Yüz Boyama Bilinmeyen Kazançlı Bir İş Fikri

Yüz Boyama Bilinmeyen Kazançlı Bir İş Fikri 1
Yüz boyama

Yüz Boyama az bilinen ve oldukça kazançlı bir iş fikridir. Sermayesiz bir şekilde oldukça iyi gelirler elde edebilirsiniz.

yuz-boyama
Yüz boyama

Yüz boyama işi özellikle yabancı ülkelerde popüler olan ancak ülkemizde pek bilinmeyen ya da amatörce yapılan bir iş fikri. Bu iş sayesinde yurt dışında bir çok insan çok ciddi gelirler elde edebilmektedir. Sanat ve yetenek gerektiren bu iş için, çizimleri yapabilecek kişilerle anlaşarak da bir girişimde bulunabilirsiniz. Yani bir anlamda yeteneğiniz olması şart değil.

Genelde çocuklar üzerinde uygulanan boya ile maskeleme aslında bir çok sahne sanatçısının ve performans sanatçısının da ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Bu anlamda işinizi büyüttüğünüz takdirde geleceği de olan bir meslektir.

yuz-boyama-teknigi-is-fikri
Yüz boyama teknikleri

İşe girişmek için öncelikle yeterli yetenekleriniz olup olmadığını araştırmalı, interneti kullanarak kendiniz bu konuda geliştirmeli, meslekte kullanılan teknikleri, terimleri ve malzemeleri öğrenmelisiniz. Unutmadan Youtube kanallarında bu tarz hizmetler verenleri takip ederek ufkunuzu geliştirebilirsiniz.

Bu işi yapanlar genelde yabancı insanlar olduğu için Türkçe kaynaklar bulmanız zor olabilir. Bu nedenle YouTube’e girerek face paint makeup tutorial kelimelerini yazmanız ilgili videoları bulmanıza yardım edecek ve kendinizi geliştirmenize imkan sağlayacaktır.

Örnek olarak iwanted2c1video ya da Olga’s Face & Body Art linklerine tıklayarak bu mesleğin nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunlar gibi onlarca kanal ve video bulmanız da mümkün.

Yüz boyama işleri nerelerde yapılır

Bu girişimi gerçekleştirmek için uygun bir ortam ve mekan bulmak gerekmektedir. Örneğin bu hizmete nerede ihtiyaç duyulur, kimler bu hizmetten faydalanmak ister diyerek sorgulama yapmalısınız. Eğer işe ufaktan çocuklara eğlenceli boyamalar yaparak başlamak istiyorsanız, alışveriş merkezleri, sahil bölgeleri, turistik merkezler ve festival toplantı gibi etkinlikler asıl hedefleriniz arasında bulunmalıdır.

Bu iş sayesinde doğru bir iş planı, doğru bir hizmet bölgesi ve kendinizi geliştirmenize bağlı olarak müthiş paralar kazanmanız ve adınızı duyurabilmeniz mümkündür. Özellikle düğünlerde ve sünnet törenlerinde yüz boyama işlemi için stand açabilirsiniz. Farklı ve eğlenceli görülen bu iş fikrinde fiyatlandırma yapacağınız boyamanın kalitesine ve desenlerin büyüklüğüne göre değişecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here