Emtaş Kazan, Kat kaloriferi, Radyatör ve Boyler Ürünleri ile Bayilik Veriyor

Emtaş Kazan, Kat kaloriferi, Radyatör ve Boyler Ürünleri ile Bayilik Veriyor 1
Emtaş Bayilik

Emtaş Türkiye Geneli Bayilikler Verecektir.

Emtaş, 1988 yılında banyo kazanı, mangal kuzine sobaları vb. gibi birçok ürünün fason emaye kaplamasını yapmaya başladı. 1993 yılına gelindiğinde emaye termosifon üretimine başlayan Emtaş, kendi markasıyla termosifon satışına başladı.

Emtaş Bayilik
Emtaş Bayilik

Isıtma sistemlerindeki hızlı gelişmeleri yakından takip eden Emtaş, hedeflerini belirlemeye başlayarak, panel radyatör ve kalorifer kazanlarının üretimini yapmak için yatırımlarına başladı. 2002 yılında başladığı yatırımlarını 2004 yılında hız vererek panel radyatör ve katı yakıtlı alev dönüşümlü kalorifer kazanlarının üretimine başladı.Emtaş 2012 yılında yeni yapmış olduğu yatırımla mevcut bulunan 10.000 metrekare olan üretim alanını 27.000 metrekareye tamamlayarak, panel radyatör üretim hattınıda 2 ye çıkararak üretim kapasitesini yıllık 1.500.000 m.tül e çıkarmış bulunmaktadır.

Isıtma sistemleri pazarının önemli oyunculardan biri olan Emtaş, üretim kapasitesini her geçen gün artırmakta ve bununla beraber yatırımlarını da hiç kesmeden devam ettirmektedir.

Günümüzde Türkiye nin tüm noktalarında Emtaş markalı panel radyatör ve kalorifer kazanlarını bulmak mümkündür. 2010 yılında başladığı ihracatına her geçen gün artan taleplerle dünya çapındada ismini marka haline getirmeye başlamıştır. Hedeflerimiz ısıtma sistemleri konusunda yatırımlarımızla Türkiye ve dünyadaki Pazar payımızı arttırarak sektörde lider firmalar arasındaki yerimizi sağlamlaştırmaktır

Emtaş Kalorifer
Emtaş Kalorifer

Emtaş Ürün Grupları
Kat kaloriferleri
Merkezi sistem kat kaloriferleri
Panel radyatörler
Merkezi Boyler
Kat bolyeri

Emtaş Panel Radyatör ve Isı San. Tic. Ltd. Şti.
Fabrika: Eğirdir Karayolu Üzeri 4.Km ISPARTA
Telefon: +90 246 224 13 53-54-55 (pbx)
Faks: +90 246 224 19 70
E-mail: [email protected]
Web: www.emtaspan.com

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here