D&P Perfumum Bayilik Bilgileri 2016

D&P Perfumum Bayilik Bilgileri 2016 2
D&P Perfumum

D&P Perfumum Bayilik Bilgileri

D&P Perfumum Bayilik Bilgileri 2016 yılında güncellenmiştir. Marka parfüm sektöründe bayilikler vermektedir. Fİrma bilgileri şirket tarafından onaylanmıştır. Yatırımcılar bu sektörde bir iş kurmak istiyorsa aşağıdaki bilgileri inceleyebilirler.

D&P Perfumum
D&P Perfumum

D&P Perfumum: Bu markamız yurtiçinde ve yurtdışında franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Standart bir dizaynı bulunan mağazalarımızda tüm ürün çeşidinin (yaklaşık 400 çeşit parfüm) satışı yapılmaktadır. Parfüm siparişi çıkartılırken, çok satan parfümden daha çok, az satan parfümden daha az olacak şekilde ayarlanmaktadır. Bunun amacı, minimum stok seviyesi ile en iyi yatırımın sağlanması ve bayinin üstlendiği riski minimuma indirmektir. Mağazada sadece D&P Perfumum markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Mağaza olarak, yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu semtler ve caddeler tercih edilmektedir. Mağazanın bulunduğu caddenin ve cadde üzerinde dükkanın konumu da bayilik verilirken değerlendirilmektedir. Bu markamızdan verilen bayiliklerde bugün itibarıyla, 15.000 EUR tutarında bir ürün ve 20.000 EUR tutarında franchise (bayilik) bedeli olmak üzere 35.000 EUR’luk bir paket uygulanmaktadır. Mağazanın dekorasyon, mobilya, dış cephe ve tabela sistemi için oluşacak maliyet, paket içerisinde bulunmamaktadır. Söz konusu bayilik paketi, eğer bayilik istenen yerin, yaya trafiği yoğun bir alış veriş merkezinde (AVM) olması halinde yeniden yapılandırılmakta ve ürün bedeli ile franchise bedeli AVM’nin durumuna göre, yönetim kurulunca belirlenen bir oranda indirilmektedir.Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır.

Same: Bu markamız, D&Pperfumum, You&Me ve Black&Point markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, mağazanın açılacağı yer şartı, sadece parfüm mağazası olma şartı, ürün çeşidinin tamamının ya da belli bir kısmının bulundurulması şartı, mağazanın standart bir dekorasyona sahip olması şartı bulunmamaktadır. Bu markalarımızda, verilecek siparişin tutarı (hangi boy parfümden kaç adet sipariş verilebileceği vb.), kurulacak mağazanın dekorasyonu, bir veya birden fazla çeşitte ürün satılması (corner satış) vb. gibi konulardaki karar verme inisiyatifi tamamen bayidedir. Bu markamızda riski minimize etmek isteyen ve mütevazi bir başlangıç yapmak isteyen bayilerin sipariş tutarı, yaklaşık 80-100 çeşit koku ile başlangıç yapıldığında, ortalama olarak 1.500-2.000 EUR civarında oluşmaktadır. Bu siparişte sadece satış kabiliyeti çok yüksek olan kokulara yer verilmektedir. Bu markalarımızda, mevcut bir mağaza dizaynı içinde başka kalem ürünlerin de (kozmetik, kuaför, tekstil, telefon, oyuncak, eczane, benzin istasyonu vb.) satılabiliyor olması kuruluş maliyeti bakımından önemli bir avantaj sağlamaktadır. Same markalı ürünlerimiz, mevcut mağaza dizaynı içerisinde bir stand içinde satılabileceği gibi, sadece bu parfüm satılan bir mağaza içerisinde de satılabilmektedir. Stand şeklinde bir satış yapılmak istenmesi halinde, ürün çeşidi ve sayısı bir miktar daha aşağıya çekileceği için, kuruluş maliyeti de 1.500-2000 EUR’nun altına inmektedir. Bu markalarımızda franchising bedeli talep edilmemektedir. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 (birebir) civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır.

You&Me: Bu markamız D&P Perfumum markası olup, yurtiçinde franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Standart ve D&P’ye oldukça benzer bir dizaynı bulunan mağazalarımızda asgari 150 çeşit kokunun satışı yapılmaktadır. Parfüm çeşidinin sınırlı sayıda tutulmasının amacı, minimum stok seviyesi ile yatırım yapılabilmesini sağlamak ve böylece, bayinin üstlendiği riski minimize etmektir. Bununla birlikte, parfüm çeşidi, müşteri talebi doğrultusunda 400’e kadar çıkarılabilmektedir. Bahsi geçen 150 çeşit koku, D&P Perfumum mağazalarında bulunan kokular içinden seçilmiş ve diğerlerine nazaran daha çok satan kokulardır. Mağazada sadece You&Me markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Mağaza olarak, yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu ve D&P perfumum mağazalarının bulunmadığı semtlerde talep edilmektedir. Mağazanın bulunduğu caddenin ve cadde üzerinde dükkanın konumu da bayilik verilirken değerlendirilmektedir. Bu markamızdan verilen bayiliklerde bugün itibarıyla, 6.000 EUR tutarında bir paket uygulanmaktadır. Paketin tamamı parfüm ve satılabilir diğer ürünlerden oluşmaktadır. Dolayısı ile You&Me markamızın, D&P Perfumum gibi franchising sistem ile yürütülmesine rağmen, bugün itibarıyla, bayilerimizden franchising bedeli talep edilmemektedir. Mağazanın dekorasyon, mobilya, dış cephe ve tabela sistemi için oluşacak maliyet, paket içerisinde bulunmamaktadır. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 (birebir) civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır.

Black&Point: Bu markamız, yurtiçinde ve yurtdışında franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Mağaza konsepti olarak D&P perfumum ve You&Me markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, D&P perfumum ve You&Me mağazalarımızın bulunmadığı yerlerde, açılması düşünülen mağazanın ana cadde üzerinde olması, sadece parfüm mağazası olması, Black&Point markası için firmamızca belirlenen mağaza dizaynının oluşturulması ve yine Black&Point markası için belirlenmiş olan asgari ürün çeşidinin bulundurulması şartlarıyla bayilik verilmektedir. Bu markalarımızda, verilecek siparişin tutarı (hangi boy parfümden kaç adet sipariş verilebileceği), D&P D&P perfumum ve You&Me markalarında olduğu gibi, firmamızca belirlenmiş olup, yaklaşık yatırım tutarı 6.000 EUR düzeyindedir. Firmamızca belirlenmiş olan ürün çeşidi, tüm parfüm çeşitleri içinde görece daha çok talep gören parfümlerden oluşturulmuştur. Bu markamızda, Black&Point mağazası açmak isteyen bayilere destek olunması amacıyla bugün itibarıyla franchising bedeli talep edilmemektedir. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır.

Dark Point: Bu markamız, D&P perfumum, You&Me ve Black&Point markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, mevcut 5 TL lik Pazar kriterlerine uygun olarak talep üzerine yapılandırılmıştır ve Blackpoint markamızın zıt renkleri ile dekore edilmektedir. Kurulacak mağazanın dekorasyonu bayii tarafından firmanın talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. 140 (85 bayan-55 erkek) çeşidin tamamı ile başlangıç yapıldığında, ortalama olarak 5.050 TLcivarında oluşmaktadır. Bayanlarda 85 çeşidin her birinden 20’şer adet erkeklerde ise 55 çeşidin her birinden 15’şer adet olmak üzere toplamda 2.525 şişe ile başlanmaktadır. Bu markalarımızda içinde bulunduğumuz yıl için franchising bedeli talep edilmemektedir.Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olmakla beraber, şişe birim maliyeti 2,5 TL civarındadır. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. Bütün 50 cc ürünler perakende olarak 5 TL den satılmaktadır ve halen kar oranı yüzde % 100 olarak önerilmektedir. Yine bu markamızda en önemli kriter mutlak olarak çok işlek (yaya için) bir nokta gereklidir.

NOT: CORNER (KARMA MARKAMIZ SAME HARİÇ) DİĞER BÜTÜN MARKALARIMIZ İÇİN EN POPÜLER CADDE VE YER KRİTERİBULUNMAKTADIR.

D&P Perfumum iletişim bilgileri : Hakan Çapan

D&P Perfumum İth. İhr.
San. ve Tic. Ltd. Şti.
İstiklal Caddesi No:129
Beyoğlu – İstanbul
E-Mail: [email protected]

Phone :+90 212 251 39 16-17
Fax :+90 212 251 39 15
Mobile :+90 532 325 02 16
www.dpperfumum.com.tr
www.youandme.com.tr
www.naturalparfum.com.tr
www.blackpoint.com.tr

209 YORUMLAR

 1. Arkadaslar Avcilar Sansiro parfüm bayisiyim ilgilenen arkadas varsa uygun fiyata devredicem devir ucreti 12.000 kira 800 TL iletişim 0536 721 59 73 kadir koc

 2. Sayın Müşterimiz,

  Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi nedeniyle teşekkür ederiz. Firmamıza ait markalar ve bayilik koşulları hakkında kısa bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ihtiyacı olması halinde, sizleri firmamızda misafir etmekten memnuniyet duyarız.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  NOT: CORNER (KARMA MARKAMIZ SAME HARİÇ) DİĞER BÜTÜN MARKALARIMIZ İÇİN EN POPÜLER CADDE VE YER KRİTERİBULUNMAKTADIR.

  Hakan Çapan

  D&P Perfumum İth. İhr.
  San. ve Tic. Ltd. Şti.
  İstiklal Caddesi No:129
  Beyoğlu – İstanbul
  E-Mail: [email protected]

  Phone :+90 212 251 39 16-17
  Fax :+90 212 251 39 15
  Mobile :+90 532 325 02 16
  http://www.dpperfumum.com.trwww.youandme.com.trwww.naturalparfum.com.trwww.blackpoint.com.tr

  Same: Bu markamız, D&Pperfumum, You&Me ve Black&Point markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, mağazanın açılacağı yer şartı, sadece parfüm mağazası olma şartı, ürün çeşidinin tamamının ya da belli bir kısmının bulundurulması şartı, mağazanın standart bir dekorasyona sahip olması şartı bulunmamaktadır. Bu markalarımızda, verilecek siparişin tutarı (hangi boy parfümden kaç adet sipariş verilebileceği vb.), kurulacak mağazanın dekorasyonu, bir veya birden fazla çeşitte ürün satılması (corner satış) vb. gibi konulardaki karar verme inisiyatifi tamamen bayidedir. Bu markamızda riski minimize etmek isteyen ve mütevazi bir başlangıç yapmak isteyen bayilerin sipariş tutarı, yaklaşık 80-100 çeşit koku ile başlangıç yapıldığında, ortalama olarak 1.500-2.000 EUR civarında oluşmaktadır. Bu siparişte sadece satış kabiliyeti çok yüksek olan kokulara yer verilmektedir. Bu markalarımızda, mevcut bir mağaza dizaynı içinde başka kalem ürünlerin de (kozmetik, kuaför, tekstil, telefon, oyuncak, eczane, benzin istasyonu vb.) satılabiliyor olması kuruluş maliyeti bakımından önemli bir avantaj sağlamaktadır. Same markalı ürünlerimiz, mevcut mağaza dizaynı içerisinde bir stand içinde satılabileceği gibi, sadece bu parfüm satılan bir mağaza içerisinde de satılabilmektedir. Stand şeklinde bir satış yapılmak istenmesi halinde, ürün çeşidi ve sayısı bir miktar daha aşağıya çekileceği için, kuruluş maliyeti de 1.500-2000 EUR’nun altına inmektedir. Bu markalarımızda franchising bedeli talep edilmemektedir. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 (birebir) civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır.

  You&Me: Bu markamız D&P Perfumum markası olup, yurtiçinde franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Standart ve D&P’ye oldukça benzer bir dizaynı bulunan mağazalarımızda asgari 150 çeşit kokunun satışı yapılmaktadır. Parfüm çeşidinin sınırlı sayıda tutulmasının amacı, minimum stok seviyesi ile yatırım yapılabilmesini sağlamak ve böylece, bayinin üstlendiği riski minimize etmektir. Bununla birlikte, parfüm çeşidi, müşteri talebi doğrultusunda 400’e kadar çıkarılabilmektedir. Bahsi geçen 150 çeşit koku, D&P Perfumum mağazalarında bulunan kokular içinden seçilmiş ve diğerlerine nazaran daha çok satan kokulardır. Mağazada sadece You&Me markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Mağaza olarak, yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu ve D&P perfumum mağazalarının bulunmadığı semtlerde talep edilmektedir. Mağazanın bulunduğu caddenin ve cadde üzerinde dükkanın konumu da bayilik verilirken değerlendirilmektedir. Bu markamızdan verilen bayiliklerde bugün itibarıyla, 6.000 EUR tutarında bir paket uygulanmaktadır. Paketin tamamı parfüm ve satılabilir diğer ürünlerden oluşmaktadır. Dolayısı ile You&Me markamızın, D&P Perfumum gibi franchising sistem ile yürütülmesine rağmen, bugün itibarıyla, bayilerimizden franchising bedeli talep edilmemektedir. Mağazanın dekorasyon, mobilya, dış cephe ve tabela sistemi için oluşacak maliyet, paket içerisinde bulunmamaktadır. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 (birebir) civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır.

  Black&Point: Bu markamız, yurtiçinde ve yurtdışında franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Mağaza konsepti olarak D&P perfumum ve You&Me markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, D&P perfumum ve You&Me mağazalarımızın bulunmadığı yerlerde, açılması düşünülen mağazanın ana cadde üzerinde olması, sadece parfüm mağazası olması, Black&Point markası için firmamızca belirlenen mağaza dizaynının oluşturulması ve yine Black&Point markası için belirlenmiş olan asgari ürün çeşidinin bulundurulması şartlarıyla bayilik verilmektedir. Bu markalarımızda, verilecek siparişin tutarı (hangi boy parfümden kaç adet sipariş verilebileceği), D&P D&P perfumum ve You&Me markalarında olduğu gibi, firmamızca belirlenmiş olup, yaklaşık yatırım tutarı 6.000 EUR düzeyindedir. Firmamızca belirlenmiş olan ürün çeşidi, tüm parfüm çeşitleri içinde görece daha çok talep gören parfümlerden oluşturulmuştur. Bu markamızda, Black&Point mağazası açmak isteyen bayilere destek olunması amacıyla bugün itibarıyla franchising bedeli talep edilmemektedir. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır.

  D&P Perfumum: Bu markamız yurtiçinde ve yurtdışında franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Standart bir dizaynı bulunan mağazalarımızda tüm ürün çeşidinin (yaklaşık 400 çeşit parfüm) satışı yapılmaktadır. Parfüm siparişi çıkartılırken, çok satan parfümden daha çok, az satan parfümden daha az olacak şekilde ayarlanmaktadır. Bunun amacı, minimum stok seviyesi ile en iyi yatırımın sağlanması ve bayinin üstlendiği riski minimuma indirmektir. Mağazada sadece D&P Perfumum markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Mağaza olarak, yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu semtler ve caddeler tercih edilmektedir. Mağazanın bulunduğu caddenin ve cadde üzerinde dükkanın konumu da bayilik verilirken değerlendirilmektedir. Bu markamızdan verilen bayiliklerde bugün itibarıyla, 15.000 EUR tutarında bir ürün ve 20.000 EUR tutarında franchise (bayilik) bedeli olmak üzere 35.000 EUR’luk bir paket uygulanmaktadır. Mağazanın dekorasyon, mobilya, dış cephe ve tabela sistemi için oluşacak maliyet, paket içerisinde bulunmamaktadır. Söz konusu bayilik paketi, eğer bayilik istenen yerin, yaya trafiği yoğun bir alış veriş merkezinde (AVM) olması halinde yeniden yapılandırılmakta ve ürün bedeli ile franchise bedeli AVM’nin durumuna göre, yönetim kurulunca belirlenen bir oranda indirilmektedir.Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır.

  Dark Point: Bu markamız, D&P perfumum, You&Me ve Black&Point markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, mevcut 5 TL lik Pazar kriterlerine uygun olarak talep üzerine yapılandırılmıştır ve Blackpoint markamızın zıt renkleri ile dekore edilmektedir. Kurulacak mağazanın dekorasyonu bayii tarafından firmanın talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. 140 (85 bayan-55 erkek) çeşidin tamamı ile başlangıç yapıldığında, ortalama olarak 5.050 TLcivarında oluşmaktadır. Bayanlarda 85 çeşidin her birinden 20’şer adet erkeklerde ise 55 çeşidin her birinden 15’şer adet olmak üzere toplamda 2.525 şişe ile başlanmaktadır. Bu markalarımızda içinde bulunduğumuz yıl için franchising bedeli talep edilmemektedir.Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olmakla beraber, şişe birim maliyeti 2,5 TL civarındadır. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. Bütün 50 cc ürünler perakende olarak 5 TL den satılmaktadır ve halen kar oranı yüzde % 100 olarak önerilmektedir. Yine bu markamızda en önemli kriter mutlak olarak çok işlek (yaya için) bir nokta gereklidir.

  Bu elektronik postada bulunan tum fikir ve gorusler ve ekindeki dosyalar sadece adres sahip/sahiplerine ait olup, D&P Parfumum ve Natural Parfümeri Sirketleri bu mesajin icerigi ile ilgili olarak hic bir hukuksal sorumlulugu kabul etmez. Eger gonderilmesi dusunulen kisi veya kurulus degilseniz, lutfen gonderen kisiyi derhal haberdar ediniz ve mesaji sisteminizden siliniz.

  The information contained in this e-mail and any files transmitted with it are intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed and D&P Parfumum Company and Natural Parfümeri Company do not accept legal responsibility for the contents. If you are not the intended recipient, please immediately notify the sender and delete it from your system.

 3. Her açık Parfüm, parfüm değildir. Çünkü kullanılan esansın ve alkolün
  kalitesinin insan sağlığıyla direk ilişkili olması ve bunun yanı sıra üretimde
  ULTRAVIOLEışınlarına karşı koruyucu, cildi yumuşak tutucu ve sudaki iyonları
  yok edici maddelerin de kullanılması gerekmektedir. Tüm bunların
  firmanın kendi bünyesinde kurulu imalathanesinde yapılması ve
  kimyagerlerce denetim altında olması
  gerekmektedir.

  Biz, bu yüzden diğer açık parfümlerden farklıyız.
  Bizi farklı kılan bir diğer unsur ise sizlerin 1993 den
  beri Türkiye’nin ilk açık parfüm imalatçısı olmamızdır.

  Athena Parfüm Bayilik veriyor
  BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ:
  Athena Parfüm Bayilik bizimle Avrupada Beraber çalışmak için bizi arayin.
  Tüm Avrupada Bayilik veriyoruz. Yurtdışında Almanya, Hollanda, Fransa,
  Belçika, Danimarka, Ingiltere, Avusturya ya ihracat yapmaktayız.

  BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ,
  EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ,
  BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

  Athena Parfüm Bayilik İletişim Bilgileri
  YETKİLİ KİŞİ: Athena Parfüm UG
  İŞ TEL : 004915147603549
  MAİL : [email protected]
  WEB : http://www.athenaparfum.de

 4. Selam degerli insanlar ozellikle bir konuya deginmek istiyorum avrupada acik parfum isiyle ugrasmak isteyenler turkiye markalarini unutun adamlar turkiye kafasiyla hareket ederek hem sizi hem kendilerini rezil ediyorlar ve bu baslangic daha avrupa saglik bakanligi bunlarin kagitlarini acikcasi takmiyor ama zamanini bekliyor burda turkiyeyle calisan cogu insan sonradan dükkanlarini kapattilar bunu sadece size yansitmiyorlar fazla mesgul etmiyecegim hic bir markayi rencide etmeden belirli yerlerin reklamani yapmadan yazdim avrupada bu isi yapmak isteyen kardeslerimiz olursa üretimi tamamen avrupada herseyi buranin kurallarina uygun üretim yapilmaktadir ilgilenler olursa iletisime gecebilirler ..([email protected]).. turkiyenin sucugunda çimento tavugunda camasir suyu:)) cikiyor gerisini siz hesab edin size ne diyim yani macera isteyenler devam etsin saygilar………!!!!!!!!!

 5. Jodex Parfüm ile açık parfüm sektörüne atılın!

  Jodex Açık Parfümleri GMP standartlarına uygun modern teknolojilerde üretilmektedir.
  Üretim ve çalışma standartlarımız T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenmekte, ayrıca üretim sahamızın bulunduğu “İstanbul Trakya Serbest Bölgesi” üretim yapan firmalar üzerinde ağır yaptırım ve şartlar uygulamaktadır.Ürünlerimiz tüm sıhhi testleri tüm titizlikle yapılmaktadır.

 6. iyi günler ben almanya nrw eyaletinde Türklerin en cok oldugu bölgede cok itibarli ve milyonlarca insanin zayaret ettigi buyuk bir alis veris merkezinnin giris bölümünde bir dükkana anlasmaya vardim 2 ay sonra devir aliyorum. Acik parfüm isine girmeye karar verdim bakiyorum burda sadece d&p degil bir cok firma var yorumlarda bana bu konuda yardimci olacak firmalarin maillerini beklerim email adresim [email protected] maillerde parfum toptan fiyati ve bayilik sartlari hakinda bilgi verirseniz sevinirim

 7. Her açık Parfüm, parfüm değildir. Çünkü kullanılan esansın ve alkolün
  kalitesinin insan sağlığıyla direk ilişkili olması ve bunun yanı sıra üretimde
  ULTRAVIOLEışınlarına karşı koruyucu, cildi yumuşak tutucu ve sudaki iyonları
  yok edici maddelerin de kullanılması gerekmektedir. Tüm bunların
  firmanın kendi bünyesinde kurulu imalathanesinde yapılması ve
  kimyagerlerce denetim altında olması
  gerekmektedir.

  Biz, bu yüzden diğer açık parfümlerden farklıyız.
  Bizi farklı kılan bir diğer unsur ise sizlerin 1993 den
  beri Türkiye’nin ilk açık parfüm imalatçısı olmamızdır.

  Athena Parfüm Bayilik veriyor
  BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ:
  Athena Parfüm Bayilik bizimle Avrupada Beraber çalışmak için bizi arayin.
  Tüm Avrupada Bayilik veriyoruz. Yurtdışında Almanya, Hollanda, Fransa,
  Belçika, Danimarka, Ingiltere, Avusturya ya ihracat yapmaktayız.

  BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ,
  EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ,
  BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

  Athena Parfüm Bayilik İletişim Bilgileri
  YETKİLİ KİŞİ: Athena Parfüm UG
  İŞ TEL : 004915147603549
  MAİL : [email protected]
  WEB : http://www.athenaparfum.de

 8. rize için d&p bayiliği istiyorum.. yapmam gerekenleri lütfen soylermisiniz.. çok uğraştık ama olmuyor, bütün yan kuruluşları verildi rize ye ama gördüğünüz üzere olmuyo.. rize trabzondan gidip bu ürünleri temin etmekte.. yormayın bizi lütfen:) 0544 646 65 22

 9. DAVID WALKER PERFÜM´S
  ALMANYA AVUSTURYA VE HOLLANDADA KENDINE GÜVENEN YATIRIMCILARI BEKLIYOR.
  MARKA KULLLANIM HAKKI PARASI VERMEDEN,AYLIK BIR ÜCRET ÖDEMEDEN SIZLERİ KALiTEDEN TAVIZ VERMEDEN IS SAHiBi YAPMAYI ISTIYORUZ
  DÜNYANIN BIR COK ÜLKESiN,DE OLDUGU GiBi TÜRKIYEDE,DE… 70 DEN FAZLA BAYiSiYLE 2004 YILINDAN BU YANA HIZMET VERMEKTEDIR.BU KISA SÜREDE DÜNYA CAPINDA BIR MARKA OLMA YOLUNDA iLERLEYEN DAVID WALKER PERFÜM´S ALMANYA MUNSTERDE DEV MERKEZIYLE HIZMETLERINE DEVAM ETMEKTE OLUP AVRUPA GENELINDE GERCEK GiRiSIMCiLERE ULASMAYI HEDEFLiYOR.SİZDE BU GİRİSİMCİ RUHU, KENDİNİZDE BULUYORSANİZ DURMAYIN……….ÖNEMLİ NOT….Magaza açılışlarında çok özel promosyon destekleri sağlanmaktadır.
  DAHA AYRINTILI BILGI ICIN__0049 152 133 41 444

 10. tüm avrupa genelinde kozmetik bayilikleri verilecektir ilgilenenlere duyurulur…. AYRINTILI BİLGİ …………………….0049 152 133 41 444

 11. Parfüm sektörüne oldukça iddialı giriş yapan Perfumcity Perfume adı altında, Türkiye üzerinde birçok satış noktasında hizmet vermekteyiz.
  Müşteri memnuniyeti öncelikli prensibimizdir. Parfümlerimizin kalıcılık oranları yüksektir ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.
  MİSYONUMUZ
  * Perfumcity Parfum olarak Dünya’da bilinirliğimizi artırmak
  * Her geçen gün artan ürünlerimizle, rakiplerimizi kalite, inovasyon, ürün değeri ve çeşitlilik olarak geride bırakacak ve herkesin tercih ettiği bir kozmetik sektörü olmak üzere imaj yaratmak.
  * Herkesin satın alma tercihi olmak.
  * Çeşitlilik gösteren ürünlerimizle kişisel ve kaliteli hizmet veren, tüketici ile uzun süreli ilişki kurabilen şirket olmak.
  * En beğenilen marka olmak
  * Yeni gelişimleri takip ederek, maddi – manevi portföyümüzü iyileştirerek, örnek alınan ve tercih edilen bir model haline gelmek.
  Perfumcity Perfume, %100’den fazla kar marjı sunarak, Türkiye genelindeki bayilerini artırmaya devam etmektedir ve sizlerin de aramıza katılmasını diliyor ve bu karlı bayilik teklifini öneriyoruz..
  Perfumcity Perfume Bayilik Yetkilisi ve İletişim: Sinan Bey (532) 761 20 66
  Perfumcity Perfume (Perfumcity Parfüm)
  Adres: Gülyalı Caddesi. No:42. Pendik-İSTANBUL
  Telefon: (532) 761 20 66
  Web: perfumcity.com.tr

 12. Slm arkadaslar,

  Hollanda da parfum satmak istiyorum, 5 sene once d&p le gorustum. Black point var zaten dediler. Simdi bakiyorumda d&p adi altinda parfum satiliyor, insanlari neden kibirli anlayamiyorum. Ama ciddi anlamda bu sektore girmek istiyorum. Bana yardimci olabilecek arkadaslar ulasabilirmi acaba??? [email protected] ‘dan yazabilirsiniz..

 13. broşür dağıtımı eleman temini açılış fuar .İşiniz işimiz gibi önem verip işin hakkını vermek için çıktığımız bu yolda sizlerle de tanışmak isteriz..
  Gsm 0532 412 78 63

 14. sayin kardesim canbey, ve arkadaslar,

  kendimi ya ben size anlatamiyorum, yada siz anlamak istemiyorsunuz neden?,ben bu sayfalardan zaten sizlere gerekli malzemeleri vermis bulundum, adamlar cok meshur diyorum, almanyada gmbh olacaklar diyorum,gözünüzü dört acin diyorum,ve bu bilgilerim sadece almanya icin gecerli diyorum, sizlerin beni nereden aradiginizi bile bilmiyorum, bu sayfalardan bu Sirketi desifre etmek istemiyorum ,(onlar kendilerini bilir) adini verirsem bu sirketi benim üstüme salarsiniz, basim agirsin istemiyorum,onuda siz kesfedin! herseyide sizlere altintabakta sunamam
  sizlerin nelere karsi kendinizi korumaniz gerektigini size cok iyi ifade ettigimi zannediyorum, anlayamadigim birsey var, ben sizleri bu sayfadan aydinlatiyorum, siz bana tesekkür edeceginiz yerde bana hesap soruyorsunuz, bu olmaz! olmamali!

  yapmayin allah askina, siz benden bu sayfadan isim istiyorsunuz, neden benim mail sayfama yazi yazmadiniz, bana mail atanlar, benden gereken bilgileri aldilar, gereken isimleride aldilar, ve bana tesekkür ettiler, ama bu bilgileri size vermiyecegim cünki size güvenmiyorum!
  Lütfen arkadaslar bana artik mail yollamayin, kimin iyi niyetli kimin kötü niyetli oldugunu anlayamiyorum, saygi ve selamlarimla!

 15. selam arkadaslar ben bunu bır kac buraya yazdım pek ılgılenen kımse olmadı herhalde ama yılın fırsatını sunuyorum ben kırklarelıden gokhan tekinkır 4-5 yıllık calısmalarımın sonucunda bellı yas aralıklarında 22 hastada astım kronık bronsıt ve nefes darlıgı rahatsızlıgında buyuk ıyılesme asaması kaydettık takı hastalar kullandıkları ılacları bıraktılar bu formulu 3 akcıger kanserı vakasında denedık cok basarılı olduk 2kısıdede cıgerlerdekı lekelerı gecırdık bu bulmus oldugum formulu 9bıtkınının bellı gramaj ve olculerı sonucunda uretmketeyım zengın bırısı degılım bu formulu satmak ıstıyorum marka tescılımde vardır onuda alan sahsa deveredıcem ınanın 100bın tllık bır tesısle 1trılyonlar kazanabılırsınız ben bu formulumu 75bın tlye satıcam fakat satan arkadasa uretım destegı konusunda akıl ve tesısı kurulumun hususunda her konuda manevı destek olabılırım dunyaya adınızı duyurabılırsınız yada fıkır benden maddı destek baskasından beraber ortak yapıp buyuk paralar kazanabılırız bu formulun yaradıgı baska rahatsızlık ıktıdarsızlık bagısıklıgı guclendırme ve bebek olmama durumlarında yumurtalıkları guclendırmede mukemmel etkılıdır ılgılenen arkadasa hayatında dusunemecegı bır kapı acabılır akıllı olun bos seylerle ugrasmayın ya alın uretın yada beraber yapalım telefonum 0554 465 64 10 bu rahatsızlıklara suan dunyada care yok…

 16. selam hürmüz bey o zaman acik acik yaz seni yari yolda birakan firmayi eger amacin insaniyse seni yari yolda birakani hemen ifsa et ki baska insanlar kanmasin bu dolandiricilara amac buysa bizde seni alkislayalim ve gonulden selam verelim simdi aciklamani bekliyoruz bakalim samimisin………………

 17. arkadaslarim,

  lütfen hemen saldiriya gecmeyin!ben bunlari Allah rizasi icin, ve sizleri uyarmak icin yaziyorum, benim herhangi bir menfatim olmus olsaydi, sizlere bir sürü reklamimi yapardim
  inaniniz bunlara hic ihtiyacim yok!
  benim kim olmam önemli degil, ben sadece bu olaylari yasamis sade bir vatandasim, benim istedigim,,, kanmayin vede kandirilmayin
  Ben hicbir parfümün sahibi degilim, ben sadece Türkiyeden parfümleri buraya getirtebildim, fakat parfümleri asikare satma yetkim yok!,cünki, türkiyedeki parfüm sirketi gereken evraklari yollamiyor, beni yari yolda biraktilar,hemde bu sirket türkiyede en cok parfümleri satilan bir sirket!
  ben diyorumki; sirketler reklamlarini yapiyorlar, yapsinlarda, ama diger yazilarimdada beyan ettim nelere dikkat etmeniz gerektigini, selamlar…

 18. bu bilgiler tek sende mevcut degil hurmuz efendi soyle sen hangi mallari satiyorsun markani soylede inanalim sana siyesetcilelr gib vaatlerin bitmedi gitti arkadas kendini tanit neymis nekadarmis hayranlarin koskoca sirketler kendini ifsa ediyor sonucta adamlar reklamini yapmak zorunda yok sen tas parfumun sahibimisin ……………

 19. arkadaslar,

  ben bu sayfadan gereken bilgileri verdigimi umuyorum, beni arayanlar oldu, umarim bu kisiler benim ne kadar samimi oldugumu anlamislardir, ben halä parfüm satiyorum, web sayfamda var, amma buradan yine sesleniyorum, canim milletimin yurdumun insanlari, biliyorumki avrupada acik sise parfümleri satmak istiyorsunuz, biran önce para kazanmak, is sahasi yaratmak istiyorsunuz anliyabiliyorum ,inanin cook zor, imkansiz gibi birsey,türkiyeden parfüm getirginiz sirketler size tam bilgi veremezler,al götür sat, bizim avrupada bu parfümleri satabiliyorlar diyorlar inanmayin,gewerbeniz (isletmeniz)varsa belki getirtebilirsiniz ama, ürünleri asikare satamazsiniz, ancak ürünler , yani parfümün herbir tanesi almanyada kosmetik labor yetkisi olan bir sirket onay verirse satilabiliniyor, bunun icinde türkiyeden bir sürü kagit kürek isteniliyor, bakalim türkiyedeki parfüm üreticisi bunlari vermeye hazirmi?? hic zannetmiyorum! (dikkat edin kendiniz analiz yaptimayin antindan kalkamazsiniz)
  onun icin nolursunuz bos hayaller kurmayin, ve kandirilmayin,bu is avrupada nasil yürür biliyormusunuz, ooo, cook meshur türkiyedeki parfüm sirketleri Avrupa kosmetik sanayi Bakanliklarindan kanunlara göre uygun bir sekilde üretildigine dair musadelerini alsinlar, sonrada medyadan duyuru yapsinlar, desinlerki Bayilikler veriyoruz ,avrupada satis yapabilme,ve musadelerini, sözlesmelerini göstersinler, ondan sonrada sartlarini koysunlar ortaya sizinle is yapma yetkisi, ve garantisi versinler
  tüm bunlari sirketler kendileri yapsin, sizler yapmaya kalkarsaniz buna hem paraniz yetmez, hem sabriniz yetmez, onun icin bu isi yapmadan önce cook düsünmelisiniz, arkadaslarim, bu sayfadan ancak sizlere bu duyurumu yapabildim baska bir sayfa bilmiyorum, umarim sizlere burada Almanyada olabilen gercekleri yazmakla bir nebze olsun bilgi aktardim selamlar!

 20. Hürmüz usta sen nefesini Bosuna hic harcama bedavaya Millet sirke veremezken sen neler vaad edermissin herkesin Karni tok bu hikayelere sen Isine Bak zaman kötü sen nefesini harcama Bak tas Parfümde cikti ve bu ISIN suyuda cikti kac kurtul buralardan senin suyunda cikti…….

 21. selam arkadaslar bu ayse hanim denen yalan dunyanin hakaret yazisi buyrun okuyun ve karar sizin nasilda aldatirlarmis milleti ama elestirdigi osman kardesim zavali cikmiski agzinin payinini verememis ´´´´AySen özer# .arkadaslar morfikirler sayfalarini tam okuyun lütfen!
  yorumlari eksik okuyorsunuz,ve verdiginiz cevaplar cahilliginizi ortaya koyuyor, onlar kendilerini bilir.
  Ben yorum yapan Osman akin beye bir cevab yazmak istiyorum
  cok sacma seyler yaziyorsunuz yapmayin allah askina!
  yazmissiniz ,yok saglik sorununu cözmek,izin belgelerini almak,numaralari belirlemek, siz kesinlikle savran kosmetigin adamisiniz,iki tarafida gaza getirmek istiyorsunuz
  serdar bey bir defa yazilarinda yok öyle birsey diye cümle kullanmadi, bunu siz uydurdunuz,yazilari iyi okuyun ve cümlenizi düzeltin lütfen!
  Ben size birsey diyeyimmi? eger türkiyedeyseniz oturun oldugunuz yerde ,cünki hicbirsey bilmiyorsunuz demektir,Almanyada degilseniz bunlari bilemezsiniz
  egerki;almanyadan katiliyorsaniz size birkac cümlem olacak,
  almancaniz varsa kosmetik maddelerini bilmeniz gerekir,(kosmetikV§5d,yi)(produktangaben gem.§5bkosmetikV),u GIZ,i GMP,yi IFRA,yi Basisanforderungen an sicherheitsbewertungen Kosmetische mittel, ve daha nicelerinden haberiniz olmasi gerekir, bunlara kafaniz basmiyorsa ya bir tercüman yada bir avukat tutmaniz gerekirki; sizin yerinize herseyi yapabilsinler.yoksa,parfüm gibi maddeleri almanyaya kesinlikle sokamazsiniz, kanunlari bilmeniz Sart, yoksa gümbürtüye gidersiniz
  serdar bey anlasildigi gibi bu sorunlari asmiski, bu ürünleri orada satabiliyor,
  kendisi, böyle bir ise soyunmaya kalkanlari sadece uyariyor, vede bir yol gösteriyor anlamadinizmi? bunu ilk okula giden cocuk okusa anlardi, siz anlayamadinizmi?
  birakin allah askina insanlara camur atmayi, herhes kendi isini yapsin.
  Bilginiz yoksa kendinizi cok iyi bilgilendirin, bana bakin, ben daha yaziyi okur okumaz kendimi bilgilendirdim, ve sizede bu bilgileri sundum, okuyun beyefendi, okuyun, ve her seyi iyi ve daha dikkatli okuyun anlayin cahil kalmayin
  umarim ne demek istedigim anlasilmistir. sözüm anlayamayanlaradir………..

 22. Arkadaslar, ve Senol Bey, yazilarimin icinde cok ince detaylar var ben mümkün oldugu kadar özet yazmaya calistim, ama siz anlayamadiniz , bu sayfadan kurum ve kuruluslarin adini desifre edecek kadar aptal olamaz bir insan degilmi?, iste bende bunu yaptim, egerki siz benim mail adresime yazip >>>ALMANYAYA ACIK SISI PARFÜMÜ NASIL ITHALATINI YAPABILIRIM>>>diye ögrenmek istediginiz seyleri sormus olsaydiniz bende size bütün ictenligimle bildiklerimi deneyimlerimi yazmis olacaktim,ben kimseden para pul istemiyorum,hicbir menfatim sözkonusu olamaz, meraginizi gidermek icin cok kisa yaziyorum, Ben Almanyaya türkiyeden cok taninmis acik sise parfümlerini burada pazarladim,kendimide bu sayfadan desifre etmek istemiyorum cünki taniniyorum, ve gerek imalatci türkiyedeki sirket icin olsun, gerek almanyadaki alman kosmetik kanunlarinin kurallari olsun,acikta kalan bosluklari ve pek cok ince hassas durumlari yasamis olduk, nelere itibar edilip nelere dikkat etmemiz gerektigini, ne nasil iflas ettim onu ögrendim ( senol Bey bu isleri yapmak icin ekonomi bakani olmaya gerek yok, bakin sizde bu isleri yapmak istiyorsunuz) egerki siz veya sizin gibiler sorularinizi bilincli bir sekilde sormus olursaniz, bu olayin bir hikaye olmadigini anlardiniz,Lütfen.rica ederim rencide etmeden sorularinizi sorun, asil ben size size iyi ucmalar diliyorum
  Arkadaslar yakinda almanyaya taninmis bir parfümü pazarlamaya calisiyorlar, i ben yinede buradan ilgi duyanlara amman DIKKAT diyorum,cünki
  icinde cok tuzaklar var GmbH sirketi olarak zincirler magazasi olacaklar,biliyorsunuzki GmbH,ya 25.000 euro yatiriyorlar ve ertesi günü parayi tekrar cekebiliyorlar, yada kolaylikla iflas ettik deyip tertemiz isin icinden siyriliyorlar,böyle bir sirketin mallarini alip satmak durumunuz olursa mutlaka ellerinde her bir parfüm icin, Gesundheitsamttan onaylanmis belgelerin olmasi sarttir, bunlari size gösteremezlerse isletmeniz durdurulur. (bakin yine ince bir detay var),simdilik benden bu kadar…. !

 23. slam arkadasim sagol mesajin icin ama bana danismadan iflas edebilirsiniz diyorsun bu iste tahsinilin ney ekonomi bakani gibi konusmuusn sunu merak ettim hangi marka parfumun ureticisisin binlerce kisi var bu iste iddiali olan ama yeri mekani olmayan birine nasil itibar edilir suphe verici ve bu sayfada binlerce hikaye anlatan var demem oki cok yuksekten uculmaz senin gibi……..

 24. Ben almanyada türkiyeden getirmek isteyip,acik sise parfüm adi altinda parfüm satmak isteyenlere, deneyimli bir kisi olarak bilgilerimi aktarmak istiyorum,
  Senol bey,ÖmerY bey, sizler türkiyeden parfüm getirmek, almanyada satisini yapmak, Bayilikkurmak istiyorsunuz, bilgilenmek istiyorsaniz beni aramanizi tavsiye edebilirim, bana danismadan is yaparsaniz iflas edebilirsiniz , mail adresimi bu sayfadan sizlere acik yüreklilikle iletiyorum, ve insanlik adina yardimci olmak istiyorum, [email protected] her ciddi sorunuza ictenlikle cevap verecegimden emin olabilirsiniz selamlar.

 25. merhabalar;

  istanbulun muhtelif yerlerinde tezgahlarım var. buralarda tanınmış marka parfümlerin imitasyonunu satmak istiyorum. bu konuda direk ithalatçı olan ve bana 1.kalite ürün temin edebilecek kişi ve kurumlar lütfen ürün çeşitlerini, görselleri ve fiyatlarını mail atsınlar görüşelim. herkese kolay gelsin…

  [email protected]

 26. Cok yakinda Toprak Parfum tum avrupada 5 Gun kaliciligiyla 5 liradan Satisa sunulacak yani türkiye Usulu Bizi izlemeye devam edin

 27. Slm arkdslar size Siz Su dp sacmaligindan bahsetmek istedim biz nisanlimla bu isi yapmak istedim Telefon Basisindaki Sekreterleri emin Ölun bir dunyayi hikaye anlatti Sonucta asagi yukari anlastik derken ikinci Sefer Randevu almak icin aradigimizda bu Sefer ancak alt markalari verebileceklerini soylediler ha olan sonuc 3 ayimiz heba oldu ama iyiki Ole davrandilar ki insan gibi Baska firmayla anlastik reklam olur die vermiyorum ama ozellikle Soraanlara yazarim ve gercekten cok memnunuz sizde bu isi yapacakken iyi Firmalarla calisin ve dp kalitesinde demiOrum ondan iyi yapan en Az. 5 Firma vardir denemesi bedava

 28. .D&P güzel bir parfüm markası olduğunu sandım.. taki ürünü kullanana kadar. ancak o kadar kalitesiz bir ürünmüş ki o parfumu kullandığım 4 gömleğimde de beyaz beyaz lekeler olması ve bu lekelerin kalıcı olması çok paralar ödediğim gömleklerimin (ve 1-2 kez giymiştim) çöpe atılmasına neden oldu. o yüzden buraya yazmak istedim. D&P parfüm ü önüme gelen herkese anlatıyorum anlatmayada devam edeceğim çünkü o gömleklerim içime çok oturdu parfumu atmadım hala çekmecemde aklım başıma gelsin diyede şişeye bakıp bakıp sinirlenmeye devam edeceğim.. bayilik almak isteyenlerede sesleniyorum bırakın 2 kez düşünmeyi 2 000 kez düşünün derim…

  Şikayetvar.com’a yazmayı denermisiniz.

 29. slm arkadaslar nasilsiniz su parfum isinde cok dikkatli olmanizi oneririm teyzeoglum bu iste batti dicem suki calisacaginiz firmanin gucunu yaniniza alin ve cok ucuz diyerekten kanmayin kendini kanitlamis yeri mekani belli olan guclu firmalarla caliisn abuk sabuk isimlere inanipta hem kendinizi hem emeginizi en onemliside paranizi batirmayin dostca ibret misali anlattim hadi saygiyla-

 30. selam tas parfum bilgisi veren arkadas yeni bisey cikmis ortaya oneriyorsun hos guzelde bikere ismi cismi olmayan bir firmadan bahsetmiisin buna diyecegimiz bisey yok lakin ortada su anlatimin dikkatimi cekti…..her turlu kolayligi taniyorlar veriyorlar iyidir gibi bagimsiz yazmiisn sonradan aklin basina misali sirketimiz demissin arkadas bastan yazsandiya sirket sahibi basta sana guvenip sonradanda firmani bakma zahmetine katlanirdik ilk sinavinda cark ettin haberin olsun tas parfum

 31. birde tas parfume eksikti kimse tasla basla ilgilenmez dikkat ederseniz zaten herkes buyuk firmalarla calismak istiyor basimiz rahat olsun yoksa tasla toprakla kimsenin isi olmaz adamlar dunya kadar taninmis durumdalar yinede yolunuz acik olsun

 32. Herkeze merhabalar,
  almanya ve diyer avrupa ülkelerinde bukadar önem verilen acik parfüm veya doldurma parfüm konusunda sizlere güzel bir müjdem var:
  artik türkiyeden getirmek veye getirtmek icin hicbir skntiya gerek kalmadi.
  avrupa ( almanya ) da kurulmus ve fransada üretim yapan yeni doldurma parfüm sirketi “TAS PERFUME” bayilikler vermeye basladi. henüz daha cok genc olan bu yeni firmanin merkezi almanyanin NRW eyaletindedir.
  is kurmak isteyenler icin hertürlü kolayliklari taniyorlar. bütün ürünleri avrupa üretimi olmakla beraber hertürlü setifikaya sahip ve saglik bakanligindan onaylidirlar. kalite bakimindan birkoc parfüm sirketine gölge düsürecek yüksek kaliteye sahiptir.
  daha detayli bilgiler icin [email protected] mail atmaniz yeterli. sirketimizin gerekli elemanlari size dönüp hertürlü sorularinizi cevaplayacaktir.
  herkeze iyi günler dileyi ile hoscakalin
  saygilarimla
  Mustafa

 33. selamlar herkese canan hanima katilmamak elde degil gercekten isi okadar abartmislarki resmen enyani yerine konuluyorsunuz valla ben o sevdadan vazgectim ama size sunu diyim anatomy sansiro ve davidwalker bu isi ensaf gibi yapanlar denemesi bedava

 34. selam arkadaslar bu dp markaciligindan vazgecin derim adamlar kendileri imparator saniyorlar arkadasim aradi resmen dalga gectiler turkiyede onun kadar hatta ondan iyi en az ben firma vardir dunya kadar para vereceksiniz sonra damla misali kazanacaksiniz dogrusu iyi ismis

 35. Merhaba arkadaslar
  Ben almanya nrw de yasiyorum ve Tr den acik parfum getirtmek istiyorum,niyetim amacim pazarlarda satmak ,belgeli tabiiki.sikintim mallari almanya ya getirtmekte gumruk nr.lazim mis polise danistim bu konuda yardimci olabilecek biri varmi ,saygilarimla Senol.
  Mail im [email protected]
  Hayirli ramazanlar

 36. slmlar:) bende almanya nrw bölgesinde yasiorum 50 000 nüfuslu ayrica hollanda sinirda hikamet ediorum. d&p bayisi acmayi düsünüorum ve son 3 aydir hemen hemen hergün aklimda bu konu. burda cok rehavet görecegine cok ama cok eminim. bana yardimci olacak biri olursa sevinirim :)

  [email protected]

 37. d&p uretıcı arkadaslarımda rıca etsem benı bılgılendırmek amaclı aramalrı mumkunmudur ben adana da bu ısı yapmak ıstıyorum saygılar 05337171091-05321738212

 38. Lorise çamur atanlar gayet kaliteli bana göre fiyatıda cok uygun.loris ıhracat yapabiliyorsa tamamdır 7.ayda görelim parfüm firmalarını ihracatı kaçı yapcak…bildiğiniz avrupada imalathane varmı yabancılara ait slm.

 39. Selam Senol Bey,

  almanyada yasayip burada acik parfüm satmak istediginizi yazmissiniz!
  Malesef ne email adrsiniz nede telefon numaraniz var, ben size yardim edebilirim, almanyada büyük bir sirkette teknissiyen olarak calisiyorum parfüm üreten!
  mail im [email protected]

  selamlar

 40. muhterem hanim loris ve pien markasina takilmissaniz bence terk edin bu ulkeyi mazotla benzini denemk gibi bisey elde etmiisniz atin cope gitsin allah askina

 41. selamu aleykum .abi ben azerbeycannan yaziyorum ve sizin sirketin kaliteli urunlerini cok guzel biliyorum ve su ana kdar be irannan idhalat yapiyordum parfum esanslarini .simdi yeni buldum turkiye dusturubutunu.cok sevindim mumkunse fiyat listesini pdf formatinda ve esanslarin isimlerini bize iletesiniz tesekurler.selman azerbeycan

 42. DP Ankara bayiliği için şirket sahibiyle telefonda görüştüm.kendisi ilgisiz ve kabaydı.Bana Blackpoint parfümü bayiliği verebileceğini söyledi.Çalışacağınız ticaret yapacağınız firmaları bir daha düşünün derim.

 43. Onlarca Açık Parfüm Markası Var Dp Bargello Vs Ben Sefaköyde Oturuyorum Armoni Parkta Pink Dream Parfümden Alıyorum Gayette Memnunum Bir Ara Lorisden Aldım Adam Bildiğin İçine Yağ Katmış Üstüne Yapışıyor Sanki Lütfen Üretici Firmalar Biraz Dikkat Etsin 5 Tl Diye İnsanları Kandırıyor Daha Sonra Alıyorsun Ya Su Yada Alakasız Bir Şey Çıkıyor Parfümün İçinde Yağın Ne İşi Var Arkadaş :S

 44. bence davıdwalkerla gorusun emınım sızde memnun kalacaksınız pıyasa herkes kendını balon mısalı sısırmıs esnaflık arıyorsanız tek adres bu malesef

 45. mrb ben almanyada yasiyorum ve acik parfum satmak istiyorum,bana yardimci olursaniz sevinirim,ankara gündüz gümrükle ihtibata gectim ve sikinti yok dediler geciririz dediler sadece mali nasil getirmemde sikinti var yanici madde oldu icin.eyer bu konuda yardimci olursaniz memnun olurum ve sizden siparis almak isterim
  sevgilerimle senol g.

 46. mugla merkez de arkadaşların tavsiyeleri üzerine d&p bayiili ği almak istiyorum.Yanlız 1 Black Point bayii liği bulunmaktadır .Fakat işlek cadde de bulunmamaktadır.

 47. merhabalar ben batmandan veysi baltaş kendime açık parfüm bayiliği açmak istiyorum ama batmanda deyil şırnakın idil ilçesinde orda kozmetik tüketimi çok fazla ve youn bir ilgi var 25 bine yakın bir nufusa sahip dükkan buldum 10 ila 15 bin tl arası param var bu iki hafta içinde açmayı düşünüyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 48. merhaba ben batmandan veysi bayilik açmak istiyorum önümüzdeki iki hafta içinde yalnız batmanda deyil şırnakın idil ilçesinde youn bir kozmetik tüketimi var orda nufusu 25 bin civarında elimde 15 bin tl para var dükkanda buldum işlek yerde bana yardımcı ola bilirmisiniz biran önce…

 49. valla herkes bol keseden salllamıs aynası ıstır kısının lafa bakılmaz turkıyede 3 fırmadan baska gerısı hıkaye sansıro bargello ve davıdwalker ozellıkle davıdwalkere ugrayın bızzat konusun ne demek ıstedıgımı o zaman anlayacaksınız saygılar………….

 50. d&p türkiye ilk açık parfüm markası oldugu için ve kurumsal bi firma oldugu için herkes merak edıyor be bayii olmak ıstıyor.Yalnız ben 10 yıldır bu işi yapıyorum ve kesınlıkle d&p,ixora,sansiro gibi kendilerini dev aynasında görenlerle kesınlıkle çalışmam.%30%40 bı acık mag iş yapmaz.Size sonuc olarak tavsıyem 1.bargello 2.dawid walker,bu iki firmayla görüşmeden kesınlıkle parfüm almayın..hata yaparsınız.saygılar

 51. eyfel perfumum

  Parfüm sektorune oldukca ıddalı giriş yapan eyfel perfumum adı altında türkiye uzerınde 63 adet satıs noktasında hızmet vermektedır.ılk prensıbı musterı memnunıyetı ve parfumlerın kalıcılık oranları ve orjınallerıne benzerlıgı ve bayılık sıtemınde % 95 kar marcı teklıfı sunarak yenı bayılıkler kazandırmaya devam etmektedır.

  Tüm türkiye ye yenı bayılıkler kazandırmaya devam edıyoruz.
  irtibat=554 722 22 20

  FARKINIZ KOKUNUZ OLSUN.!!!!

  mısyonumuz

  Eyfel Parfum olarak Dünya’da bilinirliğimizi artırmak

  Her geçen gün artan ürünlerimizle, rakiplerimizi kalite, inovasyon, ürün değeri ve çeşitlilik olarak geride bırakacak ve herkesin tercih ettiği bir kozmetik sektörü olmak üzere imaj yaratmak.

  Herkesin satın alma tercihi olmak.

  Çeşitlilik gösteren ürünlerimizle kişisel ve kaliteli hizmet veren, tüketici ile uzun süreli ilişki kurabilen şirket olmak.

  En beğenilen marka olmak

  Yeni gelişimleri takip ederek, maddi – manevi portföyümüzü iyileştirerek, örnek alınan ve tercih edilen bir model haline gelmek.

 52. Merhabalar ben Almanyada acik pafum üzerine bi dükkan acmak istiyorum,
  bi kac sorum olacakti,
  yasal mi bu ürünlerin satisi, yani sonucta orjinali kopyalanmis bi parfum?
  türkiyeden almanya ya bayilik veren sirket varmi?

  simdiden tesekkürler

 53. benim parfüm atölyem var arkdaşlar.sızın izdediginiz ünlü marka farfüm kalıtesını orjınal bıre bır aynısı yapa bılırım.ben rusya ve moskovaya ıhracat yapıyorum.tek kalıteden en az 1000 adet ten aşagı sıparış almıyorum.alıcı olan arkadaşlar cıdıyse benle ıtıbata gecsın.gelıp işyerımı görsun detayları konuşalım.dedıgım gıbı bahsetıtıgım markalar kenzo bulgarı mılyon armanı canell gıbı önlu markalar öretimim vardır bay bayan
  [ Yazan:halil timurtaş Tel:5447821865 [email protected]

 54. Merhaba,
  "Fiesta Parfumum" olarak hizmet gösterdiğimiz açık parfüm sektöründe toptan satışlarımız vardır. Tüm illere kargo ile ulaşımı sağlıyoruz. %100 kar marjı olan bu işte ilgilenmek isteyen arkadaşlar 532 627 30 27 nolu tel ulabilirler.

  Bilginize,

  Fatih POLAT
  Fiesta Parfumum..

 55. Sizin fabrikanizi merak ettim yazmisin iyi guzell ama kontakt alabilecegimiz nr yada email yok yazarsaniz memnun olurum

  1 tleye uretilen parfumde var yalnis kalite nasil nederece meraklandim

  Eyer kullandiginiz esanslar birinci sinif ise bir alisverisimis olabilir

  Gorusme dilegi ile hoscakalin

 56. Evet piyasa düştü inadına düştü diyorum :)
  Büyük dediğiniz firmalar insanları kandırmaya devam ediyor,şurada hangi firmalar ürünlerini nasıl üretiyor ne kadara satışı var yazarım …

  3 tl ye üretilen bir mal 15 tl ye üretiliyorsa bu kandırmacadır.5 Tlye satmak da ticarettir.Unutmayın bunu :)

  Bizim fabrika kapılarımız sonuna kadar açık,herkesi buyur edebiliriz.Gerekn detayları da açıklayabiliriz.Ne imiş meyve veren ağacı taşlarlarmış :)

 57. EĞER İNSANLARA SAĞLIKLI VE KALİTELİ PARFUM,PARFUM KARIŞIMLARI SUNAMIYORSANIZ BU İŞİ YAPMAYIN,İNSANLARIN SAĞLIĞI İLE OYNAMAYIN..5TL PARFÜM SATMAYA ÇALIŞIYORLAR,PİYASA DÜŞMÜŞ DİYORLAR,ASLINDA AHLAK DÜŞMÜŞ O ŞAHIS PİYASA DÜŞTÜ SANIYOR.PARFÜM KULLANICILARINI UYARIYORUM,GÜZEL KOKMAKLA BERABER BU PARFÜMLERİ AYNI ZAMANDA SOLUYORSUNUZ .İMKANLAR NEDENİ İLE ORJİNAL PARFÜM KULLANAMAYA BİLİRSİNİZ,EN AZINDAN KURUMSAL BİR FİRMANIN ÜRÜNLERİNİ ALIN..ESANS HAKKINDA KISA BİLGİ;ÜLKEMİZDE ESANS HAMMADESİNİ YAPAN BİR FİRMA YOK,ÇÜNKÜ ESANS ELDE ETMEK VE DAMITIMI ÇOK PAHALI BİR İŞLEMDİR,YANİ ESANS PAHALI BİR ÜRÜNDÜR KISACA GRAM BAZINDA ALTINDAN DAHA DEĞERLİDİR.ŞİMDİ DÜŞÜNÜN 3TL YE 5 TL YE PARFÜM SATILIYOR,HİÇ KULLANMAYIN DAHA İYİ..BU KÖTÜ NİYETLİ İNSANLARA DESTEK OLMAYIN.

 58. Arkadaşlar pazarda satılan ürünlerden bahsetmiyorum kaliteli ve uyugun fiyata parfüm almak istiyorsanız yardımcı olabilirim.Her türlü marka parfüm mevcttur.Yaklaşık 500 çeşit Toptan ve perakende satış yapılır.542 669 68 95

 59. evet gittikçe bayii ağımız artıyor,piyasanın düşmesiyle 5 tl ye satabileceğiniz bayiiler verebiliyoruz…irtibat için : 0553 317 02 03

  SAYGILARIMIZLA…

 60. b&b parfüm olarak %35 esans kulanan tek firmayiz dünyada %35 esansla ürertim yapan baska bir firma yok parfümlerimiz tekstilde 72 saat tende 12 saat kalicidir. ürünlerimz %87 top kalite olup naturel maddelerden üretilmistir tüm izinlerimiz mevcut olup avrupa genelinde bayilikler verilecektir tel:00436769304454

 61. B&E PARFÜMLERİ İÇİNDE ÇOK AZ ALKOL BULUNAN BİR PARFÜMDÜR BİR ÇOK İSİM VAR HEM ERKEK HEM BAYAN TANESİ 8 İKİTANE ALIRSANIZ 15 OLUR D.BAKIRDA OTURUYORUM İSTEYEN OLURSA GÖNDEREBİLİRİM FAZLA ALIMLARDA ÇİFTİ 10 MİLYON OLUR İSTERSENİZ MAİL ATABİLİRSİNİZ [email protected]

 62. Artık piyasa düşmeye başladı,kolay kolay kimse açık parfüme para vermiyor,size düşük fiyata 5 tl ye satacağınız parfümlerimizin bayiiliğini verebiliriz. İletişim için irtibata geçebilirsiniz.Detayları size akratarabilirim.

  Tel: 0553 317 02 03

 63. SLM ARKADAŞLAR.BEN MUĞLA FETHİYEDE OTURUYORUM.BENDE KAPALI VE ÇAKMA HERÇEŞİT PARFÜM ALIP SATMAK İSTİYORUM BEN DREK TOPTAN SATIŞTAN ALMAK İSTİYORUM.PİYASA ARAŞTIRMASI YAPILMIŞ GÜVENLİ MARKALAR OLMALI DAHA DETAYLI KONUŞURUZ.
  05335735952

 64. Herkese merhaba ben toptan parfüm satisi yapmaktayım sattıgım ürünler doludepo.com da mevcut ve hepsi unlu markalar toptan satıs fiyatı tane 6.5 tl isteyen olursa siteden incelesin ve siparis versin

 65. arkadaşlar hepinize allah kolaylık versın bu dp hayranlıgı nerden gelıyo bi türlü anlamıs deilim bayilik için 30 yada 35 000 auro para istiyolar ve daha sonra yine parfümleri auro uzerinden alıyosunuz kıranız vergi dergi bagkur falan hiç karıştırmıyorum yanlış anlamayın ama bu parayı ayda kaçtane parfüm satıp çıkarmayı ve kar etmeyı dusunuyosunuz dp parfünu kotulemıyorum çok guzel yapıyolar ama bu kadarda uçulmaz euro dan haberleri yok galıba kendılerıne hamalmı arıyolar yoksa insanlar dısınden tırnagından artırdıgı paralarla iş kurcak sonra hüsran arkadaşlar tekrar soyluyorum bayılık pesinde koşmayın yazık etmeyın kendınize dp kalıtesinde parfüm yapan çok firma var sadece isim yapamamışlar bu iş için ayrılcak en buyuk para 15 bın lira bunun dısına çıkmayın

 66. Şirketimiz bünyesinde Sağlık bakanlığı onaylı kaliteli kalıcı açık parfüm imalatı yapılmaktadır. Türkiye İhracatçılar birliği üyesi olup ürünlerimizi Güney Afrika, Johennesburg, Maputo, Mozambik Kıbrıs Yunanistan Azerbaycan gibi ülkelere ihraç etmekteyiz Türkiye genelinde bayilikler verilecektir. ilgilenenlerin +90 212 602 22 22 nolu telefondan yada [email protected] adresinden iletişim kurmaları rica olunur.

 67. merhaba arkadaslar benim fikrim su ki sansiro derim bunun üstüne baska marka tanimam adamlar kaliteye bakiyor esanslarini fransadan aliyor.100%99 yapior tipki orjinal lar gibi.yani dp vs gibi icine esansini doldurmuyor tutusun tutmasin gibi bir celiskiki yok.adamlar hem afrika hem almanya kadar acildirlar oda kaliteli oldugu icin. bende size bir tavsiye yalnizca bu.. slmlar

 68. selam ben bu e-maili avusturyadan yaziyorum. Parfüm siparisi vermek istiyorum ama nasil ve nerden verecegimi bilmiyorum ltf yardimci olurmusunuz.

 69. bi arkadasım vardı parfum işi için 50 bin lira para ayırmıştı dp ve bunun gıbı birsuru yerle goruştu sonuç alamadı 5 bin ile 10 bin arası sermayeyle superbi dukkan açtı işleride iyi yanlış anlamayın hıç bi markayı kotulemek deıl nıyetım ama 50 60 70 bin lira para baglayıpta 5 lira karla ne kadar zamnda o parayı toplamayı dusunuyonuz zamana yazık yardımcı olayım çok samımıyım ben çok kazık yedım çunku kandırırlar [email protected]

 70. arkadaşlar çuvalla para verip bayilik peşinde koşmayın 1 yıl araştırdım gitmedigim görüşmedigim yer kalmadı hepsi süslü kelimelerle para koparmanın peşinde eger bi parfümcü açmayı düşünüyorsanız yardımcı olayım para istemıyorum hiç bişey istemiyorum sadece 1 saat ayırcanız o kadar kazancınız çok olcak buyuk sermayeyede hiç gerek yok

 71. slm gökhan yurtvermez bey eyer gercekten bir fikir edinmek istiorsaniz aradaki farklari görmek, kim neler yapmis bilmek istiorsaniz en güzell yol kendinizin arastirmasi. dogru herkez reklamini yapcak bizde dahil

  o yüzden siz firmalarla konusup kendiniz fikir edinmeniz gerekior

  nerde kaliorsunuz bizimle irtibata gecin gelin görüselim ve kendi fikrinizi kendiniz ediniz bence onun bunun lafi ile kimseyi kirmayarak bir firmanin iyi yada kötü olup olmadigina dair karar alamasiniz

  Prestije perfumee

  Saygi ve sevgil ile

  ümit savran

  tel +49 178 290 12 03

 72. Slmlar Ever Herkez Güzel Yorumlarda Bulunmuş. Ama Kimsenin Sorusuna Cvp Verilememiş. Bende Bu Sektöre Girmeyi Düşünüyorum ve Şuanda Araştırma İçersindeyim. Burda Yazılan Yorumlarla Bir Sonuç Olmadığını Ön Görüp Şahsen Bu İş İle İlgilenen İbsanlarla Görüşüp Konuşmak Daha Mantıklı Olsa Gerek. Biriniz D&P diyor Digeriniz Prejtij , Arada Birileride Başka Ürünler Yazıyor . Şimdi Biz Hangisinden Yola Cıkalım ? . Herkez Kendi Reklamını Yapma İcersinde. Herkeze Bu Sektörde Başarılar Diliyorum. Saygılarımla . Gökhan YURTVERMEZ

 73. Eyfel açık parfüm
  Sektör açık parfüm
  Kısa Firma Tanıtımı EYFEL TESCİLLİ MARKASI OLAN EYFEL AÇIK PARFÜM 2004 YILI HAZİRAN AYINDAN BERİ AÇIK PARFÜM SEKTÖRÜNDEKİ İŞTİRAKINI YENİ BAYİLİKLERLE İLERLETMİŞ VE AÇIK PARFÜM SEKTÖRÜNDEKİ İŞTİRAKÇİLERE YENİLİKLERİNİ SUNMAYA DEVAM EDİYOR.
  İSTANBUL ÜSKÜDAR DA BULUNAN FİRMAMIZ TÜRKİYE nin HER YERİNE HİZMET, BAYİLİK VE STAND BAYİLİĞİ VERMEYE DEVAM EDİYOR.
  Bayilik & franchise Hakıında Genel Bilgi BAYİLİK ŞARTLARI
  Bayilik istenilen bölgede iyi bir cadde sokak veya AVM’de bulunan 15-20 m² arası bir mağaza, aynı bölgede başka bir EYFEL bayisinin bulunmaması ve iş ortaklığı kurulabilecek nitelikte girişimci bir insan olmanız bayilik için aranan ilk şartlardır.
  Bayilerimizden marka bedeli alınmayacaktır.
  Dekorasyon ve tabela bedeli alınmayacaktır.
  Bayilerimizin işlek cadde üzerinde bulunması en temel şartlarımızdan birisidir.
  Sağlık Bakanlığı üretim izni sertifikamızı ücretsiz veriyoruz.
  Arzu edilmesi durumunda işimizle ilgili gerekli donanımlara sahip satış uzmanı arkadaşlarla 3 iş günü satış desteğini ücretsiz olarak veriyoruz.
  7-14 gün aralığında mağazanızı satışa hazır hale getiriyoruz.
  Bayilerimize özel yaklaşık 300 Parfüm çeşidimiz olup, Avrupa’ da piyasaya yeni sürülen tüm koku çeşitlerini tüketiciye ulaştırıyoruz.
  STAND BAYİLİĞİ
  Başka meslek dallarıyla uğraşıp ta ek gelir sağlama amacında olan mağaza sahiplerini de unutmadık. Size özel fırsatlar..
  Biz çalışıyoruz, hazırlıyoruz, kuruyoruz; Siz kazanıyorsunuz.
  Marka bedeli, tabela, işyerinin tasarımı için herhangi bir bedel ödemiyorsunuz.
  Stand imalatı, kurulumu ve tasarımı için toplam ücret almıyoruz.
  Stand için en az 1.200 TL değerinde ürün satın almanız gerekmektedir.
  Böylelikle standınız toplam 1.200 TL’ lik bir masrafla satışa hazır hale geliyor.
  Başlangıç Bedeli 15 000 tl
  Sözleşme Süresi görüşülür
  Yatırım Maliyeti 15 000 tl
  Ortalama Kâr Oranı %115
  Kârdan Alınan Pay tamamı iştirakçiye
  Reklam Katılım Ücretleri yok
  Zorunlu Satış Hedefi yok
  Reklam Desteği daima
  Eğitim Desteği daima
  Planlama Desteği daima
  Pazarlama Desteği daima
  Diğer Destekler var
  Gerekli Alan
  Gerekli Eleman
  Lokasyon
  Kişisel / Kurumsal Yetkinlik
  E-posta [email protected]
  Tel: 0 555 646 11 90

 74. Merhaba arkadaşlar 3 gün kalıcı sağlık bakanlığınca onaylı ithal açık parfüm bayilikleri verilicektir.

  1. Orjinalleriyle birebir aynı
  2. Elbisede kesinlikle iz bırakmaz
  3. Kesinlikle yağlı diyildir.
  4. Bayilik ücreti talep edilmemekte.
  bayilik isteyenler lütfen arasınlar
  mail: [email protected]
  tel: 0555 646 11 90

 75. Valla ben ordan alıyorum hiçbir sroun yok küçük şişe 13 TL büyük ise 25 TL mi ne öyle bişey.

 76. Açık parfüm kullanmak istiyorsanız bence en iyisi U1 özelliklede Layd mıllıon ve Fantasy tek kelimeyle harika..
  Bi arkadaşım internet sitesinden alışveriş yapmış 1 adet parfüm 12 TL ama kargo parasını onlar ödüyorlarmış ayrıca siparişin yanında mutlaka kalem parfüm, aseton,antibakteriyel jel ilave ediyorlarmış.Başta inanmadım hem kalıcı bi koku hemde ucuz hemen siteye üye olup (www.u1.com.tr) sipariş verdim, 2 gün içinde hem parfümüm hemde yanında kalem parfümüm geldi. Ben çok beğendim hem ürünü hemde hizmeti hepinize tavsiye ederim.

 77. bende düşünüorum d&p bayiliği nasıl ve bayilik fiyatı nedir bilgilendirirseniz sevinir.benin düşündüğüm birde athena die bir maka var o da güzel kalıcı yardımcı olursanz sevinirim…

 78. merhaba ben fahrettin aslan;bende diger yorum yapan arkadaslar gibi d&p bayıligi acmak istiyorum ( istanbulda cadde uzerinde) fakat sartları hakkında bilgim yok bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.cevabınızı beklıyorom . tesekurler .

 79. Merheba D&P ailesi ben sizin parfumlerinizi cok seviyorum. Amma benim en sevdiyim parfum markasi Salvatore Ferragamo INCANTO-nun urunleri sizde yoktur. Mumkunse hic olmazsa Incanto Charm parfumunu yapa bilirmisiniz lutfen!

 80. MERHABA D&P AİLESİ d&p parfümün bayiliğini almak iÇin yıllardır,uğraştım ama bir türlü olumlu sonuç vermediniz,başka firmalarla çalıştım durdum yıllardır,artık şu işe olumlu bakalım,diye düşünüyorum,blak point diye bir yan kuruluşunuz açtı.. onunda yeri geçerli deyil,RİZE DE bu optansiyeli görüyorum.. çok güzel satışlar olacaktır. bu işe olumlu bakalım,ben yıllardır bu işle uğraşıyorum,imalatınıda yaptım ama parfüm olarak deyil kolonyağı olarak yapmıştım,branjıma giriyor ve bu işi sürdürmek istiyorum. ilginize ve beni bilgilendireceğinize şimdiden çok tşklr ediyor saygılar sunuyorum.. YÜCEL PERİZ RİZE.. 0541 486 01 91

 81. Merhaba D&P bayilik için şartları şunlardır,
  Dükkan çarşıda yol üstünde olacak ve 30 000 € istiyolar bu paranın içinde dekor tadilat ve ilk komple parfümler var hepsini olmanız gerekiyor yanı onu alıp onu almasam olmuyor tam takım. Daha sonrada kazancın %50 onların yanı bi parfüm 15 tl se 7,5 tl onların. Ben bunları biliyorum 2 hafta önce sorup öğrenmiştim ben vazgectım.

 82. D&P bayilik almak istiyorum ama şartlarını netten araştırdım herhangi bir bilgi yok nasıl nereye başvurmam gerekiyo bilgisi olan varmı yardımcı olursa çok sevinirim..

 83. Bende adana´da you&me kullaniyorum. Bence DP den cok daha kalici ve kaliteli. DP kiyafetlerde leke birakiyor.

 84. slm ben adanadan vedat ben sürekli dp kullanıyorum çokda memnunum çok kalıcı bir parfüm adanada nişanlıma iş yeri açmak istiyorum oda düşünmüş dp bayiliğini alak dedi bende olumlu baktım bayilik için neler gerekiyor şartlarınız nelerdir uygun ise biz bu işi yapmak istiyoruz adanada en kısa zamanda bilgilendirirseniz sevinirim kolay gelsin iyi akşamlar.

 85. ümit savran haaa biseyide unutmadan ben buraya yorum yazdigimda kimseyi kötülememistim demek yalanda sölememisim cünki diorsunuzki saglik belgesini artik aldik demek bu zamana kadar yokmus benimde yorumlarim dogru cikmis !!! Allah herkezin yollunu acik etsin

 86. Esat bey yorumunuz icin ben size tekrar tsk ederim ama terbiyesisliyi siz yapiorsunuz simdi

  evt iki gere geldiniz demek bilgi toplamaya gelmisiniz bizde size vermedik tabi vermeyiz is partneri olmamistik henüz

  balon demisiniz ürünlerimizi gördünüz ne kadar kaliteli oldugunu blackpointla siz karsilasdirdiniz ve ortaya cikan neticeyi ikimizde gördük

  sadece kendi reklaminizi yapmak icin yorum ypmisiniz

  sizi kiniyorum allah bildi gibi yapsin diyim insallahli masllahali konusunca abi yerine büyük yerine koymusdum allah genede yollunusu acik tutsun

  böle seyler olur diyorum burdakilere prestije perfumee ile calisan su an 15 tane hollanda distrubütöru stuutgartda toptanci frankufrta bayi hazirliklari ve kölnde yaklasik 30 tane temsilimiz var tabi sayflara giris cikis yapiolar ama ben sölersem buraya yazarlar yazalar bile savran cosmetics yazmistir dicekleri icin hic yazmasinlar daha biz burdayiz kaycmioruz sisirilmis balonda degiliz

  ürünlerimiz ortada testerleri isteyen biz yollayalim istediniz biz hayirmi dedik

  neyse herkez isi yapsin

  ümit savran

 87. Sayin Ozcan Yasar beyefendi,

  Prestij Parfum ile calisan varmi, fikirlerinden faydalanmak isterim demissiniz.

  Biz RoyalParfum olarak Blackpoint urunleri satmaktayiz.

  Kendisi beni ariyarak bu sitede belirtmis oldugu bazi hususlari gundeme getirdi ve beraber calisabilecegimizi soyledi. Bizzat iki kez Koln'e giderek sahsen gorustuk bunun disinda gerek telefon ve gerekse mail yolu ile kendileri ile defalarca gorustuk.

  Uzun gorusmeler ve arastirmalarimiz neticesinde anlattiklarinin tamamen sisirilmis bir balon oldugunu gorduk ve kendileri ile herhangi bir kosulda calismayacagimizi kendilerine bildirdik.

  Kendilerinin, bizimde satisini yaptigimiz bir marka ve diger markalari karalama cabalarina karsilik ben kendilerini burda karalamak istemiyorum, ancak soyledikleri ciddiye alinacak seyler degil.

  Kendilerine calismalarinda basarilar diliyorum…

  Internet ortaminda sizinle paylasabileceklerim ozetle bunlar, detayli bilgi isterseniz mail atiniz.

  Bu arada, Blackpoint satisi icin Almanya'da saglik bakanligindan gerekli izinleri almis bulunmaktayiz.

  Saygilarimla,

  Esat Kocyigit
  http://www.royaplarfum.nl

 88. Prestijparfum/Savran cosmetics ile calisan arkadaslar varmi?
  Fikirlerini ve tecrubelerini ogrenmek isterim.
  Tesekkurler.

 89. Merhaba ozcan yasar bey

  Savran Cosmetics almanyada bu sorunu cözmüsdür Acik parfum isine girmek bizimle cok kolay bu sorunlari bilerek piyasaya prestije perfumee markasini cikardik

  Ürünlerimizin tamami ifra ve gmp kurralarina göre üretilir ve made in germany kalitelidir

  fiyatlarimiz türkiyeden farkli degildir hem kölndeyiz gelin kaliteyi kendiniz test edin siselerimizi görün ambalajlari görün numene alin bizden kendiniz karar verin belgeri görün internet sitesinden bize ulasbilirisiniz

  not: Sitemizin son hali degil islerimiz yogun oldugundan ve grafikcimiz izinde oldugundan tamamen bitmemisdir bunun icin özür dilioruz en kisa zamanda bunu düzelticez.

  avantajiniz üretim tesislerimiz almanyada oldugu icin kargo ve verginiz daha düsükdür.

  Almanyada ilk türk asili acik parfum ve kozmetik üreticisi savran Cosmetics

  http://www.prestije-perfumee.de

  tel 0177 502 18 01

 90. Turkiyeden Almanyaya (Frankfurt) parfum getirtmek istiyorum.
  Turkiyedeki bir marka ile anlastim burada distributor olarak calismak istiyorum.
  Depodan dagitilacak parfumler.
  Fakat ne tur belgeler lazim. Nasil izin alinir bu konuda hicbir tecrubem yok. Turkiyedeki firma bana bu konuda pek yardimci olmuyor. Izin belgeleri sana ait diyor. bu konu hakkinda bilgisi olan varmi? Sunuda belirtmek isterim Bu urun Belcikada piyasda zaten. Yani oradaki kisi izin belgelerini almis.
  Tesekkurler,
  Ozcan Yasar

 91. !!!!!!!!!!Bu sayfalarda Herkes reklamini yapiyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ben kimin reklamini yaptim acaba? Düsündüm, düsündüm,düsündüm….
  Tabi ya!Savran kosmetigin reklamini , birde serdar beyin reklamini yapmis oldum. tabiki istemeden.Bunda benim kärim ne? malesef hic!
  reklamla Hicbir alakam bile olamaz cünki bunlara ihtiyacim yok!

  Ben kimim? beni merak edenlere cesurca yaziyorum.
  Evet, Ben bir Avukatin sekreteriyim,bircok kanunlari biliyorum ve bilmek zorundayim,ve bir Derneginde aktif üyesiyim.Blackpoint parfümünü bende kullaniyorum ve türkiyeden getiriyorum
  iyiki almanyadada bu parfümlerin satislari baslamis,türkiyeden getirmekten kurtuldum. hatta bence gec bile kalmislar.iste dedim! olay budur! Almanyaya gelmis.Juppiiii
  Benim maksadim bu sayfalardan insanlara bir mesaj vermekti,yok o sunu demiste, yok o bunu demis,isleri gücleri reklam, $amata. ( Ciddi, Düzeysel ve Bilgilendirici yazilar yazanlari,tenzih ederek yaziyorum)
  Bu konular hakkinda,
  Yasmin akdagin,Mert akarin yazilarini begendim diyebilirim Cünki;uslub, düzgün ve anlasilir sekilde yazmislar, fakat digerlerinin sorularini, yazilanlari anlamakta güclük cekmekteyim bir suru imla hatasi yapiliyor,ve sordugu sorunun veya yazdiginin ne oldugu anlasilmiyor benim istedigim anlasilir olmasidir ki, bizde ne oldugunu anlayabilelim

  Bu sebeble insanlar sorulari sorarken biraz daha somut bir sekilde sormalarini,
  (isimlerini telafuz etmicem artik!) Bazi kisiler bazi kuruluslarin Bilgilerini bu sayfalardan ögrenmek istiyorlar, Benim önerim; artik, her kurulusun bir web sayfasi var,telefonlari var. buralardan bilgi edinebilinir, misal:lale cambaz hanim bir web sayfasina ulasamiyormus,tabiki bu gibi sorunlar bu sayfalardan sorulabilinir
  Benim sevmedigim olay, o sunu demis bu bunu demis olayidir(dedikodu kazani)
  tekrarliyorum ama,kisiler herhangi bir Bilgiyi almak istiyorlarsa,mevzusu gecen sirketlere,bu sayfalarda degilde,kendileri bizzat (cesurluktan bahsediliyorya!)acilsin telefon istediginiz soruyu sorsun, Bizimde bu yazilari okuyup kafamizi yormayin
  umarim düsüncelerim ve ne istediklerim bu sayfalardan anlasilmistir
  Benide elestirmeyi birakin lütfen,
  herkes kendine baksin.
  -Saygilarimla-
  Ay$en Özer

 92. savran cosmetics

  sitemiz yeni oldugundan dolayi bazi yanlislar icermektedir grafikcilerimiz bi zat ilgileniorlar

  merak edenlere bos yorum yazanlara

  bizi arayin sizi davet edelim size ürünümüzü gösterelim sisileri görün kaliteyi test edin belgeleri bi zat kendi gözünüz ile görün biz kalitede cok idaliyiz

  ama gelin görün sitede hersey yazmicaktir bizim conceptimiz bu

  impresuma giremeyenlere

  ümit savran

  0177 502 18 01

  [email protected]

 93. Aysen Ozer hanim, cahillimizden degi, egitim bazinda sizinle boy olcusecek degilim. Neticede benim yaptiklarim ortada. Benim sordugum bu konunun dogru olup olmadigi. Ben kimsenin adami degilim. Turkiyede oturmuyorum.Blackpoint urununun kalitesi ortada. kendimde kullaniyorum. Birde almanyada herhalde urunlerin kozmetik yasalarina uymasi gereken kriterler oldugunu biliyoruz. bunu sizden ogrenmedik. Ben kimsenin adami degil. kimseninde adami gibi davranmiyorum. tarafsiz bir soru sordum. yanli olarak ustume geliyorsunuz. Ayip. ilk once icinizde iyi niyetle bakin olaya. oyla hakaret eder gibi yazi yazmanin adamlikla alakasi yok. Ortada bir sorun varsa bunun son durumunu ogrenmek isterim yetkili agizlardan. Bu soruma muhatab siz degilsiniz. Varsa birilerinin yurekleri ciksin buraya arkadas durum bundan ibarettir desin bizde alalim cevabimizi oturalim yerine. Benim bildigim herhangi AB ulkesinde satilan ve izni alinan bir urun sorunsuz diger AB ulkesinde sorunsuz satilir. bu konuda ufak bir arastirma yaptik. sizin gibi atip tutmuyoruz. Aysen ozer hanim siz kime calisiyorsunuz? Yureginiz vicaniniz varsa bunu burada aciklayin.

 94. merhaba ayser hanimmi bey mi yoksa serdarin avuktaimi bilemiyorum siz ilk önce kim oldugunuzu bir acik acik söyleyin,burdaki insanlarida aptal konuma koymayin rica ediyorum,arkadaslar bu arkadas herhangibi biri ama serdar beyi savunmakta ve nedense komzemtik iceriklerini vs bilmekte komik degilmi:-)
  arkadasim bir serdar beyi kötülemiyoruz allah daha cok versin bize ne herkezin ekmegei kendine dir oki,siz bence cok bilmislik yapmayin bunu bilir bunu söylerim.serdar bey öyle birsey demedeigsede neden suclamakta neden diger markalari azina aliyor ona ne ne olursa olsun baska markalari neden konusuyor onu analamdim, demek blackpoint olsun dp olsun bir marka olmuski taklit yapilmakta ve saldirilara uramakta
  türkiyede olsun almanyada olsun versyon parfümde cok marka oldu ama basaramadilar diyorum sadece ben karismam kim ne yaparsa yapsin derim ama seviyeli olun biraz

 95. Merhaba savran cozmetik calisanlari,

  sizin internet sayfaniza ziyarette bulundum, fakat bana yardimci olmadi. ürün cesitleriniz ile alakali hic bir bilgi yok, ve cok önemli olan IMPRESSUM yazi olarak var fakat üstüne tiklanmiyor. ben sizin yerinizi ve geschäftsführer nin kim oldugunu ögrenmek istedim, fakat basarili olamadim. Bu bence cok profesyonelce bir calisma degil, Impressum dedigim de bir internet sayfasinda cok önemli bir noktadir.

  Saygilar

 96. arkadaslar morfikirler sayfalarini tam okuyun lütfen!
  yorumlari eksik okuyorsunuz,ve verdiginiz cevaplar cahilliginizi ortaya koyuyor, onlar kendilerini bilir.
  Ben yorum yapan Osman akin beye bir cevab yazmak istiyorum
  cok sacma seyler yaziyorsunuz yapmayin allah askina!
  yazmissiniz ,yok saglik sorununu cözmek,izin belgelerini almak,numaralari belirlemek, siz kesinlikle savran kosmetigin adamisiniz,iki tarafida gaza getirmek istiyorsunuz
  serdar bey bir defa yazilarinda yok öyle birsey diye cümle kullanmadi, bunu siz uydurdunuz,yazilari iyi okuyun ve cümlenizi düzeltin lütfen!
  Ben size birsey diyeyimmi? eger türkiyedeyseniz oturun oldugunuz yerde ,cünki hicbirsey bilmiyorsunuz demektir,Almanyada degilseniz bunlari bilemezsiniz
  egerki;almanyadan katiliyorsaniz size birkac cümlem olacak,
  almancaniz varsa kosmetik maddelerini bilmeniz gerekir,(kosmetikV§5d,yi)(produktangaben gem.§5bkosmetikV),u GIZ,i GMP,yi IFRA,yi Basisanforderungen an sicherheitsbewertungen Kosmetische mittel, ve daha nicelerinden haberiniz olmasi gerekir, bunlara kafaniz basmiyorsa ya bir tercüman yada bir avukat tutmaniz gerekirki; sizin yerinize herseyi yapabilsinler.yoksa,parfüm gibi maddeleri almanyaya kesinlikle sokamazsiniz, kanunlari bilmeniz Sart, yoksa gümbürtüye gidersiniz
  serdar bey anlasildigi gibi bu sorunlari asmiski, bu ürünleri orada satabiliyor,
  kendisi, böyle bir ise soyunmaya kalkanlari sadece uyariyor, vede bir yol gösteriyor anlamadinizmi? bunu ilk okula giden cocuk okusa anlardi, siz anlayamadinizmi?
  birakin allah askina insanlara camur atmayi, herhes kendi isini yapsin.
  Bilginiz yoksa kendinizi cok iyi bilgilendirin, bana bakin, ben daha yaziyi okur okumaz kendimi bilgilendirdim, ve sizede bu bilgileri sundum, okuyun beyefendi, okuyun, ve her seyi iyi ve daha dikkatli okuyun anlayin cahil kalmayin
  umarim ne demek istedigim anlasilmistir. sözüm anlayamayanlaradir………..

 97. Blackpoint Almanya hakkindaki yazilari okudum. Fakat aklimin almadigi su:
  Savran Cosmetics'den Umit bey Blackpoint Almanyada saglik raporu sorunu yasadigini ve buna cevabende Berlin Blackpoint'dan Serdar bey boyle birsey yok diyor.
  Simdi hangisi dogru. Bu konuya aciklik getirirmisiniz?
  Saglik raporu sorunu yoksa izin belgeleri ve numaralari varmi?

 98. Lütfen bu yazıyı OKUMAYIN !!!. Çünki ÇOK İLGİNÇ.

  Slm. Bu ekonomik krizde akaryakıtta %27 e yakın para iadesi ve ayrıca 10 taksit imkanı

  sizin ve çevrenizdeki sevdiklerinizin de ilgisini çekeceğini de düşünüyorsanız.

  Size dünya çapında geçerli, eşi benzeri bulunmayan alışveriş kazanç kartı öneriyorum.

  Siz alışveriş yaptıkça akaryakıttan %27 e yakın nakit dönüşü elde edin.

  Bu kartı, indirimlerden faydalanmak isteyen herkese vererek

  onların da bütün alışverişlerin den de her pazartesi nakit para

  kazanacaksınız.Acizane 1 ayda 6 kişiye bu kartı verdim ve 2 memur maaşı kazandım.

  Çoğu kişi 2000 -3000 tl kazanacaksınız der.

  Lakin,ben diğer network firmaların da çalışıpta kazanan çok fazla kişi görmedim.

  Ama kaybeden birçok kişiye rastladım.

  Onların 1- 2 sene sonra kazanacaksınız dedikleri rakamları.

  ilk ayımda,elde ettiğim miktarı merak ediyorsalar söylerim.

  Herkese başarılar.Boşa kürek sallamak istemeyenler buyursun.

  Diğerleri kürek sallamaya devam etsin ve kolay gelsin derim.

  Saygılarım la Aytekin DERELİ – 0505 343 22 29 – [email protected]

 99. merhaba arkadaslar Sansiro online shop acmistir bayilikler verilecekti toptan ve perkande satislarimiz baslamistir,ilginiz icin tsk ederiz..

  http://www.sansiro-dhparfum.de
  bizi seve seve sitemizde ziyaret edebilirsiniz.
  saygilarila dilara özcan

 100. Arkadaslar Merhaba,

  Morfikirler sayfasindan; Konu sudur Blackpointparfum,Almanya ile ilgili konulari, akillarda soru isaretleri kalmamalari icin Bilgiler vermegi kendimde bir görev saydim
  konu sudur;Türkiyeden Almanyaya,Parfüm ihracati yapmak kolay bir is degildir
  sebebine gelince;Almanyanin prosudurleri, kanunlari ile meshur ve zor bir ülkedir.cünki sonucta; Türkiye Avrupa Birligine üye bir ülke olmadigi icin, Parfüm gibi Kimyasal maddeler iceren ürünleri Almanyaya getirtebilmek cok zordur. Almanyanin Kosmetik kanunlarini cok iyi ögrenmeniz,incelemeniz, anlamaniz, harfiyyen yerine getirilip uygulanmasi gerekiyor,uygulanmadigi takdirde,cok büyük maddi cezalarinin oldugunu buradan vurgulamak istiyorum.

  Blackpointparfum satislarini ilk kez 16.12.2009,da Almanya Berlinde biz baslattik,Bizim Almanya Kosmetik Kanunlarini harfiyyen yerine getirmemiz,ve arastirmalarimiz 2 yil sürdü.Alman Saglik Bakanligindan musadeliyiz

  suan Almanya Berlinde tek yetkili Blackpointparfüm toptan ve Parekende satis hizmeti veren tek ve, aracisiz Bayi,yiz.Fiyatlarimiz cok uydun,ve makuldur

  fiyatlarimizi Web sitemizde görebilirsiniz,Facebock,a üye iseniz davetiye yollayabilirsiniz
  Berlinde Bayiligimizi ziyaret edebilirsiniz

  Bizim bir iInternet Web: adresimizde var, girip görebilirsiniz bize mailde atabilirsiniz
  yanliz, I$ icin ciddi olanlara cevap verebiliriz,
  sorularinizi sorun,bize mail yollayin telefon numaranizi birakin, yazilariniz
  incelendikten sonra size dönüsümüm olabilir.
  saygilarimla,
  Serdar Dagdelen.

  Adres:Blackpoint Parfum
  Schillerpark Center,Müllerstr 46-48,(Wedding)
  13349 Berlin
  E-mail:[email protected]
  Internet Web: http://www.blackpointparfum.de

 101. Ahhh. Ahhh bir zamanlar burayı okuyup iştahla girdim bu işe dp si same bilmem nesi bunlar hep fiyasko kardeşim ispatı ortda yok esansı yok bilmem vergisi duşukmuştur vs hiç gördünüzmü ferrariyi şahin fiyatına satıyolar.( Burdan yok konsepten yok adamlık tan felan bahseden,çoook buyuk markalı ,azıcık parfum markası adı altında insanları kandıranlara sesleniyorum…(((Bu iş tutar diye bileziği bozdurduk girdik işe 10-13-22 diyosun aşşağıdada çakma var diyor o daha ucuz kilo işi hemde ya olurmu bu kalıteli diyorum SONUNDA ÇAKMA DEĞİL Mİ DİYOR…Bir yıl didindim yanında bijuteri çantada satıyorum neyse iyi kotu pazar payı yapar gibi olduk aynı ilden bi başka arkadaş bu işle ilgileniyo…zıırttt bana tel geldi … markayı açıyolar sen açmak istermisin senin görüşünü (cadde ustu sadece parfum şartı) alalım sanki mılyerder olduk bu halle ole trilyoner olacaz neyse açsın dedim ben bi alt zıkkımla devam edeyım dedim yooookk olmaz size 2 alt markayı veririz dedim yok arkadaş almıyorum da satmıyorumda iyi o zaman o arkadaş açıcak size parfum yollamıyorum dediler olemi iyi dedim siz yoluna ben yoluma …Birde ne göreyim benım ust markayı değilde aldığım marka verilmiş neyse olsun başta dedikki ilerletiriz cadde uzeri belki olur oysa ben bayi bile olamamışım ki…Bende çektim fiyatı gelişine tekrar beni aradılar niye ole satıyon…Ne yapalım giden parfum satıldı kalan geçti kabağa madem adama bayı verecektin çek benım benım elımdekı malı geri sıfır bi sayfa aç o adama sen ne yaptın yenı muşteri nasılsa bana sattı o adama da verdi iki toptan kek…Şimdi alan karda satan karda ben yas mı tutuyorum ne yaptım gelişine kardeşim parakende satıyorum…ŞİMDİ BUNU NEDEN ANLATTIN DİYECEN KUYRUK ACIN MI VAR ASLAA KATIYEN SADECE DONEN DAVALAR HAKLIYIM AMA HAKSIZIM GİDEN BİZİM ALTINLAR OLDU HAAA ÇOOOKTA TINNNN.ADAMA 10 LIRA TOPTANI PARFUMU 13 3 LİRA KARLA VERİYORUM BİDA SAATLERCE KAPRİS ÇEKİYORUM…YOK BU NE BİÇİM KOKU BU OLMAMIŞ.BENDE BİLİYORUM BAĞIRIYORUM HİÇ Bİ ÇAKMA ORJİNAL GİBİ OLMAZ ARKADAŞ OLMAZZZ.kOKU GİDER İĞRENÇ Bİ KOKU KALIR UZERİNİZDE TER KOKUN DAHA İYİ..Sunuda solıyım kımse beni kale almasın takmasın bildiğini yapsın ama ucuza kaçıpta insanları zehirleyip kuşa çevirip aptal yerine koymasın…Bugun GİO fiyatına bak bide senın fiyata bak senınkı taze sıkılmış limon suyu kokuyo orjinali ise senı alıp götürüyo…Akşam akşam çook konuştum.Burdan iyi yorum yapan arkadaşlara sesleniyorum benım malım kotu dermi ama yalan solemek te ticarete sığmıyor ahlakıma sığmıyor arakadaş eğriyse eğri neyse anlatacak çook şey var ama ben gider Allah a emanet olun…RIZKIN 109 TİCARETTE AMA HAKKIYLA YAPIN…

 102. merhaba ben sansiro bayiligi almak istiyorum cok duyumlar aldim kalitenin cok güzel olduguna dagir. bu durumda kiminle görüse bilirim aca sansiro ailesi??

  sagilarimla erdem kocayigit

 103. Ben diyorum isini dogru yapan insana hic birsey yolmaz parfümü alip almanyaya sadece sokarsa bu tabiki yanlis onu almadan önce bir arastirmak gerekir belgeleri hazirlatmak gerekir pazardan elma alir gibi tabiki olmaz bu isler.dpyi bilemicem ama diger lerinde öyle bir sorun ciktigini hic zanetmiyorum,
  evet esanslarin türkiyeden geldigini idda etmedim tabikide yabanci ülkelerde üretiliyor esasnslar bu kadar cahil degilim.ama isini en güzel kaliteli yapanda türkiyedeki ler bunu ifade etmek istedim siz burda milletin gözünü korkutmayin bunu istiyorum sadece. ben kötülemiyorum gercekleri söylüyorum.cok sizin gibi üretici var almanyada denedim hic ama hic memnun kalmadim olay budur,
  saygilar

 104. savran cosmetics

  yazim amacini acmis kesinlikle kötülemek istemiorum ve bizden alinsin demiorum durumlar ap acik beli almanyada dp perfum bayisi acan arkadaslarala bizat kendim konustum sizde konusun diyorum

  1 evet analizer alior belki saglik bakanligi ama siz üretici degilsiniz üreticiden belge istiorlar bu konundada pek yardimci olmurmus gelen kagitlarda bi isa yaramamis simdiye kadar yardim etmezlersede dezavantaniz su ki tüm sorumluluk sizin üstüne bu kadardxa kolay ve basit degil bu isler.

  asil kötülüyen sizsiniz bes para etmez diorsunuz geln kendiniz test edin evt ne varsa trde var demisiniz de tr esans ürtemior bi kere

  yüzde 40 ki almanayadan gelio öteki 40ki fransaden geri galan 20de isvicrede givaudan var ordan lütfen bilgi edinilipde konusulsun

  dp perfume karci hic bir kötü söz söylemem söylemekte istemem bu bize yakismaz onalrin allah yolunu acik etsin

  ama bizi bilmeden yorup yapmak cok yanlis

  evt niye tekiz onuda yakindagöreceksiniz insallah

  Savran Cosmetics

  [email protected]
  tel 0177 502 18 01

 105. gercekten inanilmaz bir hikaye anlatiyor arkadass böyle birsey olamaz, kusura bakamayin ama siz onlari kötülemiyorum diyorsunuz ama,cok beli kötülediginiz birakin herkez kendi ekmegini kazansin size ne,kimsenin de basi belada degil,zaten kötü maddeler olsa iceriginde zaten türkiyede de piyasaya sürülmez o kadar kücümsülecek bir ülke degil türkiye saglikla oynayacak kadar. siz kazanin diye herkeze atip tutuyorsunuz cok ayip hakketen. almanyada o kadar cok doldurma parfüm üreten var ki sadece ilk siz degilsiniz ve 5 para etmez bunu biliyorum ne varsa türkiyedeki acik parfümcülerde var arkadaslar burdan alip zarara girmeyin 2 kurusa ihmalat ediyorlar 10 euroya size devam satisiniz icin veriyorlar. cok kizdim harbiden

 106. merhaba arkadaslar. almanyada ihracat edildigini söyleyen arkadasin dediklerine katilmiyorum,ben almanyada saglik bakanliginda calisiyorum ve öyle bir sey yok almanyada saglik bakanligindan sadece istenenler sunlar: icerik maddelerin bildirilmesi onlarda zaten dükkyaniniza gelip sample aliyorlar ve icinde bulunan ham maddeleri kontrol edip alergi bir durum var mi diye arastirip gift zentraleye bildiriyolar bukadar. bu arkadas tr deki bütün üreticileri kötülüyor sadece onun firmasindan alinsin diye türkiyedeki is adamlari islerini sizden bile prof yapiyor.almanyada siz yokken onlar vardi dikatinizi cekerim. kimsenin korkmasina gerek yok türkiyeden getirip kimsenin basi belaya girmez,egerki isini dogru yapiyorlarsa detajli bir sekilde.hem o prestije parfümden arkadas sizin kagitlarinizlada urasmicak sadece 2-3 belge gönderecek bakanliga.

 107. Avrupada acik parfum bayili acmak istiorsaniz tek alternativ biziz nedenmi

  1. Almanyada ilk ve tek türk asili acik parfum ürtecisi imalatcisi biziz.

  Almanyada ürtilen ürünlerimiz almanya saglik bakanligindan onaylidir tüm ürünlerimizin analizesi elimizde avrupada is yapmak isteyen arkadaslarada bu belgeleri verip onlari kendi ülkerlindeki saglik bakanligina biz kagit edioruz

  Dikat tr ve baska ülkelerden aldiniz ürünlerde siz sorumlusunuz onlarin saglik bakanligindan onayi yok arayin kendiniz duyun yardimci olmuorlar. trde olsada bi cok avrupa ülkelerinde gecmior.

  2. bi cok acik parfum satisi yapan firmanin sisesi var ama ambalaji yok.
  saglik bakanliginin vermis oldu bazi amblemler eksik bunlar sart parfum icerigi eksik bugün olmasa yarin mutlaka bayinizi yada firmanizi kapatirlar ugrasmaniz mümkün degil.

  tonlarca yazabilirim burda gelin görüselim kendi gözlerinizle görün her türlü soruyu sorun yardimci olalim biz imalatciyiz ve bizim ürünlerimizi siz pazarlicaksiniz.

  arkanizda duran bir firma saglik sorunu olmayan tüm izinleri almis durumda olan profesionel bir ekibile calsimak istiorsaniz bize basvurun .

  web sitemiz su an hazirlanior 4 aydan itibaren tvlerde önemli dizi aralarinda reklamlarimiz cikacak taninmis bi cok gezetede 1 ay boyunca reklamlarimiz olacak bu firsati kacirmain ilk siz olun !!!

  Savran Cosmetics

  basvuru

  [email protected]

  tel 0177 502 18 01

 108. Merhaba arkadaslar

  eyer gercekten parfümle para kazanmak istiorsaniz basin saglik bakanligi ile belaya girmicekse benimle irtibata gecin size yardimci olayim

  dp perfumun blackpoint veye herhangi türk markasi kalitesi iyi olabilir ama almanya saglik bakanligindan onayli degiler hic biri isim vermicem bazi kisiler almanya bagiliyi acmis su an baslarini saglik bakanligin gönderdigi mektuplarla ugrasmaktan kaldiramiorlar ugrasamazlar.

  daha bu sabah konustum almanyada bayi acin bir bayanla arayin kendiniz duyun.

  sisede etiket yok saglik bakanligin ait bazi madeler yazilmasi gerek siseni ambalaji yok sadece sise hani bunun kartonu ???

  ugrasmis olsalar bile gel gelelim dp veya her hangi bi marka sorumluluk kabul etmior bayi acan kisiler isyanda yakinda hollandaya da ayni sey olacak ki zaten bir kere siparisler 3 ayda gerceklesior ben nasil profesionel bir firma anlamadim kötülemiorum yanlis anlamayin sadece dogrular bunlar

  bende zamaninda blackpointle calismak istedim iyiki yapmamisim

  kendim firma kurdum su an üretici benim prestije perfumee diye markamiz cikacak almanya genelinde bayilik ve toptan alim satim yapmak isteyen kisiler arioruz

  firmanin özelikleri

  tüm ürünler almanya sagik bakanligindan onayli bunun ile ilgili tüm belgeleri seze verioruz siz kontrol etirebiliorzunuz ve etirinde herkez yapar belge diorsaniz ziyaret edin bizi bizim fabrikaya gelin kendiniz görün

  firmamizi kurmanin nedeni bende sizin gibi bayilik ile ugrasicaktim baktim gördüm hep almanyada sorun yasanior dedim bu isi ben cözecem ve ben bayilik verecem müsterilerim sadece satisa konzantra olucak

  gelin görüsleim ne bizim ne sizin basiniz ayrisin.

  nasip olursa
  bu olmasa bidake aya tüm gazetelerde reklamlarimiz dönecek 4 5 aya kadarda tvlerde almanyanin ilk ve tek türk asili acik parfum üreticisi olacagiz insallah. bununla kalmayip tüm koku cesitlerin bodylotionu after shavede mevcutur

  web sitemizde daha yapim asamasinda oldugu icin yazamiorum malesef

  baska firmalara kanmayin paraniza yazik kontrol edin saglik bakanligindan gercek onayi varmi müthis rakamlarla basiniz belaya girer 10 20 milyon

  burda baska markanin firmalarinin bayilerine sorun hergün nasil saclari beyazlior onay almaktan millet bin pisman neden birileri isini düzgün yapmamis diye.

  fazlada yormicam sizi gelin görüselim diyorum kendi gözleriniz ile görün

  firmanin en önemli özeligi isede sizi biz saglik bakanligina kagit edioruz bölelikle tüm sorumluluk bizim üzerimizde oluor buda bizi mecburen kaliteli ürün satmaya zorluor

  Adim ümit savran telefon nummaram 0177 502 18 01

 109. stnly markanızı manisada sizden bayilik alan bir arkadaşım aracılığıyla öğrendim.ürünlerinizden ve satışından çok memnunmuş acaba bayilik şartlarınızı yazabilirmisiniz.

 110. arkadaşlar stnly markasını deneyin gerçek anlamda kaliteli ve uygun fiyatlarla bayilik ve stant kurulabilecek noktalara ürün veriyor.Ayrıca sizi tutcağınız yer noktasıyla kısıtlamıyor tercih ederseniz markanın diğer ürünleri olan bijuteri ve kozmetik koleksiyonunuda sizlere sunuyor .Gerçek anlamda mağazanızın tüm aşamalarında size destek oluyor açılışından satış sürecine kadar ve ürünlerinin tamamını değil başlangıçta %70 ödeyip geri kalan kısmını size çek,senet veya elden taksit imkanı sunuyor.sadece markayla görüşüp ürünü görün ve test edin derim hak vericeksiniz .isim hakkı için sizden 50.000 tl değil 3000 tl gibi sembolik bir rakam talep ediyorlar.internet sitesini ziyaret edin derim.www.thesynly.com.
  merkez numaraları:0216.449.99.42.

 111. merhaba ben büyükçekmece mimarobada oturuyorum bu çevrede D&Pbayiliği almak istiyorum bana nekadara maal olur şartlarınız neler beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

 112. D&P markanız la ilgileniyorum.bayilik almak istiyorum ADANA ziyapaşa bul.üzerinde atillaaltıkat girişinde bir dikkan tesbit edip bayii niz olmak itiyoruz.şartlarınızı,aşağıda belirttiğim adresime bildirmenizi rica ediyorum.

 113. Selam bende qlife diye bi marka var onu tercih ediyorum hepsini denedim ama qlife gayet kalıcı sitesinede baktım bütün şehirlerde satılan yerler varmış.tavsiyem gio yu denemeniz.

 114. ARKADAŞLAR SİZLERE SADECE TEK BİR NOT D&P KALİTESİNDE ARZU EDERSENİZ DAHA KALİTELİ ESANS DEĞERİ MALİYETİNE GÖRE DEĞİŞEN VE GERÇEKTEN 24 SAATDEN DAHA UZUN BİR SÜRE KALIÇILIĞINI KORUYAN DOLMA PARFÜM ÜRETEN BİR FİRMA VAR. BAYİLİK İÇİN SADECE 3.000 TL GİBİ KOMİK BİR RAKAM TALEP EDİYOR.BEN İSTANBULDA AÇTIM.ÖDEMEDE GERÇEKTEN ÇOK YARDIMCI OLUYORLAR .AYRICA SİZİN SATIŞ YAPABİLCEĞİNE İNANDIĞINIZ NOKTALARA BAYİLİK VERİYOR.DİĞER KOZMETİK ÜRÜNLERİNİDE ARZU EDERSENİZ MAĞAZANIZDA SATIŞA SUNABİLİYORSUNUZ.ARALIK AYINDA 1200 ADET SADECE 100 ML ŞİŞESİNDEN SATTIM.ARZU EDEN ARAYIP GÖRÜŞEBİLİR.0507.357.05.40

 115. Hollanda da Blackpoint bayisi olarak calisiyoruz. Musterilerimizin Blackpoint urunlerine gostermis oldugu guven ve teveccuh bizde Almanya NRW bolge distributorlugunu almamiz gerektigi kanisini uyandirdi. Ankara ile yapmis oldugumuz gorusmeler neticesinde NRW bolge distributorlugunu almis bulunmaktayiz. Su an icin resmi islemlerimizi tamamlamak uzere yogun bir faaliyet icerisindeyiz. NRW bolgesi icerisnde ikamet eden ve bayilik isteyen arkadaslarimiza bize sahsen muracaat edebileceklerini bu site aracilgi ile hatirlatmak istiyorum. Ayrica belirtmemiz gereken diger bir husus bayiilerin kendi bolgeleri disina satis veya bayilik verme yetkilerinin olmadigidir. Bu konuda D&P kurallarina uymayan arkadaslarimizin bayilikleri sona erdirilecektir, ilgilenenlere duyurulur. Saygi ve sevgilerimizle,

 116. merhaba arkadaslar sizlere bir haberim var duisburg marxlohda bursanin ünlü ve ilk saglikbakanligi belgeli acik parfümcününüz acilmistir kaliteden ödün vermeyen sansiro almanya ya da acilmistir,fiyatlarimiz uygundur ayriten yaninda kozmetik ürünleri de sunmakta.eger diyorsaniz ben uzakta yasiyorum hic sorun degil sansiro icin biz postayla güvenli bir sekilde ürünlerinizi ulastiriyoruz. yakinda online shop da sizlere hizmet verecektir. simdilik bizimle maile iletisime gece bilirsiniz. ilgisi olanlara adresi yaziyorum. D&H parfum SANSIRO Kaiser-wilhelm.str 306 47169 Duisburg marxloh D&[email protected] NOT: Bizinle calismak isteyenlere uygun sartlar sunmaktayiz. no.0177 8932931..

 117. Ben serdar merhaba,
  Almanya Berlinde D&P,ürünleri olan Blackpoint Parfümlerinin satislarini baslatmis bulunuyorum, Almanya genelinde bu parfümleri sparis vermek isteyenlere,bizde mevcut bulunan parfümlerin listelerini ve fiyatlarimizi memnuniyetle gönderebilirim
  mail adresim:[email protected]
  veya, 030/634 22 878, tel, arayabilirsiniz,veya,not birakabilirsiniz

 118. merhaba kalitenizi mısır ülkesin de hisettirmeyı isteyenbirisim deneyim sahibi olduğum için fazla sorum yok .05355579651 4 yıl kadar mısırda yaşayan arkadaşm ulaş sandal irtibat+21696385210

 119. sayın natural parfüm yekilileri merhaba öncelikle sizi gerçekten kutluyorum .ürün kalitenizi ve bayilerinizle olan diyoluğunuzu bu işi çiddi manada yapan bayileriniz i +shop larınız ı gezerek görerek + ürünleriniz i kullanan müşterinizler le kaliteyi paylaşan ve ticareti seven birisiyim +daha öncesinden ixora ile çalışan birisi olduğumdan azda olsa deneyimim var .aynı zamanda erkek kuaförü yüm +sizinle same olan ürünüzle 2 yıl öncesinden çalışan birisiyim.şun an mısır da olan ulaş sandal isminde ki arkadaşım benden bu konuda cevap bekliyor .arkadaşla kalitenizi mısır da ticarete sunmayı +orada kaliteyi yaşatmayı düşünen kişileriz + arkadaşım artı yapı inşaat firmasında çalışıyo tel +21696385210 4 yıl kadar zamandır kendisi mısırda kalıyo. kısacası siz dp natural parfümeri ileçiddi manada çalışmayı isteyen birisiyim bu konuyu 17 .12 2009 yani yarın ankarada yım ankarada firmanıza 17.12.2009 da gele bilirim en kısa zaman da cevap bekliyorum.teşekkür ler…

 120. iyigünler, ben almanyada yasiyorum ve neden almanyada bayiileriniz yok merak ediyorum.eger yasal bi sorun yok ise burada sizin bayiilignizi almamiz mümkünmü?cevap yazarsaniz sevinirim

 121. Merhaba,
  Ben Sahin Berlinden, bu siteye daha öncede bir yazi yazmistim fakat yazim cikmadi,
  bende buradan kisilere bir bilgi vermek istiyordum, yazilarinizi okuyorum,sitenizde bazi kisiler almanyada D&p bayiligininin olmadigindan yakindilar, bende bu siteden o,kisiler okusunlar diye yazimi birakiyorum, Berlinde yeni acilak bir dükkan var,dükkanin üzerine büyük bir yazi yazmislar, bu dükkan dp,nin ürünlerini , Blackpointi cok yakinda satacaklarmis, Bende ilgi duyanlar yararlansin diye veriyorum, mabali sizin ister yayinlayin ister yayinlamayin, bu dükkanin mail adresini veriyorum ilgililer yararlansin
  E-Mail:[email protected]

 122. DJ KEMAL SEZGİN bulundugum ilin en populer caddesinde iş yeri kiralıyorum dp bayılıgı almak ıstıyorum konuyla ılgılı acıl donersenız sevınırımm 0544 607 43 85

 123. merhaba sinop un erfelek ilçesine ilk ve tek olmam düşüncesi ile parfüm de ticarete başlamak istiyorum cevremde geniş ama kimle nasıl bu konu hakkında yardım alıcam nasıl bir yetkili ile muhattap olucaz

 124. merhabalar iyi calışmalar D&P parfümlerinin bayiliğini almak istiyorum bursanın karacabey ilçesinde yaşıyorum ve bağlı olduğum yerdeki insanların parfüm kullanma alışkanlıkları çok bunun farkındayım sizile iltibata geçmek istiyorum ilgilenirseniz sevinirim…

 125. dp ile you&me arasındaki fark nedir?
  ben you &me yi tercih ettm. sanki daha kalıcı ve orjinallerine daha yakın gibi geldi.. ama belirgin bir fark değil..

  kalite olarak farkı var mı? dp bu farklı markaları neden çıkarmış olablr???

 126. selamlar adim Ferhan D&P parfümünü bende kullaniyorum ama malesef Almanyada D&P Bayisi olmadigi icin sadece izine gidince alabiliyorum:Yani Almanyaya da bi Bayi acilsa cok mükemmel olur cünkü Burda D&P ürününü kullanan cok genc var!!!!

 127. ewt ya bende düşünüyorum bayiiik ama nereden ve nasıl baslayacagımı bılmıyorum.. bırcok yan urun var ama ben bır D&P kullanıcısı olarak bu markayı pazar etmeyıısterımm… evet yardımcı olacak ve bılgı alış verışınde bulunacagım arkadaslar ırtıbata gecelım..

 128. Dp abartıldıldıgı kadarda kaliteli bi ürün değil neden insanlar bukadar ilgi gösteriyor anlamadım ya başka markaları denemedıler yada hiç orjinal parfüm kullanmadılar ben U1 parfümü deneyin derim istanbulda mecidiyeköy de bi şübeleri var profilo alışveriş merkezi yolunda kullanınca aradaki farkı anlıycaksınız.

 129. HAKAN BEY BAHSETTİĞİNİZ FİRMA NASIL BİR FİRMA VE ARKADAŞINIZIN 15 000 TL YE MAL ETTİĞİ İŞ NE İŞİ BİLGİ VERİRSENİZ SEVİRİM…

 130. arkadaşlar bu iş ne kadara kurulur kar marjı ne bu tarz sorulara niye kimse cevap vermiyor ben bu işi yapmak için şu an araştırmalarımın sonuna geldim siz tutturmuşsunuz D P diye ancak bu işi daha butik ve kaliteli yapan başka firmalar da var ve onlar bayilik şartlarında 50 000 tl gibi bir fiyattan bahsedip sizin paranızın peşinde olmadıklarını işpat ediyolar ürün kalitesi mi gerçekten çok iyi denemenizi tavsiye aderim bir arkadaşım bayilik aldı 15 000 TL YE MAĞLETTİ çok memnun bende daimi müsterisiyim ve yakında bayisi oluyorum ilgilenenlere duyurulur, CEP TEL 0542 333 91 42 SEVE SEVE BİLGİ VEREBİLİRİM SELAMLAR

 131. Sayın yetkili D&P bayiliği istiyorum memleketimde Doktorum ancak bu işi bırakıp ticarete gireceğim…
  0505 491 2581 telefonunuzu bekliyorum

 132. merhaba ben sultan gazide bayilik almak istiyorum fakat irtibat kurmakta sorun yaşıyorum bukonuyla İLGİLİ BİLGİ GONDERİRİSDENIZ MEM NUN OLURUM

 133. dp perfumum tamamen aslında fiyasko insanların gözünü cok magaza actıkları ıcın cok guzel boyamıslar, sattıkları urunler tutarsız kımı zaman ıyı cıkıyor kımı zaman bozuk, bence bayılık ısteyen arkadaslar bu ısı gercekden arastırıp daha kalıtelı daha duzgun fırmaların bayılıgını alsınlar…

 134. merhaba.ben orhan.polonya da yasiyorum burda d&p kalitesinde hesapli acik parfum pek bulunmuyor.bayilik almak istiyorum.ne yapmam gerekiyor.yardimci olursaniz sevinirim.

 135. SELAM DP PARFÜMERİ BAYİLİĞİ İÇİN NELER YAPMAM GEREK NASIL BAYİ OLABİLİR ŞARTLARI NELERDİR LÜTFEN BENİ BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ.

 136. merhaba istanbul maltepede yaşıyorum memeleketim ardahana bayilik düşünüyorum şartlarınız nedir şimdiden teşekkürler. 0535 461 0658 0216 352 0973

 137. Merhaba bayilik için ne şartlar lazım ve yatırım maaliyetiyle ilgili bilgi rica ediyorum

 138. MERABA KOLAY GELSİN BEN D&P PARFÜM İÇİN BAYİLİK ALMAK İSTYRM BANA NE KADARA MAL OLUR VE NE GERKLİ KISA ZAMANDA D,ÖNERSENİZ SEVİNİRİM..

 139. MERHABA İYİ ÇALIŞMALAR. MANİSA MERKEZDE D&P BAYİLİĞİNİ ALMAK İSTİYORUM.BU KONUDA KİMİNLE VE NASIL İRTİBATA GEÇECEĞİMİ BANA BİLDİRİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM.
  TELEFON NUMARAM 0 534 826 80 14

 140. slm ben ahmet samur bayiliğinizi almak istiyorum bu konuda tarafıma dönerseniz çok memnun olurum teşekkürler iyi çalışmalar

 141. sanmıyorum demek isterdim ancak mümkün değil.İzin vermiyorlar.Aslında kozmetik ve özellikle saç boyası çok iyi satan ürünler..Müsade etmiyorlar.Benim çalıştığım firmalar bile izin vermiyorlar.Hatta bu arada flormar bayilikler de veriyor.Sitelerini ziyaret edin.

 142. Arkadaşlar network pazarlama yönetemiyle satış yapanlar.Eşi dostu çok olanlar..Dükkan açmadan Açık parfüm satmak isteyen arkadaşlar..Benim yaptığımı yapıp sizler de eşinize dostunuza çevrenize ünlü markaların benzeri ürünleri rahatça ve ucuza satabilirsiniz.Bilgi için [email protected]

 143. bende kırıkkalede D&P BAYİLİĞİ almak istiyorum.daha önce başka bir firmayla görüştüm ama anlaşamadım.koşullar ve şartlar nelerdir.ciddi girişimciyim.nasıl irtibata geçebiliriz.iyi çalışmalar görüşmek dileğiyle

 144. caner bey yani ben d&p nin bayiliğini almak istiyordum ama yanında başka ürünler de almak istiyordum mesele kozmetik ürünleri satmak istiyordum. ikna olurlarmı?

 145. merhaba bende van'da d&p bayiliği almak istiyorum sizinle nasıl irtibata geçebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

 146. Arkadaşlar bayilik almak içinde fazla heveslenmeyelim. D&P bu konuda hemen yan ürünlerinin bayiliğine soyunuyor. Sanırım bu üç yan kurluşu geliştime cabası içersindeler.D&P yi almak için bir yol bulan varsa banada sunsun

 147. Şimdi bunca soru soran arkadaşların cevaplarını ankaradan araştırmış bir kişi olarak yazıyorum.Malum bu tarzda soruları firmaların bayilik için müraccat ediniz köşelerine bende çok sordum. Arkadaşlar bir kere herkesin yapabileceği bir iş değil.Herşeyi satarım diyenlerin işidir parfümeri. Müşteriniz hazır olacak.Burunları çok hassas müşteriler gelecek ve en fazla sizi kıl edecek soru"bu benim kullandığım koku değil içinde ne var bunun diyip sattığınız markayı kötüleyecekler.(deli oluyorum bu müşterilere)

  Soru : dp yi …… yerde açmak istiyorum Ne yapabilirim?
  DP parfüm bayilik verecceğini söylüyor gidiyorsunuz adresini istiyorlar.Aslında orayı beğenmediklerini söylüyorlar.bayilik vermediklerini söylüyorlar. size kendilerine ait alt markaları öneriyorlar (BLACK POİNT – YOU&ME – SAME)yaygınlaşmaları için pazar paylarını arttırmak için sizi alet ediyorlar efendim neymiş ucuz hollanda da 1 numara şu bayim bu kadar sattı diye ..Kanmayınız DP yi istiyorsanız başka markaya bakmayınız.Onlar DP ismini kullanarak pazar paylarını arttırıyorlar.(bütün yazdıklarım gibi kendi görüşüm)

  Soru: İşler nasıl yürüyor. Nasıl ürün alınıyor.?

  Dp ve kendisine ait tüm markalar kokuları her neden se euro ile satıyor.Daha da ilginci mesela çok giden bayan parfümü chanel chance alacaksınız benim bildigim 50 cc sini 4,2 eorodan alıyorsunuz.gitmeyen kokuyu 1,7 euro ..Şimdi gidiyorsunuz sipariş vermeye en çok satan listesni önünüze koyuyorlar .Szide en pahalıları seciyorsunuz.size biraz da ucuz alın diyorlar parfüm ortalamanız değişssin diyorlar.Şimdi açıklamak gereklimi bilmiyorum.Chnel iyi satacak onlara para kazandıracaksınız.diğer koku satmayacak oda en ucuz olacak bu anlayış bence çok kötü.ehp bana hep bana olurmu.Müşterinin tercih ettiği tüm kokuları araştırdım bilen birisi olarak 9-10 ytlye bana geliyor 3 ytl kazanmamı istiyor. Bence sadece benim kazanmamı istemiyor klasik bayi karı değil çok satan dan bende kar edeyim diyor.Yani sizi de bayi gibi değil müşteri gibi görüyor.

  Soru DP kokuları nasıl?
  Alkol su esans dengesini iyi ayarlayan herkes başarılı olabilir.fiksative edilmiş kokularda kalıcılık artacağından ve buda pahalı bir işlem olduğundan kimse pek uygulamaz. Açık parfümde koku alanı 1,5 metreyi geçmez (oda sıktıktan 3 saate kadar)geçer diyenler yalan söyler.Bende bu işi yapıyorum diyenlerin yalan sölediğini açıkca yazıyorum.

  Soru şartlar neler?

  Sziden isim hakkı istemeyeceklerini söylüyorlar ..kendi istedikleri dekorasyonu yapmanızı istiyorlar.benm nacizhane tavsiyem 8-12 m2 dükkan yeterli olacaktır.Ancak firma sahibini şu konuda ikna etmelisiniz baş ka ürünlerde satmaya geyret edin.Yani takı çakma saat özelikle renkli kozmetik mutlaka koyun.Güzel bir kız çalışan gözleriyle müşteriyi çeksin siz satışların keyfine varın..

  Arkadaşlar bu konu için ANKARA DAN başka bir yerden almayın.Ankara GERSAN SANAYİ SİTESİ bütün bunların merkeiz diyebilirm. Ben başka firmanın bayisiyim.Bnede tüm soruları diğer tüm firmalara sordum.İsteyen olursa mail versinler yardımcı olurum..

 148. samsun termeden hakan bayilik almak istiyorum.bunun olması mümkünmü bilmiyorum.şartlarıyla birlikte öğrenmek istiyorum.dp nin adının sattırcagını düşünüyorum.

 149. mrb ben trabzondan yazıyorum dp parfümden çok memnunum çok kalıcı ama elemanınız var müşterilerle ilgilenmemesini bi kenara koyalım parfüm soruyorum telefonlan konuşuyo cevap vermio

 150. merhaba ben yalçın çelik özel bir şirkette yönetici olarak çalışmaktayım D&P parfümün bayiliğini almak istiyorum düşündüğüm bölgeyi araştırdım (buraya yazmak istemiyorum)ve hiç bulunmadığını gördüm şartlar hakkında bilgilendirmenizi rica ederim. saygılarımla,

 151. çok açıklamasız bir ilan olmuş girişimci için şartlar ne kaç metrekarelik alan gerekli ne kadar teminat verilecek falan filan

 152. arkadaşlar bende hep d p kulanırdım ama geçenlerde mecbur kaldım ve kulandığım kokuyu ixora parfüm shop tan aldım harika bayıldım diye bilirim türkiyede bu sektörün gelişmesi benim gibilerin işine geliyo valla))

 153. d&p ürünlerini bende kullanıyorum ve tek fakı var orji.nalinden şişe farkı o yüzden çok memnunuz orji.nalına verecegim parayı d&p ye veririm bir tane alıcagıma on tane alırım bu da bana bi avantaj olur sizsiz olun ama akıllı olun bence on numara

 154. MERHABALAR;
  BURSA'DA İKAMET ETMEKTEYİM BURSADA İKİ TANE D&P PERFUMUM SATIŞ NOKTASI VAR BURSANIN İLÇESİNDE SİZİN BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM.
  AMA BU KONUDA YETERLİ BİLGİM OLMADIĞI İÇİN BU KONUDA BENİ BİLGİLENDİRMENİZİ RİCA EDİYORUM.TARAFIMA BİLGİ VERİLMESİNİ RİCA EDER,İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM .

 155. arkadaşlar hepinizin fikirlerine saygı duyuyorum ama bence önce sektörü bi araştırın.Hiç bir şey dışardan göründüğü gibi değil.İşi bilmeyen için hele çok zor bu iş.400 e yakın çeşidi alacaksınız.Parasını ödeyeceksiniz ama her çeşit parfüm ün satılmadığını herkes biliyo artık.Afedersiniz ama kasacaklar bize satılmayan parfümü de.Parasını da alacaklar sonra olan girişimciye olacak.Artık firmalarında hiç birine güvenmiyorum.İşi bitirene kadar yağlan bal sonra sizi tanımazlar bile.Allah hepimizin yardımcısı olsun.Herkese bu yolda başarılar….

 156. merhabalar efendimm.. bende d&p markası kullanıcısıyım vede hayranıyım. gerçekten herkese tavsiye edilebilecek harika bir koku tasarımı var. kesinlikle leke falan bırakmıyor. o konuda şüpheniz olmasın. sormak istediğim bir konu var. bende d&p mağazası açmak istiyorum ama ne kadar bütçe gerektiği konusunda tam bir bilgi sahibi değilim. bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim..
  saygılarımla!!!

 157. SAYIN YETKİLİYE;
  ÖNCELİKLE İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.SİZİN BAYİLİĞİNİZİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA BU KONUDA YETERLİ BİLGİM OLMADIĞI İÇİN BU KONUDA BENİ BİLGİLENDİRMENİZİ RİCA EDİYORUM.TARAFIMA BİLGİ VERİLMESİNİ RİCA EDER,İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM
  EK;
  NE KADAR BÜTÇE?
  KOŞUL VE ŞARTLAR?
  GİBİ SORULARIMI YANITLAMANIZ DİLEĞİYLE….TEŞEKKÜRLER

 158. ya bende d&p bayiligi açmak istiyorum şuan bulundugun yerde yer altı çarşısı yapılıyor ve bu çevrede d&p yok bende yer altı çarşısına açmayı düşünüyorum şartlarınızı ve ne kadara mal oldugunu bildiriseniz çok ii olur

 159. mrhb ben ahmet maltepede bayilik acmak istiyrumbu konuda bilgilendiriseniz sevinirim tskler

 160. PARFÜMLER KESİNLİKLE KIYAFETE SIKILMAZ ZATEN :)
  1999 YILINDAN BERİ d&p KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNUM

  BAYİLİK İÇİN ŞARTLAR NELERDİR ?

 161. merhaba d&p parfümünüzün hakkında görüşme yapabilrmiyiz.. firmanız adı altında bulunan ürünlerinizi,kolayca pazarlayabileceğimizi taut eder,istediğiniz teminatı veririz.. bu konuyla ilgili 30 yıllık deneyimimiz vardır .. kolanya ve parfüm imalatı yapıorduk.. kapattık. bu ürünleriniz dikkatimizi çekti.. bu konuyla ilgili referansınızı bekler, işlerinizde başarılar dileriz.. şimdiden tşklr.. hayırlı işler.. 0532 766 15 51 muzaffer peruz.. RİZE

 162. D&P güzel bir parfüm markası olduğunu sandım.. taki ürünü kullanana kadar. ancak o kadar kalitesiz bir ürünmüş ki o parfumu kullandığım 4 gömleğimde de beyaz beyaz lekeler olması ve bu lekelerin kalıcı olması çok paralar ödediğim gömleklerimin (ve 1-2 kez giymiştim) çöpe atılmasına neden oldu. o yüzden buraya yazmak istedim. D&P parfüm ü önüme gelen herkese anlatıyorum anlatmayada devam edeceğim çünkü o gömleklerim içime çok oturdu parfumu atmadım hala çekmecemde aklım başıma gelsin diyede şişeye bakıp bakıp sinirlenmeye devam edeceğim.. bayilik almak isteyenlerede sesleniyorum bırakın 2 kez düşünmeyi 2 000 kez düşünün derim…

  Şikayetvar.com’a yazmayı denermisiniz.

 163. merhaba d&p nin bayiliğini almak istiyorum işlek cadde üzerinde yer mevcut… nasıl yardımcı olabilirsiniz.. şimdiden tşk

 164. süper bir ürün ve güzel b,r iş ben karsta bayilik almak istiyorum ünv potansiyeli yüksek bir il ve başarılı olacağıma inanıyorum.genç bir girişimci olarak başaracağıma inanıyorum şartlarınızı konuşmak isterim.tşk ederim

 165. merhaba ben izmirde urlada yaşıyorum.d&p bayiliğini almak istiyorum.beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

 166. merhaba istanbul bayrampaşa 'da d&p bayii açmak istiyorum.Bu konu ile ilgili bana bilgi verilmesini rica ederim.saygılarımla.Derya Küçükyıldırım

 167. merhaba istanbul beylikdüzü,nde d&p bayii olmak istiyorum bu konu ile alakalı tarafıma telefon ile yada mail yolu ile bana dönüş yaparsanız memnun olurum saygılarımla .cenk atabek

 168. BEN İZMİRDE BAYİLİK ALAK İSTİYORUM.ACABA TAM OLARAK NE KADARA MAL OLUYOR?ÖĞRENEBİLİRMİYİM?

 169. tekirdağ çorlu ilçesindenim bayilik almak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim ilçemiz hareketli ve potansiyeli olan bir yerdir dönerseniz sevinirim ve şartlerınız nelerdir?

 170. merhaba ankarada ki mağazalarınız nerelerde adres veririmisiniz sordum kimse bimiyor bende fazla bilmiyorum ankarayı parfüm alacam arkadaşlar kızılayda varmı bilen varsa lütfen sölesin adresini teşekkür edrim

 171. D&P BAYİLİĞİNİ ALMAKİSTİYORUM PENDİK /UYDUKENT /YENİŞEHİR MAH. GRUPCENTER İŞ MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRMEK İSTIYORUM UMARIM ENKISA ZAMANDA MAİL YOLUYLA BİLGİLENDİRİRSİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM HIZIR EKŞİOĞLU 216 482 87 50 216 482 96 53 538 590 65 76.

 172. İSMİM FARUK OĞUZ D&P BAYİLİĞİ ACMAK İSTİYORUM GAZİ OSMAN PAŞA SULTAN CİFTLİĞİ SEMTİNDE ORADA BOYLE BİR MARKA ŞU ANDA YOK VE İYİ SONUCLAR VERECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM BAYİLİK İÇİN BANA YARDIMCI OLABİRMİSİNİZ. ŞİMDİDEN YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİM.

 173. D-P KULLANIYORUM ÇOK MEMNUNUM.BAYİ AÇMAK İSTİYORUM AMA ANTALYA FİNİKEDE YAŞIYORUM KÜÇÜK BİR İLÇE OLDUĞU İÇİN CESARET EDEMİYORUM.KAZANCIMLADÜKKANIN KİRASINI BİLE ÖDEYEMEYEBİLİRİM .HEP HAYAL OLARAK KALACAK.

 174. Gaziosmanpaşada D&P açtığınız için çok teşekkür ederiz.Artık yol parasından kurtulduk.

 175. ismim evrim ve D&P nin bayiliğini almak istiyorum.Bunun için ne yapmalıyım?Bana yardımcı olursanız sevinirim :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here