, işinizi kuracaksınız.
   Ailemizden olacak, satış sonrası hizmet desteği alabildiğiniz, YERLİ MALI SATIŞ OTOMATLARI ile prestijli OTOMAT İŞLETMECİSİ olacaksınız.

  9. sıcak/soğuk içecek ve hazır yiyecek otomat makinelerinin ithalatı, satışı, satış sonrası servisi ve operatörlük hizmetini vererek faaliyet göstermektedir. Firmanın Sıcak ve Soğuk İçecek Otomatları, Sıcak İçecek Otomatları, Soğuk İçecek Otomatları, Snack Otomatları, Çorba Otomatları. Firmaya bu linkten ulaşabilirsiniz.

  10. çok araştırıyorum fakat kullanım süresi nedir bunların arıza durumu parça durumu sık bozulursa teknik destek bunların aşılmış olması gerekiyor bir de ben şahsım olarak tavuk ürünleri satıyorum benım sattıgım tüm ürünleri onunda satmasını artık dükkanda durmak istemiyorum kısacası telden ulaşırsanız memnun olurum

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here