Simit Sarayı Güncel Bayilik Bilgileri

Simit Sarayı Bayilik

Simit Sarayı Bayilik Bilgileri

Simit Sarayı dünya çapında bayilik veren markalarımızdan birisi. Fawax Alkokair grup ile 2017 yılında stratejik ortaklık yapan Simit Sarayının avm, cadde ve kiosk olarak 3 şekilde bayilik konsepti bulunmaktadır. Simit Sarayı Türkiye ve İngiltere’de bulunan fabrikaları ile ürünlerini hazırlıyor ve günde ortlama olarak 1 milyon kişiye hizmet veriyor. Türk gıda markaları arasında yurt dışında en hızlı büyüyen firmanın 22 ülkede bayileri bulunuyor.

Simit Sarayı Bayilik Konseptleri

Simit Sarayı Bayilik Yatırım tutarları seçeceğiniz konsepte göre değişiyor. Her konsept için ayrı bir yatırım tutarı olan markanın isim hakkı bedeli 50 bin euro, yatırım bütçesi ise 500 bin liranın üstünde tutuyor. Bu rakamlar alacağınız konseptlere göre değişmektedir. İsim hakkı bedeli %3 alan Simit Sarayı ayrıca bayilerinden %2 reklam bedeli alıyor. Simit saraylarında ortalama kar marjı ise %25 olarak belirtiliyor.

Simit Sarayı Cadde Konsepti

Yoğun yaya geçişlerine sahip ve görünürlüğü yüksek olan dükkanlar. Genellikle bölgenin ana yaya ulaşım aksları, meydanları ve alışveriş caddelerinde konumlanan konseptdir.

Cadde Konsepti için gerekenler: 150 m2 ve üzeri, minimum 8 metre ön cephe genişliği ve 3 metre tavan yüksekliği. Minimum 30 m2 bahçe ya da teras alanı.

Simit Sarayı Avm Konsepti

Alışveriş merkezlerinin giriş katlarında genellikle ana giriş kapısının yanında konumlanan konseptdir.

Avm Konsepti için gerekenler: Minimum 120 m2 kapalı alan, minimum 8 metre ön cephe genişliği ve 3 metre tavan yüksekliği. Minimum 30 m2 bahçe ya da teras alanı. AVM içerisinde soğuk depolama alanı.

Simit Sarayı Kiosk Konsepti

Genellikle metro istasyonları, alışveriş merkezleri, üniversiteler, benzin istasyonları gibi yaya akışının yoğun olduğu fakat yerleşim alanının sınırlı olduğu noktalarda konumlanan konseptdir. Konumlanan noktanın özelliklerine ve sağladığı altyapı imkanlarına bağlı olarak sunulun ürün grupları diğer konseptlere göre kısıtlanabilir.

Kiosk Konsepti için gerekenler: Min. 20 m2 yerleşim alanı. Servis olanağı sağlayan en az 3 cephenin olması. Elektrik, su gibi altyapı ihtiyaçlarının temin edilebilir olması.

Simit Sarayı yurt dışında ise aşağıdaki konseptlerde bayilikler vermektedir.

Tek Mağaza Bayiliği
Mevcut mağazalarımızın bulunduğu ülkelerde, operasyonel açıdan mağazalarımıza yakın lokasyonlarda olacak şekilde verilen tek mağaza bayiliği.

Çok Mağaza Bayiliği
Mevcut mağazalarımızın bulunduğu ya da seçili yeni ülkelerde, minimum şehir bayiliği olacak şekilde verilen bayilik

Bölge/Ülke/Şehir Bayiliği
Bir ülke, bölge ya da şehrin bayilik haklarının yalnızca tek yatırımcıya verildiği bayilik.

3 YORUMLAR

  1. akçakoca merkezinde 2 katlı dükkanım var ön bilgi almak istiyorum 05325576336 cepten ulaşırsanız sevinirim saygılar

  2. evde tatlı ( kayısı tatlısı incir tatlısı muhallebi un kurabiyesi ………)katmer açma…..kurufasülye pilav yapılır istanbul büyükçekmece
    tırnaksız temiz ellerle ayrıca evde hayvan bulunmamakta
    UYGUN FİYATLARA 536 836 38 67

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here