Simit Sarayı bayilik

Ülkemizde ticaretin yapılış şekli hızla değişmektedir. Ekonomimizin dışa açılmasıyla birlikte, yurt dışından her sektörde çok güçlü firmalar pazarımıza girmektedir. Bu firmaların en önemli özellikleri güçlü sermayeleri, köklü tecrübeleri, bilgi birikimleri, rekabetçi yapıları, yenilikçi olmaları, marka olmaları, organize olmaları, agresif ve yayılmacı olmalarıdır. Bu vasıflardan yoksun olan özellikle küçük işletmelerimiz, acımasız bir tehdit dalgasıyla karşı karşıyadır. Küçük işletme sahiplerimiz ne yapacağını bilememekte, sermayeleri erimekte ve haklı olarak gelecek kaygısı duymaktadır.

Aslında, bu durum kaderimiz değildir. Bütün sektörlerde, güçlerimizi ve sermayelerimizi birleştirmeyi, bilgi birikimimizi paylaşmayı, ortak çalışmayı ve organize olmayı öğrenmemiz gerekmektedir. ”Küçük olsun fakat benim olsun” anlayışı yerine “büyük, güçlü ve kalıcı olsun ama hepimizin olsun” anlayışında olmalıyız. Unumuz, yağımız, şekerimiz her şeyimiz olduğu halde helvayı yapamıyoruz, eksik olan ortak aklı, devreye soktuğumuzda helvayı hem de en iyi helvayı yapabileceğiz.


Dünyanın en zengin mutfağına sahip olmamıza rağmen bu mutfağı iyi değerlendiremiyoruz. Küçük ve bireysel işletmelerimiz dev yabancı fastfood zincirleri karşısında sürekli mevzi kaybetmektedir. En bilinen ürünlerimizi dahi bazı ülkeler sahiplenmeye çalışmaktadır. Simit Sarayı işte bu farkındalıklarla yola koyulmuş “simit ve çay bizim geleneksel ürünlerimizdir” diyerek sahip çıkmıştır. Halkımızın gösterdiği büyük teveccühle, kısa zamanda ülkemizin en yaygın yerli perakende gıda zinciri ve bilinen bir MARKA olmuştur. TÜBİTAK la yapılan işbirliği neticesinde üretimin tek merkezde yapılması ve ürünlerin Türkiye’nin her köşesine sevkedilip satış noktalarında pişirilip sıcak olarak sunulabilmesi sağlanmıştır. Üretim için yapılan 20 milyon dolarlık yatırım ve yenilikçi anlayış ile Simit Sarayı bir ilki gerçekleştirmiş ve sektörün lokomotifi konumuna gelmiştir. Şu anda sektörde Simit Sarayının sahip olduğu sermaye gücüne, bilgi birikimine, üretim kapasitesine, ürün çeşitliliğine, pazar tecrübesine ve marka bilinirliğine sahip başka hiçbir firma yoktur. Üretimsiz çalışabilen, çok çeşitli, küçüklü büyüklü satış noktası konseptleri geliştirmiş durumdayız. Okul, hastane, askeriye, alışveriş merkezi, metro durakları, vapurlar gibi yerlerden gelmekte olan bayilik taleplerini karşılamaya başlamış bulunmaktayız. Yaptığımız başarılı çalışmalar tüm dünyanın dikkatini çekmiştir ve bir çok yabancı ülke bayilik talebinde bulunmaktadır. Simit Sarayı, 2009 yılı içerisinde Yunanistan Mısır ve Almanya gibi ülkelerde ilk mağazalarını açarak yurtdışı operasyonuna başlayacaktır. Şu anda yaklaşık 100 çeşit ürün, gıda mühendisleri denetiminde hijyenik ve sağlıklı bir ortamda endüstriyel olarak üretilmekte ve soğuk zincirle mağazalara ulaştırılmaktadır. Böylece mağazalar üzerindeki üretim yükü alınmakta ve sadece satışa odaklanmaları sağlanmaktadır.


Simit Sarayı bayisi olmak isteyen girişimcilere her türlü desteği sağlamaktayız. Doğru yer seçimi, mağazanın planlanması, inşaatın yapılması, personelin eğitilmesi, tanıtım çalışması, işletmecilik eğitimi ve sürekli denetim gibi hayati konularda yardımcı olmaktayız. Sektörümüzle ilgili dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve yenilikleri bayilerimizle paylaşmaktayız. Yaya trafiğinin yoğun olduğu bir yerde mağazanız varsa ve işinizden memnun değilseniz on beş gün içersinde yeni bir işiniz olabilir. Eğer macera aramıyorsanız, boşa harcayacak paranız yoksa ve de işinizin başında duracaksanız gelin size de bir Simit Sarayı açalım. Kazançlı ve keyifli bir işiniz olsun.


Bayilikle ilgili sorularınız için


Web sitemizdeki Franchising formunu doldurup müracaat edebileceğiniz gibi
info@simitsarayi.com
e-posta adresi spam botlar tarafından korunmaktadır, Görüntülemek için javascript açık olmalı. adresine özellikle mail atabilir veya 0216 561 37 00 dahili 122 numaralı telefondan Aykut bey’le görüşebilirsiniz.
Anahtar Kelimeler: Simit sarayı bayilik, Simit sarayı bayiliği, Simit sarayı franchising

Genel Bayilik Başvuru Formu :

3 YORUMLAR

  1. akçakoca merkezinde 2 katlı dükkanım var ön bilgi almak istiyorum 05325576336 cepten ulaşırsanız sevinirim saygılar

  2. evde tatlı ( kayısı tatlısı incir tatlısı muhallebi un kurabiyesi ………)katmer açma…..kurufasülye pilav yapılır istanbul büyükçekmece
    tırnaksız temiz ellerle ayrıca evde hayvan bulunmamakta
    UYGUN FİYATLARA 536 836 38 67

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here