education donerbayi
technolog netkar
haci rulomat
Morfikirler
Sponsorlu Bağlantılar

Kosgeb için 50 İş Fikri

Kosgeb destekleri ile iş kurmak isteyen girişimciler için hazırladığımız iş fikirlerini son yıllarda Kosgeb başvuruları onaylanmış sektörlerden seçtik. Genelde Kosgeb destekleri kurulan işler bilinen sektörler olsa da son zamanlarda Kosgeb özellikle Teknoloji odaklı iş fikirlerine sıklıkla destek vermektedir. Akıllı teknolojilerin ürünlere ilave edilmesiyle birlikte önümüzdeki yıllarda daha çok iş fikrine destek verileceğini söyleyebiliriz.

Kosgeb destekleri almak için yayınlayacağımız 50 iş fikrinin sonunda sizlere üzerinde çok çalışılan 9 teknolojiden bahsetmek istiyoruz. Bu fikirler yurt dışında özellikle girişimcilerin en çok ilgilendikleri alanlardır ve destek almak konusunda zorlanmayacağınız iş fikirleridir.

Kosgeb destekleri ile kurabileceğiniz 50 İş Fikri

1- Tekstil Atölyesi açmak: Belli bir ürün grubu üzerine odaklanmak işinizi kolaylaştırabilir. Çorap üretimi veya Tişört Üretimi gibi

2- Restoran veya Kafe Açmak: Alışveriş merkezi veya cadde üzerinde restoran, cafe gibi bir işletme açmak için kosgeb kredisi kullanabilirsiniz.

3- Kuru Temizleme İşi : Kuru temizleme işi yapmak için kredi alabilir ve ilk açılışta gereken ekipmanları Kosgeb sayesinde alabilirsiniz. Ayrıca nitelikli personel çalıştırma konusunda da destek alabilirsiniz.
4- Teknoloji Ürünleri İnsansız Hava Araçları : Drone yani insansız hava araçları gibi teknoloji sektöründe bir ürün geliştirmek ve satmak isterseniz bu konuda Kosgeb’e başvuru yapabilirsiniz. Özellikle yatırım sitelerinde çok ilgi gören Drone’ları neden Türkiye’de üretmeyelim.

5- Ayakkabı Satış Mağazası : Ayakkabı satış işinde Kosgeb desteği alan bireysel girişimcilerde mevcut. Burada önemli olan her şeyi satan bir ayakkabı mağazası yerine belli bir kitleye odaklanan bir mağaza açmak işinizi kolaylaştırır.

Sitemizde Türkiye'den ve dünyanın bir çok yerinden iş fikirleri, bayilikler ve girişimcilik üzerine makaleler yayınlanmaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar