D&P Perfumum Bayilik Bilgileri

D&P Perfumum Bayilik Bilgileri 2016 yılında güncellenmiştir. Marka parfüm sektöründe bayilikler vermektedir.
D&P Perfumum Bayilik Bilgileri
5 dk
Son güncellenme: 01/08/2020
İçeriğe Ait Başlıklar 1 Başlık

D&P Perfumum Bayilik Bilgileri

D&P Perfumum Bayilik Bilgileri 2016 yılında güncellenmiştir. Marka parfüm sektöründe bayilikler vermektedir. Fİrma bilgileri şirket tarafından onaylanmıştır. Yatırımcılar bu sektörde bir iş kurmak istiyorsa aşağıdaki bilgileri inceleyebilirler. 

D&P Perfumum: Bu markamız yurtiçinde ve yurtdışında franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Standart bir dizaynı bulunan mağazalarımızda tüm ürün çeşidinin (yaklaşık 400 çeşit parfüm) satışı yapılmaktadır. Parfüm siparişi çıkartılırken, çok satan parfümden daha çok, az satan parfümden daha az olacak şekilde ayarlanmaktadır. Bunun amacı, minimum stok seviyesi ile en iyi yatırımın sağlanması ve bayinin üstlendiği riski minimuma indirmektir. Mağazada sadece D&P Perfumum markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Mağaza olarak, yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu semtler ve caddeler tercih edilmektedir. Mağazanın bulunduğu caddenin ve cadde üzerinde dükkanın konumu da bayilik verilirken değerlendirilmektedir. 

Bu markamızdan verilen bayiliklerde bugün itibarıyla, 15.000 EUR tutarında bir ürün ve 20.000 EUR tutarında franchise (bayilik) bedeli olmak üzere 35.000 EUR’luk bir paket uygulanmaktadır. Mağazanın dekorasyon, mobilya, dış cephe ve tabela sistemi için oluşacak maliyet, paket içerisinde bulunmamaktadır. Söz konusu bayilik paketi, eğer bayilik istenen yerin, yaya trafiği yoğun bir alış veriş merkezinde (AVM) olması halinde yeniden yapılandırılmakta ve ürün bedeli ile franchise bedeli AVM’nin durumuna göre, yönetim kurulunca belirlenen bir oranda indirilmektedir.

Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 civarında seyretmektedir. 

Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır. 

Same: Bu markamız, D&Pperfumum, You&Me ve Black&Point markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, mağazanın açılacağı yer şartı, sadece parfüm mağazası olma şartı, ürün çeşidinin tamamının ya da belli bir kısmının bulundurulması şartı, mağazanın standart bir dekorasyona sahip olması şartı bulunmamaktadır. 

Bu markalarımızda, verilecek siparişin tutarı (hangi boy parfümden kaç adet sipariş verilebileceği vb.), kurulacak mağazanın dekorasyonu, bir veya birden fazla çeşitte ürün satılması (corner satış) vb. gibi konulardaki karar verme inisiyatifi tamamen bayidedir. Bu markamızda riski minimize etmek isteyen ve mütevazi bir başlangıç yapmak isteyen bayilerin sipariş tutarı, yaklaşık 80-100 çeşit koku ile başlangıç yapıldığında, ortalama olarak 1.500-2.000 EUR civarında oluşmaktadır. Bu siparişte sadece satış kabiliyeti çok yüksek olan kokulara yer verilmektedir. 

Bu markalarımızda, mevcut bir mağaza dizaynı içinde başka kalem ürünlerin de (kozmetik, kuaför, tekstil, telefon, oyuncak, eczane, benzin istasyonu vb.) satılabiliyor olması kuruluş maliyeti bakımından önemli bir avantaj sağlamaktadır. Same markalı ürünlerimiz, mevcut mağaza dizaynı içerisinde bir stand içinde satılabileceği gibi, sadece bu parfüm satılan bir mağaza içerisinde de satılabilmektedir. 

Stand şeklinde bir satış yapılmak istenmesi halinde, ürün çeşidi ve sayısı bir miktar daha aşağıya çekileceği için, kuruluş maliyeti de 1.500-2000 EUR’nun altına inmektedir. Bu markalarımızda franchising bedeli talep edilmemektedir. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. 

Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 (birebir) civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır.

You&Me: Bu markamız D&P Perfumum markası olup, yurtiçinde franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Standart ve D&P’ye oldukça benzer bir dizaynı bulunan mağazalarımızda asgari 150 çeşit kokunun satışı yapılmaktadır. Parfüm çeşidinin sınırlı sayıda tutulmasının amacı, minimum stok seviyesi ile yatırım yapılabilmesini sağlamak ve böylece, bayinin üstlendiği riski minimize etmektir. 

Bununla birlikte, parfüm çeşidi, müşteri talebi doğrultusunda 400’e kadar çıkarılabilmektedir. Bahsi geçen 150 çeşit koku, D&P Perfumum mağazalarında bulunan kokular içinden seçilmiş ve diğerlerine nazaran daha çok satan kokulardır. Mağazada sadece You&Me markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Mağaza olarak, yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu ve D&P perfumum mağazalarının bulunmadığı semtlerde talep edilmektedir. Mağazanın bulunduğu caddenin ve cadde üzerinde dükkanın konumu da bayilik verilirken değerlendirilmektedir. 

Bu markamızdan verilen bayiliklerde bugün itibarıyla, 6.000 EUR tutarında bir paket uygulanmaktadır. Paketin tamamı parfüm ve satılabilir diğer ürünlerden oluşmaktadır. Dolayısı ile You&Me markamızın, D&P Perfumum gibi franchising sistem ile yürütülmesine rağmen, bugün itibarıyla, bayilerimizden franchising bedeli talep edilmemektedir. Mağazanın dekorasyon, mobilya, dış cephe ve tabela sistemi için oluşacak maliyet, paket içerisinde bulunmamaktadır. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. 

Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 (birebir) civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır.

Black&Point: Bu markamız, yurtiçinde ve yurtdışında franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Mağaza konsepti olarak D&P perfumum ve You&Me markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, D&P perfumum ve You&Me mağazalarımızın bulunmadığı yerlerde, açılması düşünülen mağazanın ana cadde üzerinde olması, sadece parfüm mağazası olması, Black&Point markası için firmamızca belirlenen mağaza dizaynının oluşturulması ve yine Black&Point markası için belirlenmiş olan asgari ürün çeşidinin bulundurulması şartlarıyla bayilik verilmektedir. 

Bu markalarımızda, verilecek siparişin tutarı (hangi boy parfümden kaç adet sipariş verilebileceği), D&P D&P perfumum ve You&Me markalarında olduğu gibi, firmamızca belirlenmiş olup, yaklaşık yatırım tutarı 6.000 EUR düzeyindedir. Firmamızca belirlenmiş olan ürün çeşidi, tüm parfüm çeşitleri içinde görece daha çok talep gören parfümlerden oluşturulmuştur. Bu markamızda, Black&Point mağazası açmak isteyen bayilere destek olunması amacıyla bugün itibarıyla franchising bedeli talep edilmemektedir. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. 

Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır.

Dark Point: Bu markamız, D&P perfumum, You&Me ve Black&Point markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, mevcut 5 TL lik Pazar kriterlerine uygun olarak talep üzerine yapılandırılmıştır ve Blackpoint markamızın zıt renkleri ile dekore edilmektedir. Kurulacak mağazanın dekorasyonu bayii tarafından firmanın talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. 140 (85 bayan-55 erkek) çeşidin tamamı ile başlangıç yapıldığında, ortalama olarak 5.050 TLcivarında oluşmaktadır. 

Bayanlarda 85 çeşidin her birinden 20’şer adet erkeklerde ise 55 çeşidin her birinden 15’şer adet olmak üzere toplamda 2.525 şişe ile başlanmaktadır. Bu markalarımızda içinde bulunduğumuz yıl için franchising bedeli talep edilmemektedir.Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olmakla beraber, şişe birim maliyeti 2,5 TL civarındadır. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. Bütün 50 cc ürünler perakende olarak 5 TL den satılmaktadır ve halen kar oranı yüzde % 100 olarak önerilmektedir. Yine bu markamızda en önemli kriter mutlak olarak çok işlek (yaya için) bir nokta gereklidir.

NOT: CORNER (KARMA MARKAMIZ SAME HARİÇ) DİĞER BÜTÜN MARKALARIMIZ İÇİN EN POPÜLER CADDE VE YER KRİTERİBULUNMAKTADIR.

D&P Perfumum iletişim bilgileri : Hakan Çapan

D&P Perfumum İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. İstiklal Caddesi No:129 Beyoğlu – İstanbul 
E-Mail: hc@dpperfumum.com.tr 
Phone :+90 212 251 39 16-17 
Fax :+90 212 251 39 15 
Mobile :+90 532 325 02 16 
www.dpperfumum.com.tr 
www.youandme.com.tr 
www.naturalparfum.com.tr 
www.blackpoint.com.tr

Bu içeriği oylayın
0.00, 0 Oy
Yorumlar (15)
Kadir koc 46 ay önce
Arkadaslar Avcilar Sansiro parfüm bayisiyim ilgilenen arkadas varsa uygun fiyata devredicem devir ucreti 12.000 kira 800 TL iletişim 0536 721 59 73 kadir koc
D&p hk 62 ay önce
Sayın Müşterimiz, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi nedeniyle teşekkür ederiz. Firmamıza ait markalar ve bayilik koşulları hakkında kısa bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ihtiyacı olması halinde, sizleri firmamızda misafir etmekten memnuniyet duyarız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, NOT: CORNER (KARMA MARKAMIZ SAME HARİÇ) DİĞER BÜTÜN MARKALARIMIZ İÇİN EN POPÜLER CADDE VE YER KRİTERİBULUNMAKTADIR. Hakan Çapan D&P Perfumum İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. İstiklal Caddesi No:129 Beyoğlu - İstanbul E-Mail: hc@dpperfumum.com.tr Phone :+90 212 251 39 16-17 Fax :+90 212 251 39 15 Mobile :+90 532 325 02 16 www.dpperfumum.com.trwww.youandme.com.trwww.naturalparfum.com.trwww.blackpoint.com.tr Same: Bu markamız, D&Pperfumum, You&Me ve Black&Point markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, mağazanın açılacağı yer şartı, sadece parfüm mağazası olma şartı, ürün çeşidinin tamamının ya da belli bir kısmının bulundurulması şartı, mağazanın standart bir dekorasyona sahip olması şartı bulunmamaktadır. Bu markalarımızda, verilecek siparişin tutarı (hangi boy parfümden kaç adet sipariş verilebileceği vb.), kurulacak mağazanın dekorasyonu, bir veya birden fazla çeşitte ürün satılması (corner satış) vb. gibi konulardaki karar verme inisiyatifi tamamen bayidedir. Bu markamızda riski minimize etmek isteyen ve mütevazi bir başlangıç yapmak isteyen bayilerin sipariş tutarı, yaklaşık 80-100 çeşit koku ile başlangıç yapıldığında, ortalama olarak 1.500-2.000 EUR civarında oluşmaktadır. Bu siparişte sadece satış kabiliyeti çok yüksek olan kokulara yer verilmektedir. Bu markalarımızda, mevcut bir mağaza dizaynı içinde başka kalem ürünlerin de (kozmetik, kuaför, tekstil, telefon, oyuncak, eczane, benzin istasyonu vb.) satılabiliyor olması kuruluş maliyeti bakımından önemli bir avantaj sağlamaktadır. Same markalı ürünlerimiz, mevcut mağaza dizaynı içerisinde bir stand içinde satılabileceği gibi, sadece bu parfüm satılan bir mağaza içerisinde de satılabilmektedir. Stand şeklinde bir satış yapılmak istenmesi halinde, ürün çeşidi ve sayısı bir miktar daha aşağıya çekileceği için, kuruluş maliyeti de 1.500-2000 EUR'nun altına inmektedir. Bu markalarımızda franchising bedeli talep edilmemektedir. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 (birebir) civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır. You&Me: Bu markamız D&P Perfumum markası olup, yurtiçinde franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Standart ve D&P'ye oldukça benzer bir dizaynı bulunan mağazalarımızda asgari 150 çeşit kokunun satışı yapılmaktadır. Parfüm çeşidinin sınırlı sayıda tutulmasının amacı, minimum stok seviyesi ile yatırım yapılabilmesini sağlamak ve böylece, bayinin üstlendiği riski minimize etmektir. Bununla birlikte, parfüm çeşidi, müşteri talebi doğrultusunda 400'e kadar çıkarılabilmektedir. Bahsi geçen 150 çeşit koku, D&P Perfumum mağazalarında bulunan kokular içinden seçilmiş ve diğerlerine nazaran daha çok satan kokulardır. Mağazada sadece You&Me markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Mağaza olarak, yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu ve D&P perfumum mağazalarının bulunmadığı semtlerde talep edilmektedir. Mağazanın bulunduğu caddenin ve cadde üzerinde dükkanın konumu da bayilik verilirken değerlendirilmektedir. Bu markamızdan verilen bayiliklerde bugün itibarıyla, 6.000 EUR tutarında bir paket uygulanmaktadır. Paketin tamamı parfüm ve satılabilir diğer ürünlerden oluşmaktadır. Dolayısı ile You&Me markamızın, D&P Perfumum gibi franchising sistem ile yürütülmesine rağmen, bugün itibarıyla, bayilerimizden franchising bedeli talep edilmemektedir. Mağazanın dekorasyon, mobilya, dış cephe ve tabela sistemi için oluşacak maliyet, paket içerisinde bulunmamaktadır. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 (birebir) civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır. Black&Point: Bu markamız, yurtiçinde ve yurtdışında franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Mağaza konsepti olarak D&P perfumum ve You&Me markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, D&P perfumum ve You&Me mağazalarımızın bulunmadığı yerlerde, açılması düşünülen mağazanın ana cadde üzerinde olması, sadece parfüm mağazası olması, Black&Point markası için firmamızca belirlenen mağaza dizaynının oluşturulması ve yine Black&Point markası için belirlenmiş olan asgari ürün çeşidinin bulundurulması şartlarıyla bayilik verilmektedir. Bu markalarımızda, verilecek siparişin tutarı (hangi boy parfümden kaç adet sipariş verilebileceği), D&P D&P perfumum ve You&Me markalarında olduğu gibi, firmamızca belirlenmiş olup, yaklaşık yatırım tutarı 6.000 EUR düzeyindedir. Firmamızca belirlenmiş olan ürün çeşidi, tüm parfüm çeşitleri içinde görece daha çok talep gören parfümlerden oluşturulmuştur. Bu markamızda, Black&Point mağazası açmak isteyen bayilere destek olunması amacıyla bugün itibarıyla franchising bedeli talep edilmemektedir. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır. D&P Perfumum: Bu markamız yurtiçinde ve yurtdışında franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Standart bir dizaynı bulunan mağazalarımızda tüm ürün çeşidinin (yaklaşık 400 çeşit parfüm) satışı yapılmaktadır. Parfüm siparişi çıkartılırken, çok satan parfümden daha çok, az satan parfümden daha az olacak şekilde ayarlanmaktadır. Bunun amacı, minimum stok seviyesi ile en iyi yatırımın sağlanması ve bayinin üstlendiği riski minimuma indirmektir. Mağazada sadece D&P Perfumum markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Mağaza olarak, yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu semtler ve caddeler tercih edilmektedir. Mağazanın bulunduğu caddenin ve cadde üzerinde dükkanın konumu da bayilik verilirken değerlendirilmektedir. Bu markamızdan verilen bayiliklerde bugün itibarıyla, 15.000 EUR tutarında bir ürün ve 20.000 EUR tutarında franchise (bayilik) bedeli olmak üzere 35.000 EUR’luk bir paket uygulanmaktadır. Mağazanın dekorasyon, mobilya, dış cephe ve tabela sistemi için oluşacak maliyet, paket içerisinde bulunmamaktadır. Söz konusu bayilik paketi, eğer bayilik istenen yerin, yaya trafiği yoğun bir alış veriş merkezinde (AVM) olması halinde yeniden yapılandırılmakta ve ürün bedeli ile franchise bedeli AVM’nin durumuna göre, yönetim kurulunca belirlenen bir oranda indirilmektedir.Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır. Dark Point: Bu markamız, D&P perfumum, You&Me ve Black&Point markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, mevcut 5 TL lik Pazar kriterlerine uygun olarak talep üzerine yapılandırılmıştır ve Blackpoint markamızın zıt renkleri ile dekore edilmektedir. Kurulacak mağazanın dekorasyonu bayii tarafından firmanın talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. 140 (85 bayan-55 erkek) çeşidin tamamı ile başlangıç yapıldığında, ortalama olarak 5.050 TLcivarında oluşmaktadır. Bayanlarda 85 çeşidin her birinden 20’şer adet erkeklerde ise 55 çeşidin her birinden 15’şer adet olmak üzere toplamda 2.525 şişe ile başlanmaktadır. Bu markalarımızda içinde bulunduğumuz yıl için franchising bedeli talep edilmemektedir.Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olmakla beraber, şişe birim maliyeti 2,5 TL civarındadır. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. Bütün 50 cc ürünler perakende olarak 5 TL den satılmaktadır ve halen kar oranı yüzde % 100 olarak önerilmektedir. Yine bu markamızda en önemli kriter mutlak olarak çok işlek (yaya için) bir nokta gereklidir. Bu elektronik postada bulunan tum fikir ve gorusler ve ekindeki dosyalar sadece adres sahip/sahiplerine ait olup, D&P Parfumum ve Natural Parfümeri Sirketleri bu mesajin icerigi ile ilgili olarak hic bir hukuksal sorumlulugu kabul etmez. Eger gonderilmesi dusunulen kisi veya kurulus degilseniz, lutfen gonderen kisiyi derhal haberdar ediniz ve mesaji sisteminizden siliniz. The information contained in this e-mail and any files transmitted with it are intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed and D&P Parfumum Company and Natural Parfümeri Company do not accept legal responsibility for the contents. If you are not the intended recipient, please immediately notify the sender and delete it from your system.
Canan 69 ay önce
Bayilik almak istiyorum şartları öğrenebilirmiyim. Saygılarımla
athena 71 ay önce
Her açık Parfüm, parfüm değildir. Çünkü kullanılan esansın ve alkolün kalitesinin insan sağlığıyla direk ilişkili olması ve bunun yanı sıra üretimde ULTRAVIOLEışınlarına karşı koruyucu, cildi yumuşak tutucu ve sudaki iyonları yok edici maddelerin de kullanılması gerekmektedir. Tüm bunların firmanın kendi bünyesinde kurulu imalathanesinde yapılması ve kimyagerlerce denetim altında olması gerekmektedir. Biz, bu yüzden diğer açık parfümlerden farklıyız. Bizi farklı kılan bir diğer unsur ise sizlerin 1993 den beri Türkiye’nin ilk açık parfüm imalatçısı olmamızdır. Athena Parfüm Bayilik veriyor BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Athena Parfüm Bayilik bizimle Avrupada Beraber çalışmak için bizi arayin. Tüm Avrupada Bayilik veriyoruz. Yurtdışında Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, Danimarka, Ingiltere, Avusturya ya ihracat yapmaktayız. BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ. Athena Parfüm Bayilik İletişim Bilgileri YETKİLİ KİŞİ: Athena Parfüm UG İŞ TEL : 004915147603549 MAİL : info@athenaparfum.de WEB : http://www.athenaparfum.de
mahsun 74 ay önce
Selam degerli insanlar ozellikle bir konuya deginmek istiyorum avrupada acik parfum isiyle ugrasmak isteyenler turkiye markalarini unutun adamlar turkiye kafasiyla hareket ederek hem sizi hem kendilerini rezil ediyorlar ve bu baslangic daha avrupa saglik bakanligi bunlarin kagitlarini acikcasi takmiyor ama zamanini bekliyor burda turkiyeyle calisan cogu insan sonradan dükkanlarini kapattilar bunu sadece size yansitmiyorlar fazla mesgul etmiyecegim hic bir markayi rencide etmeden belirli yerlerin reklamani yapmadan yazdim avrupada bu isi yapmak isteyen kardeslerimiz olursa üretimi tamamen avrupada herseyi buranin kurallarina uygun üretim yapilmaktadir ilgilenler olursa iletisime gecebilirler ..(me.sa.do@hotmail.com).. turkiyenin sucugunda çimento tavugunda camasir suyu:)) cikiyor gerisini siz hesab edin size ne diyim yani macera isteyenler devam etsin saygilar.........!!!!!!!!!
Umut Elagöz 76 ay önce
Jodex Parfüm ile açık parfüm sektörüne atılın! Jodex Açık Parfümleri GMP standartlarına uygun modern teknolojilerde üretilmektedir. Üretim ve çalışma standartlarımız T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenmekte, ayrıca üretim sahamızın bulunduğu “İstanbul Trakya Serbest Bölgesi” üretim yapan firmalar üzerinde ağır yaptırım ve şartlar uygulamaktadır.Ürünlerimiz tüm sıhhi testleri tüm titizlikle yapılmaktadır.
yatirimci 82 ay önce
iyi günler ben almanya nrw eyaletinde Türklerin en cok oldugu bölgede cok itibarli ve milyonlarca insanin zayaret ettigi buyuk bir alis veris merkezinnin giris bölümünde bir dükkana anlasmaya vardim 2 ay sonra devir aliyorum. Acik parfüm isine girmeye karar verdim bakiyorum burda sadece d&p degil bir cok firma var yorumlarda bana bu konuda yardimci olacak firmalarin maillerini beklerim email adresim karakayaemrah@hotmail.de maillerde parfum toptan fiyati ve bayilik sartlari hakinda bilgi verirseniz sevinirim
Athena Parfüm 83 ay önce
Her açık Parfüm, parfüm değildir. Çünkü kullanılan esansın ve alkolün kalitesinin insan sağlığıyla direk ilişkili olması ve bunun yanı sıra üretimde ULTRAVIOLEışınlarına karşı koruyucu, cildi yumuşak tutucu ve sudaki iyonları yok edici maddelerin de kullanılması gerekmektedir. Tüm bunların firmanın kendi bünyesinde kurulu imalathanesinde yapılması ve kimyagerlerce denetim altında olması gerekmektedir. Biz, bu yüzden diğer açık parfümlerden farklıyız. Bizi farklı kılan bir diğer unsur ise sizlerin 1993 den beri Türkiye’nin ilk açık parfüm imalatçısı olmamızdır. Athena Parfüm Bayilik veriyor BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Athena Parfüm Bayilik bizimle Avrupada Beraber çalışmak için bizi arayin. Tüm Avrupada Bayilik veriyoruz. Yurtdışında Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, Danimarka, Ingiltere, Avusturya ya ihracat yapmaktayız. BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ. Athena Parfüm Bayilik İletişim Bilgileri YETKİLİ KİŞİ: Athena Parfüm UG İŞ TEL : 004915147603549 MAİL : info@athenaparfum.de WEB : www.athenaparfum.de
yücel periz 89 ay önce
rize için d&p bayiliği istiyorum.. yapmam gerekenleri lütfen soylermisiniz.. çok uğraştık ama olmuyor, bütün yan kuruluşları verildi rize ye ama gördüğünüz üzere olmuyo.. rize trabzondan gidip bu ürünleri temin etmekte.. yormayın bizi lütfen:) 0544 646 65 22
seyyah 93 ay önce
DAVID WALKER PERFÜM´S ALMANYA AVUSTURYA VE HOLLANDADA KENDINE GÜVENEN YATIRIMCILARI BEKLIYOR. MARKA KULLLANIM HAKKI PARASI VERMEDEN,AYLIK BIR ÜCRET ÖDEMEDEN SIZLERİ KALiTEDEN TAVIZ VERMEDEN IS SAHiBi YAPMAYI ISTIYORUZ DÜNYANIN BIR COK ÜLKESiN,DE OLDUGU GiBi TÜRKIYEDE,DE... 70 DEN FAZLA BAYiSiYLE 2004 YILINDAN BU YANA HIZMET VERMEKTEDIR.BU KISA SÜREDE DÜNYA CAPINDA BIR MARKA OLMA YOLUNDA iLERLEYEN DAVID WALKER PERFÜM´S ALMANYA MUNSTERDE DEV MERKEZIYLE HIZMETLERINE DEVAM ETMEKTE OLUP AVRUPA GENELINDE GERCEK GiRiSIMCiLERE ULASMAYI HEDEFLiYOR.SİZDE BU GİRİSİMCİ RUHU, KENDİNİZDE BULUYORSANİZ DURMAYIN..........ÖNEMLİ NOT....Magaza açılışlarında çok özel promosyon destekleri sağlanmaktadır. DAHA AYRINTILI BILGI ICIN__0049 152 133 41 444
D&p hk 62 ay önce
Sayın Müşterimiz, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi nedeniyle teşekkür ederiz. Firmamıza ait markalar ve bayilik koşulları hakkında kısa bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ihtiyacı olması halinde, sizleri firmamızda misafir etmekten memnuniyet duyarız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, NOT: CORNER (KARMA MARKAMIZ SAME HARİÇ) DİĞER BÜTÜN MARKALARIMIZ İÇİN EN POPÜLER CADDE VE YER KRİTERİBULUNMAKTADIR. Hakan Çapan D&P Perfumum İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. İstiklal Caddesi No:129 Beyoğlu - İstanbul E-Mail: hc@dpperfumum.com.tr Phone :+90 212 251 39 16-17 Fax :+90 212 251 39 15 Mobile :+90 532 325 02 16 www.dpperfumum.com.trwww.youandme.com.trwww.naturalparfum.com.trwww.blackpoint.com.tr Same: Bu markamız, D&Pperfumum, You&Me ve Black&Point markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, mağazanın açılacağı yer şartı, sadece parfüm mağazası olma şartı, ürün çeşidinin tamamının ya da belli bir kısmının bulundurulması şartı, mağazanın standart bir dekorasyona sahip olması şartı bulunmamaktadır. Bu markalarımızda, verilecek siparişin tutarı (hangi boy parfümden kaç adet sipariş verilebileceği vb.), kurulacak mağazanın dekorasyonu, bir veya birden fazla çeşitte ürün satılması (corner satış) vb. gibi konulardaki karar verme inisiyatifi tamamen bayidedir. Bu markamızda riski minimize etmek isteyen ve mütevazi bir başlangıç yapmak isteyen bayilerin sipariş tutarı, yaklaşık 80-100 çeşit koku ile başlangıç yapıldığında, ortalama olarak 1.500-2.000 EUR civarında oluşmaktadır. Bu siparişte sadece satış kabiliyeti çok yüksek olan kokulara yer verilmektedir. Bu markalarımızda, mevcut bir mağaza dizaynı içinde başka kalem ürünlerin de (kozmetik, kuaför, tekstil, telefon, oyuncak, eczane, benzin istasyonu vb.) satılabiliyor olması kuruluş maliyeti bakımından önemli bir avantaj sağlamaktadır. Same markalı ürünlerimiz, mevcut mağaza dizaynı içerisinde bir stand içinde satılabileceği gibi, sadece bu parfüm satılan bir mağaza içerisinde de satılabilmektedir. Stand şeklinde bir satış yapılmak istenmesi halinde, ürün çeşidi ve sayısı bir miktar daha aşağıya çekileceği için, kuruluş maliyeti de 1.500-2000 EUR'nun altına inmektedir. Bu markalarımızda franchising bedeli talep edilmemektedir. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 (birebir) civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır. You&Me: Bu markamız D&P Perfumum markası olup, yurtiçinde franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Standart ve D&P'ye oldukça benzer bir dizaynı bulunan mağazalarımızda asgari 150 çeşit kokunun satışı yapılmaktadır. Parfüm çeşidinin sınırlı sayıda tutulmasının amacı, minimum stok seviyesi ile yatırım yapılabilmesini sağlamak ve böylece, bayinin üstlendiği riski minimize etmektir. Bununla birlikte, parfüm çeşidi, müşteri talebi doğrultusunda 400'e kadar çıkarılabilmektedir. Bahsi geçen 150 çeşit koku, D&P Perfumum mağazalarında bulunan kokular içinden seçilmiş ve diğerlerine nazaran daha çok satan kokulardır. Mağazada sadece You&Me markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Mağaza olarak, yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu ve D&P perfumum mağazalarının bulunmadığı semtlerde talep edilmektedir. Mağazanın bulunduğu caddenin ve cadde üzerinde dükkanın konumu da bayilik verilirken değerlendirilmektedir. Bu markamızdan verilen bayiliklerde bugün itibarıyla, 6.000 EUR tutarında bir paket uygulanmaktadır. Paketin tamamı parfüm ve satılabilir diğer ürünlerden oluşmaktadır. Dolayısı ile You&Me markamızın, D&P Perfumum gibi franchising sistem ile yürütülmesine rağmen, bugün itibarıyla, bayilerimizden franchising bedeli talep edilmemektedir. Mağazanın dekorasyon, mobilya, dış cephe ve tabela sistemi için oluşacak maliyet, paket içerisinde bulunmamaktadır. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 (birebir) civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır. Black&Point: Bu markamız, yurtiçinde ve yurtdışında franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Mağaza konsepti olarak D&P perfumum ve You&Me markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, D&P perfumum ve You&Me mağazalarımızın bulunmadığı yerlerde, açılması düşünülen mağazanın ana cadde üzerinde olması, sadece parfüm mağazası olması, Black&Point markası için firmamızca belirlenen mağaza dizaynının oluşturulması ve yine Black&Point markası için belirlenmiş olan asgari ürün çeşidinin bulundurulması şartlarıyla bayilik verilmektedir. Bu markalarımızda, verilecek siparişin tutarı (hangi boy parfümden kaç adet sipariş verilebileceği), D&P D&P perfumum ve You&Me markalarında olduğu gibi, firmamızca belirlenmiş olup, yaklaşık yatırım tutarı 6.000 EUR düzeyindedir. Firmamızca belirlenmiş olan ürün çeşidi, tüm parfüm çeşitleri içinde görece daha çok talep gören parfümlerden oluşturulmuştur. Bu markamızda, Black&Point mağazası açmak isteyen bayilere destek olunması amacıyla bugün itibarıyla franchising bedeli talep edilmemektedir. Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır. D&P Perfumum: Bu markamız yurtiçinde ve yurtdışında franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Standart bir dizaynı bulunan mağazalarımızda tüm ürün çeşidinin (yaklaşık 400 çeşit parfüm) satışı yapılmaktadır. Parfüm siparişi çıkartılırken, çok satan parfümden daha çok, az satan parfümden daha az olacak şekilde ayarlanmaktadır. Bunun amacı, minimum stok seviyesi ile en iyi yatırımın sağlanması ve bayinin üstlendiği riski minimuma indirmektir. Mağazada sadece D&P Perfumum markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Mağaza olarak, yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu semtler ve caddeler tercih edilmektedir. Mağazanın bulunduğu caddenin ve cadde üzerinde dükkanın konumu da bayilik verilirken değerlendirilmektedir. Bu markamızdan verilen bayiliklerde bugün itibarıyla, 15.000 EUR tutarında bir ürün ve 20.000 EUR tutarında franchise (bayilik) bedeli olmak üzere 35.000 EUR’luk bir paket uygulanmaktadır. Mağazanın dekorasyon, mobilya, dış cephe ve tabela sistemi için oluşacak maliyet, paket içerisinde bulunmamaktadır. Söz konusu bayilik paketi, eğer bayilik istenen yerin, yaya trafiği yoğun bir alış veriş merkezinde (AVM) olması halinde yeniden yapılandırılmakta ve ürün bedeli ile franchise bedeli AVM’nin durumuna göre, yönetim kurulunca belirlenen bir oranda indirilmektedir.Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olup, kur seviyesine göre bayilik kar marjı değişiklik göstermektedir. Her bir ürünün fiyatlaması farklı farklıdır. Dolayısı ile kar marjı kokudan kokuya değişiklik göstermektedir. Ancak sektörümüzün ortalama kar marjı % 100 civarında seyretmektedir. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. 30cc:13 TL, 50cc 18 TL 100cc:30 TL, deodorant: 6 TL üzerinden satılmaktadır. Dark Point: Bu markamız, D&P perfumum, You&Me ve Black&Point markalarımızdan farklı olarak yapılandırılmıştır. Bu markamızda, mevcut 5 TL lik Pazar kriterlerine uygun olarak talep üzerine yapılandırılmıştır ve Blackpoint markamızın zıt renkleri ile dekore edilmektedir. Kurulacak mağazanın dekorasyonu bayii tarafından firmanın talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. 140 (85 bayan-55 erkek) çeşidin tamamı ile başlangıç yapıldığında, ortalama olarak 5.050 TLcivarında oluşmaktadır. Bayanlarda 85 çeşidin her birinden 20’şer adet erkeklerde ise 55 çeşidin her birinden 15’şer adet olmak üzere toplamda 2.525 şişe ile başlanmaktadır. Bu markalarımızda içinde bulunduğumuz yıl için franchising bedeli talep edilmemektedir.Ürünlerin toptan satışları EUR bazında yapılmakta olmakla beraber, şişe birim maliyeti 2,5 TL civarındadır. Ürünlerimizin perakende satış fiyatları tüm marka ve tüm mağazalarımızda standarttır, değişiklik göstermez. Bütün 50 cc ürünler perakende olarak 5 TL den satılmaktadır ve halen kar oranı yüzde % 100 olarak önerilmektedir. Yine bu markamızda en önemli kriter mutlak olarak çok işlek (yaya için) bir nokta gereklidir. Bu elektronik postada bulunan tum fikir ve gorusler ve ekindeki dosyalar sadece adres sahip/sahiplerine ait olup, D&P Parfumum ve Natural Parfümeri Sirketleri bu mesajin icerigi ile ilgili olarak hic bir hukuksal sorumlulugu kabul etmez. Eger gonderilmesi dusunulen kisi veya kurulus degilseniz, lutfen gonderen kisiyi derhal haberdar ediniz ve mesaji sisteminizden siliniz. The information contained in this e-mail and any files transmitted with it are intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed and D&P Parfumum Company and Natural Parfümeri Company do not accept legal responsibility for the contents. If you are not the intended recipient, please immediately notify the sender and delete it from your system.
caner k. 152 ay önce
Şimdi bunca soru soran arkadaşların cevaplarını ankaradan araştırmış bir kişi olarak yazıyorum.Malum bu tarzda soruları firmaların bayilik için müraccat ediniz köşelerine bende çok sordum. Arkadaşlar bir kere herkesin yapabileceği bir iş değil.Herşeyi satarım diyenlerin işidir parfümeri. Müşteriniz hazır olacak.Burunları çok hassas müşteriler gelecek ve en fazla sizi kıl edecek soru"bu benim kullandığım koku değil içinde ne var bunun diyip sattığınız markayı kötüleyecekler.(deli oluyorum bu müşterilere) Soru : dp yi ...... yerde açmak istiyorum Ne yapabilirim? DP parfüm bayilik verecceğini söylüyor gidiyorsunuz adresini istiyorlar.Aslında orayı beğenmediklerini söylüyorlar.bayilik vermediklerini söylüyorlar. size kendilerine ait alt markaları öneriyorlar (BLACK POİNT - YOU&ME - SAME)yaygınlaşmaları için pazar paylarını arttırmak için sizi alet ediyorlar efendim neymiş ucuz hollanda da 1 numara şu bayim bu kadar sattı diye ..Kanmayınız DP yi istiyorsanız başka markaya bakmayınız.Onlar DP ismini kullanarak pazar paylarını arttırıyorlar.(bütün yazdıklarım gibi kendi görüşüm) Soru: İşler nasıl yürüyor. Nasıl ürün alınıyor.? Dp ve kendisine ait tüm markalar kokuları her neden se euro ile satıyor.Daha da ilginci mesela çok giden bayan parfümü chanel chance alacaksınız benim bildigim 50 cc sini 4,2 eorodan alıyorsunuz.gitmeyen kokuyu 1,7 euro ..Şimdi gidiyorsunuz sipariş vermeye en çok satan listesni önünüze koyuyorlar .Szide en pahalıları seciyorsunuz.size biraz da ucuz alın diyorlar parfüm ortalamanız değişssin diyorlar.Şimdi açıklamak gereklimi bilmiyorum.Chnel iyi satacak onlara para kazandıracaksınız.diğer koku satmayacak oda en ucuz olacak bu anlayış bence çok kötü.ehp bana hep bana olurmu.Müşterinin tercih ettiği tüm kokuları araştırdım bilen birisi olarak 9-10 ytlye bana geliyor 3 ytl kazanmamı istiyor. Bence sadece benim kazanmamı istemiyor klasik bayi karı değil çok satan dan bende kar edeyim diyor.Yani sizi de bayi gibi değil müşteri gibi görüyor. Soru DP kokuları nasıl? Alkol su esans dengesini iyi ayarlayan herkes başarılı olabilir.fiksative edilmiş kokularda kalıcılık artacağından ve buda pahalı bir işlem olduğundan kimse pek uygulamaz. Açık parfümde koku alanı 1,5 metreyi geçmez (oda sıktıktan 3 saate kadar)geçer diyenler yalan söyler.Bende bu işi yapıyorum diyenlerin yalan sölediğini açıkca yazıyorum. Soru şartlar neler? Sziden isim hakkı istemeyeceklerini söylüyorlar ..kendi istedikleri dekorasyonu yapmanızı istiyorlar.benm nacizhane tavsiyem 8-12 m2 dükkan yeterli olacaktır.Ancak firma sahibini şu konuda ikna etmelisiniz baş ka ürünlerde satmaya geyret edin.Yani takı çakma saat özelikle renkli kozmetik mutlaka koyun.Güzel bir kız çalışan gözleriyle müşteriyi çeksin siz satışların keyfine varın.. Arkadaşlar bu konu için ANKARA DAN başka bir yerden almayın.Ankara GERSAN SANAYİ SİTESİ bütün bunların merkeiz diyebilirm. Ben başka firmanın bayisiyim.Bnede tüm soruları diğer tüm firmalara sordum.İsteyen olursa mail versinler yardımcı olurum..
MURAT 138 ay önce
Ahhh. Ahhh bir zamanlar burayı okuyup iştahla girdim bu işe dp si same bilmem nesi bunlar hep fiyasko kardeşim ispatı ortda yok esansı yok bilmem vergisi duşukmuştur vs hiç gördünüzmü ferrariyi şahin fiyatına satıyolar.( Burdan yok konsepten yok adamlık tan felan bahseden,çoook buyuk markalı ,azıcık parfum markası adı altında insanları kandıranlara sesleniyorum...(((Bu iş tutar diye bileziği bozdurduk girdik işe 10-13-22 diyosun aşşağıdada çakma var diyor o daha ucuz kilo işi hemde ya olurmu bu kalıteli diyorum SONUNDA ÇAKMA DEĞİL Mİ DİYOR...Bir yıl didindim yanında bijuteri çantada satıyorum neyse iyi kotu pazar payı yapar gibi olduk aynı ilden bi başka arkadaş bu işle ilgileniyo...zıırttt bana tel geldi ... markayı açıyolar sen açmak istermisin senin görüşünü (cadde ustu sadece parfum şartı) alalım sanki mılyerder olduk bu halle ole trilyoner olacaz neyse açsın dedim ben bi alt zıkkımla devam edeyım dedim yooookk olmaz size 2 alt markayı veririz dedim yok arkadaş almıyorum da satmıyorumda iyi o zaman o arkadaş açıcak size parfum yollamıyorum dediler olemi iyi dedim siz yoluna ben yoluma ...Birde ne göreyim benım ust markayı değilde aldığım marka verilmiş neyse olsun başta dedikki ilerletiriz cadde uzeri belki olur oysa ben bayi bile olamamışım ki...Bende çektim fiyatı gelişine tekrar beni aradılar niye ole satıyon...Ne yapalım giden parfum satıldı kalan geçti kabağa madem adama bayı verecektin çek benım benım elımdekı malı geri sıfır bi sayfa aç o adama sen ne yaptın yenı muşteri nasılsa bana sattı o adama da verdi iki toptan kek...Şimdi alan karda satan karda ben yas mı tutuyorum ne yaptım gelişine kardeşim parakende satıyorum...ŞİMDİ BUNU NEDEN ANLATTIN DİYECEN KUYRUK ACIN MI VAR ASLAA KATIYEN SADECE DONEN DAVALAR HAKLIYIM AMA HAKSIZIM GİDEN BİZİM ALTINLAR OLDU HAAA ÇOOOKTA TINNNN.ADAMA 10 LIRA TOPTANI PARFUMU 13 3 LİRA KARLA VERİYORUM BİDA SAATLERCE KAPRİS ÇEKİYORUM...YOK BU NE BİÇİM KOKU BU OLMAMIŞ.BENDE BİLİYORUM BAĞIRIYORUM HİÇ Bİ ÇAKMA ORJİNAL GİBİ OLMAZ ARKADAŞ OLMAZZZ.kOKU GİDER İĞRENÇ Bİ KOKU KALIR UZERİNİZDE TER KOKUN DAHA İYİ..Sunuda solıyım kımse beni kale almasın takmasın bildiğini yapsın ama ucuza kaçıpta insanları zehirleyip kuşa çevirip aptal yerine koymasın...Bugun GİO fiyatına bak bide senın fiyata bak senınkı taze sıkılmış limon suyu kokuyo orjinali ise senı alıp götürüyo...Akşam akşam çook konuştum.Burdan iyi yorum yapan arkadaşlara sesleniyorum benım malım kotu dermi ama yalan solemek te ticarete sığmıyor ahlakıma sığmıyor arakadaş eğriyse eğri neyse anlatacak çook şey var ama ben gider Allah a emanet olun...RIZKIN 109 TİCARETTE AMA HAKKIYLA YAPIN...
Ümit Savran 138 ay önce
Merhaba arkadaslar eyer gercekten parfümle para kazanmak istiorsaniz basin saglik bakanligi ile belaya girmicekse benimle irtibata gecin size yardimci olayim dp perfumun blackpoint veye herhangi türk markasi kalitesi iyi olabilir ama almanya saglik bakanligindan onayli degiler hic biri isim vermicem bazi kisiler almanya bagiliyi acmis su an baslarini saglik bakanligin gönderdigi mektuplarla ugrasmaktan kaldiramiorlar ugrasamazlar. daha bu sabah konustum almanyada bayi acin bir bayanla arayin kendiniz duyun. sisede etiket yok saglik bakanligin ait bazi madeler yazilmasi gerek siseni ambalaji yok sadece sise hani bunun kartonu ??? ugrasmis olsalar bile gel gelelim dp veya her hangi bi marka sorumluluk kabul etmior bayi acan kisiler isyanda yakinda hollandaya da ayni sey olacak ki zaten bir kere siparisler 3 ayda gerceklesior ben nasil profesionel bir firma anlamadim kötülemiorum yanlis anlamayin sadece dogrular bunlar bende zamaninda blackpointle calismak istedim iyiki yapmamisim kendim firma kurdum su an üretici benim prestije perfumee diye markamiz cikacak almanya genelinde bayilik ve toptan alim satim yapmak isteyen kisiler arioruz firmanin özelikleri tüm ürünler almanya sagik bakanligindan onayli bunun ile ilgili tüm belgeleri seze verioruz siz kontrol etirebiliorzunuz ve etirinde herkez yapar belge diorsaniz ziyaret edin bizi bizim fabrikaya gelin kendiniz görün firmamizi kurmanin nedeni bende sizin gibi bayilik ile ugrasicaktim baktim gördüm hep almanyada sorun yasanior dedim bu isi ben cözecem ve ben bayilik verecem müsterilerim sadece satisa konzantra olucak gelin görüsleim ne bizim ne sizin basiniz ayrisin. nasip olursa bu olmasa bidake aya tüm gazetelerde reklamlarimiz dönecek 4 5 aya kadarda tvlerde almanyanin ilk ve tek türk asili acik parfum üreticisi olacagiz insallah. bununla kalmayip tüm koku cesitlerin bodylotionu after shavede mevcutur web sitemizde daha yapim asamasinda oldugu icin yazamiorum malesef baska firmalara kanmayin paraniza yazik kontrol edin saglik bakanligindan gercek onayi varmi müthis rakamlarla basiniz belaya girer 10 20 milyon burda baska markanin firmalarinin bayilerine sorun hergün nasil saclari beyazlior onay almaktan millet bin pisman neden birileri isini düzgün yapmamis diye. fazlada yormicam sizi gelin görüselim diyorum kendi gözleriniz ile görün firmanin en önemli özeligi isede sizi biz saglik bakanligina kagit edioruz bölelikle tüm sorumluluk bizim üzerimizde oluor buda bizi mecburen kaliteli ürün satmaya zorluor Adim ümit savran telefon nummaram 0177 502 18 01
AySen özer 137 ay önce
!!!!!!!!!!Bu sayfalarda Herkes reklamini yapiyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ben kimin reklamini yaptim acaba? Düsündüm, düsündüm,düsündüm.... Tabi ya!Savran kosmetigin reklamini , birde serdar beyin reklamini yapmis oldum. tabiki istemeden.Bunda benim kärim ne? malesef hic! reklamla Hicbir alakam bile olamaz cünki bunlara ihtiyacim yok! Ben kimim? beni merak edenlere cesurca yaziyorum. Evet, Ben bir Avukatin sekreteriyim,bircok kanunlari biliyorum ve bilmek zorundayim,ve bir Derneginde aktif üyesiyim.Blackpoint parfümünü bende kullaniyorum ve türkiyeden getiriyorum iyiki almanyadada bu parfümlerin satislari baslamis,türkiyeden getirmekten kurtuldum. hatta bence gec bile kalmislar.iste dedim! olay budur! Almanyaya gelmis.Juppiiii Benim maksadim bu sayfalardan insanlara bir mesaj vermekti,yok o sunu demiste, yok o bunu demis,isleri gücleri reklam, $amata. ( Ciddi, Düzeysel ve Bilgilendirici yazilar yazanlari,tenzih ederek yaziyorum) Bu konular hakkinda, Yasmin akdagin,Mert akarin yazilarini begendim diyebilirim Cünki;uslub, düzgün ve anlasilir sekilde yazmislar, fakat digerlerinin sorularini, yazilanlari anlamakta güclük cekmekteyim bir suru imla hatasi yapiliyor,ve sordugu sorunun veya yazdiginin ne oldugu anlasilmiyor benim istedigim anlasilir olmasidir ki, bizde ne oldugunu anlayabilelim Bu sebeble insanlar sorulari sorarken biraz daha somut bir sekilde sormalarini, (isimlerini telafuz etmicem artik!) Bazi kisiler bazi kuruluslarin Bilgilerini bu sayfalardan ögrenmek istiyorlar, Benim önerim; artik, her kurulusun bir web sayfasi var,telefonlari var. buralardan bilgi edinebilinir, misal:lale cambaz hanim bir web sayfasina ulasamiyormus,tabiki bu gibi sorunlar bu sayfalardan sorulabilinir Benim sevmedigim olay, o sunu demis bu bunu demis olayidir(dedikodu kazani) tekrarliyorum ama,kisiler herhangi bir Bilgiyi almak istiyorlarsa,mevzusu gecen sirketlere,bu sayfalarda degilde,kendileri bizzat (cesurluktan bahsediliyorya!)acilsin telefon istediginiz soruyu sorsun, Bizimde bu yazilari okuyup kafamizi yormayin umarim düsüncelerim ve ne istediklerim bu sayfalardan anlasilmistir Benide elestirmeyi birakin lütfen, herkes kendine baksin. -Saygilarimla- Ay$en Özer
Daha fazla yorum
x
Site deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.